What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Klónok kintre - Mikor?

suhanc

New member
Sziasztok! :tiphat:

Azért indítottam el ezt a topicot, mert nem találtam olyat, ahová beillene a kérdésem.

Szóval. Augusztus elején klónokat tettem kintre, de van egy növény, amelyik még csak kb. hüvelykujjnyi vastag virágokat produkált. Szaga szinte semmi eleddig. Elvileg Mr. Nice - Shark Shock a fajta. Úgy kaptam...
A ********** infói alapján három fenotípusa ismeretes. Egy szatívás de gyorsan virágzó, egy indikás de ugyancsak gyors virágzású, és egy szatívás, de lassú virágzású. Elképzelhető hogy ez pont az utóbbi. Tudom hogy sokmindentől függhet a dolog. Például a talajtól is. Ugyanabban a földben egy indikásabb növénynek még két, max három hetet gondolok a szüretig.
A kérdésem az volna, hogy szerintetek még beérhet-e a Shark Shock? Reménykedem a jó időben. Egyébként nagyon szép a növény, és minden rendben van vele. Az alsó levelei itt ott már sárgulnak.

A meglátásaitokat előre is köszönöm!

Üdv!
 

suhanc

New member
Képek

Képek

Üdvözlet Mindenkinek!

Hoztam képeket, hátha így lesz aki meg tudja ítélni a helyzetet.

Egyébként az érdekelne, hogy ki, mikor szokott kitenni klónokat. Én személy szerint arra törekedtem, hogy ne legyenek nagyok a növények. Egy tőről nekem 30 g bőven elég, mert csak nekem kell, szóval nem a mennyiségre hajtok.

Most voltam kint, és kaptak a növények mezei zsúrlós főzetet humus fw-vel keverve. Korábban permetként is kaptak egyszer zsurlót.

Shark Shock


Shark Shock virág


Leela


Leela virág
 

suhanc

New member
Köszi a meglátást!

Ha a növény nem kap sok napot, de teszem azt ellenálló a hideggel szemben, akkor valamennyire képes lehet beérni. Nem?
Lesz ami lesz alapon kint marad a s.s. legfeljebb nem lesz rajta sok virág.
 

Charass

Active member
Az lehet, hogy Te látod, de mi nem! Az album amibe felraktad őket valószínű, hogy privát! Egy public albumba rakd fel őket!
 

suhanc

New member
Bocsánat! Valóban privát album volt. Módosítottam nyilvánosra. Remélem most már megjelennek a képek!
 

Latest posts

Latest posts

Top