What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Любимия ви сорт.Впечатления,препорък и и &#108

obione

Active member
Като бяхме малки и коза беше толкова евтин, сещате се нали 300лв килото, си правехме редовно батъли кой ще си дръпне най-много, и тука до мен седи безпрецедентния победидел :) .... се се базикаме че тр да се пробваме на някое състезание в Дам. Ша ги разбием убеден съм.
 

_Ina_

Active member
Veteran
Аз определено не съм за състезание. Като изпия три бири(особенно Загорките) и после пуша-краи:) Затова наи-много оби4ам сутрин с кафето и ве4ер преди или след 1вата бира:) Рецепта за жени хаха
 

damyanek

Member
не мога да разбера кво сте ги подхванали тия бири ^^ те са за изтрезняване ,не за напиване...бира се пие като си жаден...ако искам да се напукам взимам едно шише мастика...

@obione - едно време коза беше толко ама и не беше кой знае какво.в момента има такива чукове дето и едно масе може да ти е много,предимно индики са аз затва не ги харесвам ,че много мачкат.не ,че не ги пуша но предпочитам да се зарибявам с нещо а не да цикля някъде и да не мога да мръдна...

та ако някой може да ми препоръча някакъв такъв сорт...нещо изпробвано...айляк коз както си му викам...за догодина навънка ще гледам Himalaya Gold на GH и Chuch,имам и още малко семки Lemon Skunk...но тази зима за сефте ще почвам да се уча да отглеждам на изкуствено осветление и не знам още какъв сорт да си взема...та ако можете да препоръчате нещо като за начинаещ...
 

r3v3ng3

Member
SKUNK #1 сигурен съм,че ще си накефен.в момента имам някой друг корен от него на 9-ти ден вегетация са и не вървят никак зле :) много хора казват,че се гледа лесно подходящ е за първи опит индор,добра реколта,добро напушване,издържлив сорт :)
 

_Ina_

Active member
Veteran
Незнам,аз не съм гледала толкова много видове,но ти трябва нещо по компактно и гъсто за вътре,за да е по удобно,4е аз не бях подбрала веднъж наи-подходящите видове за 1м2 площ и като не знаех за огъването и привързването нищо... Не бях намерила и форумите тогава. Зависи и колко място ще имаш.
 

yoss33

Well-known member
Veteran
не мога да разбера кво сте ги подхванали тия бири ^^ те са за изтрезняване ,не за напиване...бира се пие като си жаден...ако искам да се напукам взимам едно шише мастика...

@obione - едно време коза беше толко ама и не беше кой знае какво.в момента има такива чукове дето и едно масе може да ти е много,предимно индики са аз затва не ги харесвам ,че много мачкат.не ,че не ги пуша но предпочитам да се зарибявам с нещо а не да цикля някъде и да не мога да мръдна...

та ако някой може да ми препоръча някакъв такъв сорт...нещо изпробвано...айляк коз както си му викам...за догодина навънка ще гледам Himalaya Gold на GH и Chuch,имам и още малко семки Lemon Skunk...но тази зима за сефте ще почвам да се уча да отглеждам на изкуствено осветление и не знам още какъв сорт да си взема...та ако можете да препоръчате нещо като за начинаещ...

Вземи си някой Haze хибрид (NL5xHaze, SSH, JH, ..) и го обери по-рано - така ще е по-слаб, но точно "айляшки" ефект.
Skunk-овете също са с подобен ефект, но много бързо се развива толерантност при тях.
 

damyanek

Member
и аз си мислих за някой haze.ще ми се да си взема Super Lemon Haze само ,че ставали много високи и не знам още дали ще имам подходящо помещение...освен да си взема и да ги цъкна на SOG с някво LST...иначе 100% ще си взема АК-48 да видя кво толкова всички му се радват XD
 

_Ina_

Active member
Veteran
За АК 47 ли 48 ли 4етох 4е не трябвало да се топира,а да му се остави главната глава,понеже ставала много яка. Зна4и за СОГ ще е по-подходящо.
 
E

EverLast

За АК 47 ли 48 ли 4етох 4е не трябвало да се топира,а да му се остави главната глава,понеже ставала много яка. Зна4и за СОГ ще е по-подходящо.

Абсолютно точно си прочела..то всяко растение може да се топира ама не всяко става за SOG
 

_Ina_

Active member
Veteran
Еми бяха написали в описанието му 4е е по-добре да не се топира,не 4е няма да стане всякак. Аз досега и на тези неща не съм обръщала внимание много много,кое за какво е наи-подходящо. Взимах си каквото ми падне и го гледах както доиде:) Не 4е не ставаше,но сега по-обмислено ще деиствам и с избора и с гледането.
 

_Ina_

Active member
Veteran
ето засега какво съм избрала. Не всички,разбира се,просто си ги отбелязвам пък после само един,два ще вземем. само дето нямам пари хаха мисля че ще ви харесат и на вас Още не съм доразгледала останалите фирми какво предлагат за да си допълня списъкаhttp://www.cannabis-seeds.co.uk/view_basket.php
 

_Ina_

Active member
Veteran
eee,сигурно понеже едното ми е на Модзила,а другото на Интернет екс. да вярно че не излиза еми караи
 

Bai Bulgar

New member
Кажи ги като имена ;)
Аз имам 10-ка от Black Label - Blue Berries .
Гледам ги със страхопочитание в кутийката и малко ме е страх де не окъкам нещата като за първо гледане ...
 

Bai Bulgar

New member
Пак не ...
ама това е 'щото ти си си се логнала там и само ти си ги виждаш , съответно ;)
 

_Ina_

Active member
Veteran
Aaaa,може би. Еми те са Pure afghan,Re Con,Lavender,Sandstorm,Channel+,Violator kush. Там в търсачката могат да се видят
 

Bai Bulgar

New member
не ми дава да постна самия сайт ама не е голяма загуба ,
като няма - няма :)
 
Top