What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

חנויות אמינות שמוכרות ציוד לגידול

newbudder

New member
https://www.hydromarket.co.il/
עברתי אליהם מהידרושופ ואני ממש מרוצה מהם בינתיים.
הם קצת זולים יותר (אבל הפער לא רלוונטי) ובעל החנות עושה רושם של אחלה בנאדם. לא דוחף מוצרים.
מסביר בדיוק מה יש במצעים שלו.
קנה אותי :)

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
מיותר לציין שכל פרסום פה ע"י משתמש עם הודעות ספורות נראה מאוד לא רציני, על גבול הספאם.

alfasi

New member
קראתי בעיניין רב את השרשור ועברתי קצת על האתרים
זה הסביר לי הנחות על מוצרים שראיתי לאחרונה,כשבדרך כלל מאד יקר, ככה שנראה לי שכולנו מרוויחים מהתחרות
לעיניין הקניה ראיתי בפורום אחר המלצה על דשן לכל תקופת הגידול שנמצא במשתלות סטנדרטיות
זה העלה לי רעיון שאולי אפשר לרשום פה כמה מוצרים שלא חייב לקנות בחניות היידרו וניתן להשיג במחיר יותר זול במקום רגיל שגם מרגיש יותר בטוח להכנס אליו
דברים כמו אדמה, דשנים, מדידים של חומציות ומוליכות, עציצים, ונטות ,מפוחים, משנקים
בקיצור כמעט הכל ניתן לקנות במקומות אחרים יותר זול ויותר בטוח למישהוא יש המלצות על חיצוניים ?
תודה רבה לכל חברי הפורום על המידע והעזרה

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
את הרוב אפשר למצוא מחוץ לחנויות גידול, אבל כל דבר במקום אחר