What's new

Első növényem

Sziasztok kérlek segítsetek!!Miért van ilyen kevés levele?Elágazások nincsenek is rajta.Kevés lehet a fény neki?Levághatom a tetejét?Kilenc hetesen nem így kéne kinéznie nem?Első próbálkozásom minden tanácsot szívesen veszek!



picture.php
 

Charass

Active member
Milyen magból lett ez a növény ha szabad kérdezni?! Tuti, hogy női ivarú? Nekem eléggé fiúnak tűnik...
 

N4sker79

Member
Igen, a fény kevés, ez még csak leveleket tud hozni hiába adnád most neki máshogy a fényt.Amúgy milyen izzóval megy?vagy kint van?
 

N4sker79

Member
Fogadj meg egy tanácsot!Olvasgass napi több órát a témában .Ha tanácsra vársz továbbra is a utcán fogod venni a szart.

ez van, Béke! :)
 

Kukutyin

Member
Tuti, hogy bent van, nézd csak a fóliát a cserép szélén (amit nem is értek). A fény kevés, ha ez 9 hetes akkor nagyon kevés.

..Most olvasom kérdezz felelekben, hogy kint van :D Hát akkor nem tudom milyen eresz alatt vagy barackfa árnyékában tartod :D
 
Szomorú hír! :( Honnan szerezzek normálisat mit ajánlasz?Néztem egy két céget,de kíváncsi lennék a véleményedre!Kezdőként mit célszerű gerillába?Autovirágzón gondolkoztam!Bírnia kéne a szélsőséges időjárást valamelyest. :)
 

Charass

Active member
Közel se biztos, hogy igazam van. Lehet, hogy lány, viszont nagyobb a valószínűsége, hogy fiú lesz, vagy herma.

Ajánlani nem ajánlok semmit mert nem tudom milyen füvet szeretsz. Meg amúgy is... Nézz körül itt a fórumon van pár szép napló, jó strain! Válogass! Bushdoktorból meg a legegyszerűbben/gyorsabban tudsz magot beszerezni szerintem.
 

GK_420

Active member
JA hát fény kéne, meg jó föld és tápanyag. Múltkor lett leírva van 10ezer+ könyvelt fajta éppen, senki nem fog ajánlani belőle 0 infóra. :D Neked amúgyis mindegy, ha nem sikerül lehozni, bár nem értem mi az a sok cserép ott a fészerben meg kertészkesztyű, ha nem tudsz növényt gondozni. :D
 
.

.

Nem tudom miért kell lesavazni. :( Én csak tanácsot kértem. :) Nektek egyből siker volt?Tanulságnak jólesz jövőre meg majd meglátjuk..
 
.

.

Én csak gondoltam jobb személyes tapasztalatokat meghallgatni mint a neten átolvasni mindent.Megfogadom az eddig rám szánt tanácsokat. ☺
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
attól függ miben... mindenki mást preferál, mindenkinek más a jó... blablablabla
legyen konkrét elképzelésed oszt annyi. azt már könnyebb alakítani, mint a semmit :D
 
.

.

11.hét.Olvasgattam az elmúlt pár napban rengeteget.Növeltem a vízadagját neki,levágtam a tetejét hátha Y-ba nő.Úgy látszik kevés volt a fény neki,ahogy mondtátok és a víz is.Nem tudom mi lesz belőle valószínűleg semmi,de mostmár végigviszem.Hanyadik hétig életképes?
 

Latest posts

Latest posts

Top