What's new

Első auto 2018

fergrow

New member
Na szevasztok.Ez lessz az első growom.RQS Auto. magokkal fogok próbálkozni. 2x 3 darab Royal Dwarf és 1x 3darab Quick One
Azért választottam az autot mer gyorsan megvan és első próbálkozásnak szerintem megfelel.Ja és már van kint 4 darab pakkos palánta.Ha már volt 4 pakkos mag miért ne tenném ki őket,hátha nátha :D Képek róluk talán a héten lesznek.Előneveltem őket 2 hétig és úgy kerültek ki.Olyan helyre raktam őket ahol gyakori a vadkender ezért nemhiszem hogy feltünő lenne,senki nem szedi a vadkendert.
Tuti magosodni fog de lehet hogy megsem marad majd elválik.
Visszatérve az autohot.Az még nincs elrakva kb 2 hét mulva fogom előbevelni őket ablakpárkányon 2 hétig utána kerülnek ki a helyükre.
Szép fekete virágföldet keverek perlittel és abba rakom őket ki.Lehet hogy pár darab cserépben lessz még elválik.Eddig az a terv hogy gödröt ások és feltöltöm perlites földel és mehet bele.
Tanáltam a szekrénybe cererit univerzális tápot,valószínű kapnak majd belőle.A javasolt öntözés a tápos vízzel 2 hétbe 1x [cererit univerzális tápról van szó].Na szóval ennyi a helyzet.Képek jönnek majd,segítséget elfogadok mivel első próbálkozásom lessz.Szép napot mindenkinek:thank you:
 

Attachments

  • 11.jpg
    11.jpg
    54.4 KB · Views: 50

Schark

New member
Üdv. Talán kicsit későn fognak ki érkezni a helyükre, a virágzás egybe fog esni a vadkender porzással, elég nagy az esély a magosodásra.
A pakkos mag elég lutri, lehet bármilyen, de tartaléknak jó lesz.
Kiváncsi leszek a naplodra! ����
 

fergrow

New member
Na akkor ujra vagyok.Lecsekkoltam a pakkosakat amiket kiraktam hát nem valami szép látvány fogadott.A nagy essők miatt 1 elpusztult kidőlt,a másodikat nemtom hova raktam lol nemtanálom, a harmadik negyedik megvan.A 3. elég szarul van a 4. pedig elvan.Az autokat jövőhéten kezdem előnevelni ha minden jólmegy és 2 hét után mennek ki.Nagyon valószínű hogy 9ből 6 kukoricásba megy.Lecsekkoltam most kezd nőlni a kukorica szóval elrakom őket a kukoricásba és eggyütt felnőnek.Lenne egy kérdésem hozzátok kedves emberek.Mivel nem tudok a kukoricásba berepülni de sajnos lebegni se tudok a föld felett ezért lábnyomokat fogok hagyni magamután a kukoricásba.Szerintem elég kivehető lessz mivel még kicsik a kukoricák stb.Szóval ti azt hogy oldanátok meg a lábnyomos kérdést.Egyáltalán meglehet e oldani?Ugyanis vizitek miatt öntözés miatt a lábnyomok a növényekhez fognak vezetni.Vagy mindég máshonnan közelítsem meg a helyet?De végülis mindegyik 'út' oda fog vezetni...Esetleg az jutott eszembe hogy vaalami nagyon random nem közvetlen út melletti részről kéne megközelíteni a helyet.Szóval ennyi mára.Majd kb egy hét mulva jelentkezek mi van a pakosokkal.Sziasztok. :thank you:
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    122.7 KB · Views: 52
  • 2.jpg
    2.jpg
    121.8 KB · Views: 53

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
sajnos nem, na de viccen kívül a kukorica egyszikű és le szokták kezelni , olyan cuccal, ami kiirtja a kétszikűeket....
 
Top