What's new

Strains για εξω

Καλησπέρα παιδιά, ψαχνω τι ποικιλία να βαλλω εξω για guerilla, θελω σατιβα ή υβριδιο που να κυριαρχει σατιβα, ιδανικα να εχει τελειωσει μεχρι 20 οκτοβριου. Εχω ψαξει και μονος αλλα δεν ξέρω αυτά που λένε τα σαιτ ισχύουν στο ελληνικό κλίμα, έχω σταμπάρει πάντως Super Silver Haze, Super Lemon Haze απο ghs και durban poison απο dp. Αν μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια ποικιλία εκ πείρας θα το εκτιμούσα. Θενξ παιδια
 

scourouhi

Member
Καλημέρα .
Άργησες πολύ φίλε Ganja ,πως να προλάβει μια σατίβα να είναι έτοιμη σε λιγότερο από 3 μήνες; Θα έπρεπε να έχεις φυτέψει από αρχή Ιούνη τουλάχιστον .

Εγώ στη θέση σου θα έσκαγα αμέσως καμιά 10αριά σποράκια ,ότι έχεις έτοιμα στο σπίτι από παλιές φούντες . Αν είσαι τυχερός ,θα πάρεις αρκετές φουντίτσες .
Θα σου μείνει και η εμπειρία για την επόμενη σεζόν .
 
Δεν θα βαλω τωρα, παντως επρεπε να το εχω διευκρινίσει απλα ακουγεται παραξενο να διαλεγω απο τωρα για του χρονου καταλαβες χαχα :biggrin: . Τωρα εχω κατι super lemon haze autο. Απλα θελω να ξερω ποια strains που ειναι πιο πολυ σατιβα ειναι καλα για το ελληνικο κλιμα και τελειωνουν μεχρι το αργοτερο τελη Οκτώβριου, δεν εμπιστευομαι πολυ τα σαιτ να σου πω την αληθεια σε τιποτα, μονο reviews πιστευω για το ακουσμα. Μεχρι στιγμης εχω διαλεξει Amnesia, Super Silver Haze, Durban Poison. Ξερει κανεις αν καποιο απο αυτα ειναι καταλληλότερο για Ελλαδα;
 

bathory

Member
και με τα τρια κομπλε εισαι αλλα θα κοψεις μετα τις 15-20 οκτομβρη!!
 

bathory

Member
μου το ειχαν δωσει το σπορι,δεν ξερω εταιρια!το ειχα κοψει 15 οκτοβρη λογω επιθεσης απο σκουληκια αλλα ηθελε 2 εβδομαδες ακομη!!
 
Top