What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu sunt regular, sunt autoflowering :)

Si.. cam cand infloresti?

btw, el zicea ce ar face in locul tau, nu ca asa ar fi ale tale.

si da, si eu as zice la fel, direct in pamant (pentru o camuflare mai buna) si strainuri normale. solarul te ajuta sa lungesti perioada cu care te poti aventura cu ele in toamna, poate chiar iarna. mai ales ca spui ca acolo se poate fara probleme.
 

fenomeno_djo

Active member
420giveaway
Si.. cam cand infloresti?

btw, el zicea ce ar face in locul tau, nu ca asa ar fi ale tale.

Tinand cont ca sunt autoflower astept genetica sa intre in viteza. Apoi, abia astazi au intrat in prima zi din saptamana IV de veg. Cand o sa infloreasca, nu stiu sa-ti raspund; dar pot sa-ti zic ca amandoua au o perioada de la seed la cultivare de 70-80 de zile

Hm. Data viitoare, sper ca nu mai trebuiasca sa folosesc solarul. Din mai multe motive "sociale" sa le zic. Vecinii sunt ok, chiar daca le-ar vedea..nu or sa ma dea pe mana politiei, stiu ca sunt baiat de gasca cu ei si nu i-am deranjat niciodata, dimpotriva, i-am ajutat la nevoie - dar asta nu ma face sa ma bazez pe orizontul lor, cat priveste marijuana. Si sper ca nu numai eu stiu asta, ci toti "colegii" de pe icmag :p

Explo, de ce sa faci gropi in pamantul din solar cand poti sa le pui la dispozitie ghiveciuri foarte mari, ca sa se extinda cat vor radacinile, si in plus le poti muta daca au ele sau tu nevoie de asta. Tine cont ca vorbesc de grow-ul meu cu auto. Daca vorbesti de regular seeds, si nu de auto, tu zici ca in solar le poti "ingrasa" mai bine decat fara solar ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Baga mai multa iarba si nu mai luat tot ce se intampla pe aici in serios. Si dupa, mai citeste o data mesajul. :joint:

ma refeream ca ai timp sa le pui acum, si chiar daca intarzie putin inflorirea sau alegi specimene mai late, le culegi fara probleme. si nu vad de ce sa folosesti ghivece.. daca le vede cineva, par mai suspecte niste plante in ghivece mari in sera (cel putin asa zic eu), mai pierzi si 50-100 cm din inaltime cu ghiveciul.. si de ce nu, in romania aceste ghivece sunt foarte scumpe. de banii aia mai bine schimbi tot pamantul din solar cu pamant bun. si da, despre strainuri regulare, nu autoflower, vorbeam. asa am si scris. :)
 
Last edited:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
si eu care stiam ca fumatorii inteleg glumele si chiar le apreciaza.
imi pare rau ca nu esti fumat, ca sa-mi para rau ca-s eu fumat nu pot, c-as face-o. :)

urat.

aia e, noapte buna.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
eu cred ca ti-ai primit si raspunsul, ba chiar pe deasupra si niste sfaturi foarte bune.
dar cu atitudine de aceasta, nu stiu daca le vei mai primi si pe viitor. daca cauti oameni care sa fie mai mereu seriosi, nu stiu ce cauti aici, cauta si tu un forum de avocatura, sau altceva..
 

fenomeno_djo

Active member
420giveaway
Suntem putini pe chat si e greu sa ne sincronizam .. ar fi bun un sunet care sa te anunte ca cineva a intrat pe chat, dar fara sa fii loghat in chat :rolleyes:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
daca activezi acel sunet, exista! :D
lol..da tre sa fii in chat lol. nu vad ce ce e asa deranjant sa il lasi deschis daca vrei sa astepti sa intre cineva. :)
 

Latest posts

Latest posts

Top