What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vertical 1200w 120x120 ס"מ

סחתיין ד"ר, אחלה סטאפ!
שאלה: איך אתה מחזיק את הטמפ' של המאגר? ואיך אתה נאבק בזיהומים?

Dr happy

Member
Very nice!

:tiphat:

thank u bro! it is an honor u visit here

תודה stagafolaysa
הטמפרטורה של המאגר לא גבוהה בכלל ... הוא יושב על הרצפה מתחת למאוורר, תמיד קריר שם
לגבי מזיקים היו לי הרבה מהם, במיוחד אקריות שנלחמתי בהן עד סחרחורות
השתמשתי בכל התכשירים שקיימים בשוק

ברגע שהאזור נקי תנסה להמנע מלגעת בצמחים אחרים לפני שאתה בא לבקר את הילדות
אפילו מיחזרתי את הקוקו, כי הוא נקי ממזיקים

מגניב
אבל אני התכוונתי למאגר
לפי מה שלמדתי בעבר, כדי להחזיק מאגר מים עם אחוז חמצן מספק, צריך להחזיק אותם בטמפ' של לא יותר מ-21 מעלות. יכול להיות שזה מה שקורה בפועל אצלך.

החמצן במים דרוש משני טעמים - הראשון הוא להמנע מחנק שורשים (שזה התסמין של השקיית יתר באדמה), והשני חשוב לא פחות הוא להמנע מזיהומים במים - הפיתיום ושאר מרעין בישין (slime)

אבל אתה אומר שאתה עובד עם המאגר בלי בעיות? אין לך דברים ירוקים/חומים ריריים במים? אם יש לך את המד איסי אתה יכול לבדוק בעזרתו מה טמפ' המים. אני סקרן.

vertman

New member
כל הכבוד חשבתי שאני היחידי..

אני עובד עם אוסמוזה ודשנים של אטמי
האוסמוזה נאגרת למכל של 200 ליטר ומימנו אני מעביר למיכל השקיה
של 120 ליטר עם משאבה שמחוברת לטיימר
מצע קוקוס פרליט
ph לא בודק שנים בגלל שאני עובד עם אומוזה
ואין לי שום בעיה

vert

Dr happy

Member
מגניב
אבל אני התכוונתי למאגר
לפי מה שלמדתי בעבר, כדי להחזיק מאגר מים עם אחוז חמצן מספק, צריך להחזיק אותם בטמפ' של לא יותר מ-21 מעלות. יכול להיות שזה מה שקורה בפועל אצלך.

החמצן במים דרוש משני טעמים - הראשון הוא להמנע מחנק שורשים (שזה התסמין של השקיית יתר באדמה), והשני חשוב לא פחות הוא להמנע מזיהומים במים - הפיתיום ושאר מרעין בישין (slime)

אבל אתה אומר שאתה עובד עם המאגר בלי בעיות? אין לך דברים ירוקים/חומים ריריים במים? אם יש לך את המד איסי אתה יכול לבדוק בעזרתו מה טמפ' המים. אני סקרן.

בתוך מיכל ההשקיה ( 100 ליטר) יש משאבה לא חזקה במיוחד... לא הכי קטנה שיש
עובדת 24 שעות ביממה- אין דברים ירוקים חומים- ומוסיף מינרל מג'יק- כפית לכל מיכל

לצערי אין מד טמפרטורה למים, יש מד איסי מהונג קונג
עולה כ 7 דולר... אולי פחות ....
אך המים קרירים למגע, די בטוח פחות מ21 מעלות

vertman
שמח שיש עוד אחד שעושה וורטי
אשמח לדוח :)
בהצלחה
יורס האפפי

unreal-vlr

New member
היי
נראה ממש נחמד
מעניין מאוד כבר לראות את זה בעוד חודש
שאלה לי אלייך
איך אתה ממחזר קוקו סלבס? או שהכוונה לקוקוס רגיל?

Dr happy

Member
היי
נראה ממש נחמד
מעניין מאוד כבר לראות את זה בעוד חודש
שאלה לי אלייך
איך אתה ממחזר קוקו סלבס? או שהכוונה לקוקוס רגיל?

תודה רבה unreal-vlr
פשוט הופך את הסלאבים...
אפשר להשתמש באטאזים או משהו בסגנון... כל דבר שמפרק שורשים שמתו
למרות שלא השתמשתי בשום מפרק שורשים

isranabis

Active member
Veteran
באיזה מנורות אתה משתמש? הייתי רוצה לדעת אם המנורות של סאנמאסטר דואל ספקטרום [מה שמוכרים בארץ] באמת טובות גם לגידול ירוק?

Dr happy

Member
יש נורה אחת של פיליפס ואחת של סאנמסטר- אין לי מושג מי למעלה ומי למטה אשמח לבדוק את הנושא... דבר אחד בטוח... בשעת ההדלקה הנורה העליונה מאירה באור קצת יותר לבן מהנורה התחתונה שנוטה יותר לאדום... כשהן מתחממות אין שוני נראה לעין

השתמשתי לגידול גם בנורה אדומה רגילה של פיליפס
לא יצא לי לגדל במטאל, אבל מבחינתי התוצאות היו מיטביות, אחרי חודש וחצי כבר צמחים באורך מטר.

Dr happy

Member
השתמשתי לגידול גם בנורה אדומה רגילה של פיליפס
לא יצא לי לגדל במטאל, אבל מבחינתי התוצאות היו מיטביות, אחרי חודש וחצי כבר צמחים באורך מטר.

השתמשת בנורת 600 לאורך כל הצמיחה ?!
החל משלב היחורים ?

השתמשת בנורת 600 לאורך כל הצמיחה ?!
החל משלב היחורים ?

400, סליחה
זה היה גידול מזרע
בהתחלה היו לי בעיות קצת, אבל לא משהו שקשור לאור, הם אהבו אותו
כמובן במרחק 70 ס"מ או משהו כזה.

isranabis

Active member
Veteran
גובה לא אומר לי אם המנורה טובה, השאלה כמה קומות יש בגובה בגידול אינדור גובה הוא לא דבר רצוי במיוחד אם מדובר במתיחה של הצמח בגלל חוסר אור,עד עכשיו לא נתקלתי במנורה אחת שעושה עבודה טובה גם בירוק וגם בהפרחה,תמיד המנורות האלה לא עושות עבודה טובה בירוק והפלורוסנט עדיף עליהם בהרבה מבחינת תוצאות,

זה נכון - גובה לא אומר לבדו, אני מציין גובה בהנחה מובלעת שהגידול הוא גם תקין - עם ענפים צדדיים ומרווח תקין בין הצמתים (אולי הוא היה קצת גדול). לא עבדתי עם פלורוסנט, אבל הייתי מאוד מסופק מהנל"ג.