What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hledání genů do matkárny

K

Krutibrko

Čaute

Po delší době jsem se rozhodl zprovoznit si matkárnu a naplnit si ji pestrýma genama ať mám pár let co dělat :D Takže začínám běh na dlouhou trať:laughing:Peněz není moc tak se musí začít z mála.Dostali se ke mě semena:

Octopus OG (SFV OG x C99 F2)
Sour Collition (Sour DieselxCoastal Collition)

Něco puklo,něco ne,semen nebylo moc a tak po oddělení samců zůstalo na samotný výběr 7 samic.Samce odkvétám bokem.

4 x Octopus OG
3 x Sour Collition

Z toho Octopusu OG by mělo vyrůst něco takovýho

picture.php


picture.php
 
Last edited:
K

Krutibrko

Ŕezy z každé samice ,které jsou do bloomroomu,jde se vybírat :D

picture.php
 
K

Krutibrko

Hi Farmers

První fotky ze selekce octopusu a soura finálního produktu :) Dal jsem na zkoušku řezy kámošovi,bohužel se ke mě dostala jen sušina,nemám fotky z kosy.Luxusní kouření už se těším,jaké phena tam ještě jsou.
Rozšířila se mi selekce o nádherné klenoty (Děkuju Mightyka :) )

Wifi x Face off BX
Larry OG x Face off BX
GG 4 x ECSDxchemdog IBL

Už to puklo už to jede

SOUR COLLITION
picture.php

picture.php
 
K

Krutibrko

Hojan Zahradníci

Update 42.den květ

Octopus OG # 2

Krásná huňatá stavba palic,ale měkčí,více listnatější oproti ostatním phenům,vůně ananas/og/plastelína,opravdový úlet,ještě počkám na chuť


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:
K

Krutibrko

Octopus OG # 4

Kameny,větší internody,nejpozději to začíná rozbalovat a strukturovat,vůně fruity/sweet/og

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
K

Krutibrko

Octopus OG # 5

Neskutečně tvrdé a mazlavé šutry,vůně hlína/og/plastelína,největší smraďoch (keeper)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Top