What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

dupeczka

Active member
@Breal bardzo ładny ten durban! ale widać ze gościu miał go pod folią.ciekawe na jakiej szerokosci hodował
 

jakos

New member
Pamiętacie może GL kolesia który osiągnął 1.6g/W używając led'ow na powierzchni typu pc box? Ma ktoś link do tego może? dwa dni szukam i nic...
 

Wyrolowany

Active member
siemasz ironCELL,

zainteresowałem się troche tematem, bo mnie też to dotyczy. Wydaje mi się że BPD a trawka to kwestia własnej decyzji. W końcu na różne osoby działa inaczej. U mnie jest to bardzo chwiejne, raz wychodzi mi to na bardzo dobre, a raz pogłębia stany emocjonalne zachodzące u osób z BPD, co mnie oczywiście aż męczy, a jednocześnie wspomaga kreatywność (mózg to bardzo dziwne 'urządzenie' :D). Być może to też kwestia odmian, które palę. Chyba zrobię sobie kilkumiesięczną przerwę a potem zdecyduję co dalej.

Znalazłem taki topic: http://www.psychforums.com/borderline-personality/topic43186.html

obczaj :) pozdro

osobom nie w temacie, nie polecam BPD (graniczne zaburzenie osobowości), aczkolwiek da się z tym żyć :p
 

Dronabinol

Member
Witam,

dręczy mnie to pytanie od jakiegoś czasu, a prawdę mówiąc nie mam z kim poruszyć tematu, eh mianowicie po tegorocznym problemie z suszeniem, gdzie wszystko się ślimaczyło, przeciągało, zdarzyły się nawet trochu pleśni, doszłem do wniosków że strych to niezbyt dobre miejsce na suszenie dużych odmian, a właściwie to loteria zależna od pogody, jeśli ta jest zła, na strychu jest zimno i wilgotno dzieje się to co sie dzieje. I tu pojawia się moje pytanie czy ma ktoś? albo czy ktoś próbował z suszarką do grzybów/owoców/ziół?
Nie miałem nigdy doczynienia z takim urządzeniem więc nie wiem jak ma się tam sprawa czasu suszenia i temperatur? bo jeśli dało by się ustawić jakąś mniejszą temperaturę żeby sobie powoli pyrkało przez np tydzień czy dwa tyg. to byłby to raczej taki normalny, zdrowy proces suszenia, a jeśli zasada działania takiej suszarki opiera się na tym że wszystko suszy się w dużych temp. i szybko dajmy na to w 3 dni to gra nie warta świeczki;/
Co wy na to? czy ktos miał doczynienia z taka suszarka i mógłby się na ten temat wypowiedzieć? może ktoś miał taki sam pomysł i już próbował;p??
 

growpl

Member
Siemasz Dronabinol!

Mam na stanie taką suszarke kilka razy suszyłem jakieś topki na zbicie ciśnienia,ale nie polecam Ci takiego suszenia w 24 godziny można wysuszyć zależy od topków czy są zbite czy luźne.suszenie ciepłym powietrzem zmienia temat w siano jebie się smak ,zapach i wygląd.lepiej jak zadbasz o odpowiednią temperature i wilgotność na stryszku możesz dać wiatrak delikatnie mieszający powietrze nie zamocno bo może przesuszyć z zewnącz topki czasami jak mi sie spieszy to daje wiatrak centralnie na topki pochłaniacz wilgoci i w 3 dni sie suszy przez co traci traci na jakośći(smak,zapach)

Pozdrawiam
 

kazuya20

Active member
picture.php


Polecam ci zrobienie sobie takiej suszarko lodówki, wiele jest okazji na śmieciach. dokupisz filtr 2 wentylatory kanałowe - nic nie śmierdzi i w 6 dni masz suche. Było tak że do tej lodówki to sypałem wszystko na ten filtr szufelką i nic mi nie zapleśniało .. pzdr
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Panowie poszukuje czujnika tlenku węgla który można byłoby podłączyć do wentylatora, żeby w momencie wykrycia tlenku (konkretnie spalin) załączał obieg powietrza. Obiło się wam może coś takiego o powieki?
Pzdr
 

Dronabinol

Member
kazuya20 masz może większe zdjęcie, albo możesz opisać co jak z czym połączone, bo albo jestem tak niekumaty, albo tak nie w stanie że za chiny ludowe nie potrafię tego zwizualizować;D:(
 

Wyrolowany

Active member
Dronabinol, domyślam sie że schemat jest prosty: jedna wlotówka, drugi wentyl wylotówka połączony z filtrem przez przewód wentylacyjny. Można tak zrobić z każdą szafą, a lodówka jest o tyle dobra, że ma eleganckie półeczki, które przede wszystkim mają dobrą przepustowość powietrza :)
 

Amnnesia

Member
Lol widze ze lodoweczka jest bardzo wielofunkcyjna :) ja po przerobieniu wykorzystalam jako wegboxa i szczerze sprawuje sie jak trzeba :) pozdrowionka i k+ za inowacje lodowkowa:-D
 

jasiu83

Active member
Witam, takie pytanie przyjaciele ,pomagaliście ludziom dostającym chemie ? Chodzi mi o łagodzenie skutków ubocznych tego , nudności , wymioty , ból, i czy nie zaszkodzę podając np. ciastko pozdrawiam
 

Amnnesia

Member
Witka

Szczerze myślę że jest to kwestia indywidualna każdy organizm i każda osoba pewnie zareaguje inaczej napewno nie polecala bym podawać komuś na nieświadomce pozdrowka
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Ja pomagałem sposobem Ricka Simpsona. Skutkiem była znacząca poprawa apetytu i ogólnego samopoczucia. Z wymiotami w naszym przypadku nie było problemu. Myślę że ciacho zadziała podobnie, ale nie dawaj od razu całego. Jeśli nowotwór jest dość zaawansowany G2-3 i kleicie transtec albo inny fentanyl to trzeba by zjechać z dawki bo mogą pojawić się wymioty i problemy z rytmem serducha.
Pozdro i wytrwałości w walce.
 

Holan

Member
Podpisanie przez Prezydenta nowelizacji ustawy, a czas, kiedy owa nowelizacja wchodzi w życie to są dwie różne sprawy, czego autor tego newsa chyba nie kuma:)

btw.

 

Wyrolowany

Active member
ogólnie rzecz biorąc, to wku^&a mnie to, że ludzie sie jarają tą nowelizacją, która i tak nic nie zmienia. Według mnie jedyną jej zaletą jest to, że troche nagłośni sprawę "problemu narkotykowego" w Polsce.
 
Top