What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Egy jó süti.

dev.

Well-known member
Biztosan nem hevítettem túl, 4 órán át főztem gőz fölött, egy fém edényben. Asszony most csinálja a sütit belőle, a tésztán is érződik a szaga. Lehet csak nekünk nem tetszik.
 

GK_420

Active member
4 óra az elég sok de lehet csak az miatt...vizet gondolom pótoltad alatta és a vajat is felötötted kis vízzel vagy tejjel meg le volt fedve.
 

Medicropper117

Active member
Ne aggodj. Ha finnyas az orrod akkor megesik. Pontosan jó a jellemzes h "novenyszag" Igy mar ertem mirol beszelsz. Asszony is undoritonak talalja. Nah persze a süti az már nem annyira undi neki:laughing:
 

eddyweed

New member
Tegnap este kicsit elbeszélgettünk a gyerekkel, kapott amennyit megérdemelt.

Van egy receptem nekem is, azt szeretném kipróbálni de abba nem ír vizet. Asszem KF-ről mentettem le

Almás csokis süti.
Hozzávalók:
20 deka vaj, 20-30 deka liszt, 1 tojás, csokoládé, alma, és persze 20-40 gramm fűlevél, szárdarab.

Elkészítéséhez hozzálátnánk, érdemes elõbb átszitálni az örleményt, hogy a keményebb szárdaraboktól megszabaduljunk. Egy serpenyõben megolvasztjuk a vajat, majd arányosan adagolva, füvet keverünk hozzá. A massza ne legyen túl szikkadt, és addig pirítjuk, amíg kellemes nedves fû szag száll fel a serpenyõbõl, ránézésre pedig enyhén csillogóvá válik. Ezalatt egy tálban a lisztet és a tojást keverjük fel, adjunk hozzá csokoládét is.

tésztaalapot összekeverjük a vajasfûvel, ízlésesen elhelyezzük benne az almadarabokat, majd berakjuk a sütõbe. A sütit 200-250 fokos sütõben fél óráig hagyjuk, aztán tálalható és fogyasztható.
Figyelem, mielõtt a süteménynek nekiesnénk, várjunk valamennyit, hogy a szánkat ne égessük meg, és ne együnk túl sokat sem a készítménybõl, mert még a rutinos szmókerek is meglepõdhetnek a hatáson. Egészségetekre!
 

Medicropper117

Active member
Mi a faszom az a fűlevél? Mi ez a hulyeség h pirítsd a vajat amíg nem szaglik meg a tobbi faszság h 200-250 fokos sütőben. Most 200 vagy 250? Qrvara nem mind1 pláne ha füves főzőcske a lényeg.
Abbol a sütiből ami így készül még a gyerekeknek is lehetne adni....
A fűből, trimmből, növényből eloszor is vajat kell kesziteni a megfelelő eljárással aztán azt adagolni a sütikbe, akarmibe. Sütni max 180 fokon sütném akármi is az
Ha csak ilyen, "keverjuk bele az ételbe" meg hasonló dolgokat láttok a receptben ott valszeg csak az ízvilág miatt kerul bele.
Ahoz hogy hasson is megfelelően elő kell készíteni (kivonat) es ugy felhasznalni a motyót
 

dev.

Well-known member
No, a végeredmény végülis nem lett rossz, a kész sütiben már nem érződik annyira, és ízre is elviselhető, bár még csak egy kis darabot törtem kóstolóként. :)
 

retek

Member
Az milyen potens fű lehet hogy, 10-15g sütibe, majd kórházba kerülős, 1nap kimaradós thc mérgezés?
 

Son of Soil

Member
attachment.php
 

Attachments

  • ZAGYVER.jpg
    ZAGYVER.jpg
    28.9 KB · Views: 32

DonJoo

Member
Tudósok bebizonyították,de komolyan :D hogy fél kg fű kéne ahhoz hogy mézgezést kapj.Ezzel egy gond van...sehogy sem tudsz annyit bevinni :D .Mindenesetre az sem mérgezés,egyszerűen a véredben lévő (szakszóval xD) "cuccok" aranyát borítja fel.Gyakorlatilag mint a "vízmérgezés" :D csak ott hígul a vér
 

GK_420

Active member
Don, nem mondtál sokat de az legalább hülyeség. :D Inkább 6kg körül van inhalálva a dózis egy 70kgs embernek.
 

Dapk

Active member
Veteran
és azt még hozzá kell tenni hogy 10 g után elalszol/ájulsz -gk nézd az off-ot
 
Top