What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

gganjaabwoy

Active member
Dar plante normale nu va plac? Proasta rau moda asta cu auto.

Multi au impresia ca auto ii mai usor de crescut si nu necesita asa multa experienta. Ce nu inteleg ei prin auto ii ca timpul de veg ii limitat si trebuie ca in 25 de zíle sa scoti cei mai bun din ea... Nu iti permiti sa faci greseli si trebuie sa sti foarte bine ce ai de facut fara sa ai emotii. Asta pt a scoate o cantitate cat de cat cu o calitate mediocra.
 

gganjaabwoy

Active member
astea sunt free seeds, ce e moca e bun venit

Hai ca iti dau si eu niste seeds moca de canepa industriala... Iti convine? Te bagi?... Semintele astea moca is doar asa sa iti fure ochii... Daca tear lasa sa iti alegi tu semintele din stocul lor.. Mai merge.. Dar nici asa nu as avea 100% incredere... Dapai cele care ti le baga pe gat... Precum brichetele de la alegeri impartite pe drum... Iti adunge sa aprinzi 3 4 tigari cu ele
 
K

KapnobataiZ

S-ar pisa pe ele :))).. Mexicane sa ne ti la curent cu growul ,sper ca nu ai pus 4 poze cu seedlinguri si ne lasi balta..Mi-a placut vorba lui VanVulpen vizionand un jurnal recent (am uitat ce jurnal) zicea ceva de genul : Frate nu ne mai amagi cu poze in vegetatie !
 

gganjaabwoy

Active member
Ba m-as duce pe camp cu ele si le-as face abandon scolar.
Si cum a zis si Z m-as mai pisa din cand in cand pe ele sa nu dupa lipsa de azot:laughing::laughing:
 
K

KapnobataiZ

Nu o sa mai crezi asta dupa ce imi vin sculele .Normal ca ii respect ,daca ar fi 10.ooo de groweri aici fiecare pe jurnalu' lui sigur ar fi iarba legala,asa te prinde si nu faci puscarie din cate observ in ultima vreme, dar daca te mai prinde odata mergi la gay esti criminal vorba lu' Cheloo.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
ok ganja si tu daca le ai primi ce ai face? le ai arunca?

Am primit odata niste free seeds cadou. De fapt cred ca am ales dintre niste regulare si niste feminizate, si le-am ales pe alea regulare, ca cica daca is bune le inmultesc.

Din 5 sau 6, nu mai stiu, OG Kush, 1 a fost femela, restul masculi. Freebies...

Pe de alta parte, la free seeds am primit La Diva auto, cea mai euforica degustare de iarba raw (doar florile). Bine, si recolta de 2 centi, insa imi zic acuma ca eram incepator (ca acu oi fi avansat :D). De aia am si luat acuma niste La Diva, sa vedem cat de avansat sunt.
 
K

KapnobataiZ

Baietii de la Original Delicatessen se ocupa cu selectia fenotipurilor rapide, au sative 100% care termina in 8-9 saptamani.
tupac nu stiu daca ai vazut postul asta ,sincer pentru tine mi-am facut cont mai devreme ca nu iti zicea nimeni si erai tare suparat :)))
 
Top