What's new

"Трикове и Начини"

_Ina_

Active member
Veteran
Здрасти и тук! Това за фотопериода съм решила да го пробвам зимата само 4е нямам такъв таимер.:(
 
и аз съч чел тази статия, отдавна в един руски форум, много е интересно. Тук идеята е да излъжем растението, че земята се върти по-бавно. Предполага се, че някога в далечното минало земята наистина се е въртяла по-бавно и денонощието не е било 24 часа, а доста повече. От там се предполага, че е заложено в гените на растението. Аз лично много обичам да експериментирам, но с това още не съм пробвал. Някой има ли лични впечатления от такъв експеримент, нека сподели
 

bahura

Member
Здрасти и тук! Това за фотопериода съм решила да го пробвам зимата само 4е нямам такъв таимер.:(

Инче аз имам такъв таимер от години, но не го ползвам много, много! Взел съм го за 39лв преди 5 години (това ми е пурвия таимер)
 

Attachments

  • Електронен таи&#10.jpg
    Електронен таи&#10.jpg
    23.5 KB · Views: 93
  • Ел. таимер.jpg
    Ел. таимер.jpg
    24.3 KB · Views: 91
  • Ел таимер.jpg
    Ел таимер.jpg
    26.6 KB · Views: 82
в Баумакс ги има вече около 10лв, елекронните не механичните. Механичните се прецакват адски бързо и като спре тока спират и те
 

jhook

Member
в Баумакс ги има вече около 10лв, елекронните не механичните. Механичните се прецакват адски бързо и като спре тока спират и те
да големи дарвета са :(
имах такъв проблем и станаха хермита:(
гадните фемки:(
 

Astral

Member
и аз съч чел тази статия, отдавна в един руски форум, много е интересно. Тук идеята е да излъжем растението, че земята се върти по-бавно. Предполага се, че някога в далечното минало земята наистина се е въртяла по-бавно и денонощието не е било 24 часа, а доста повече. От там се предполага, че е заложено в гените на растението. Аз лично много обичам да експериментирам, но с това още не съм пробвал. Някой има ли лични впечатления от такъв експеримент, нека сподели

Аз имам намерението да тествам тази информация,макар че надали ще имам база за сравнение и резултатите ми ще бъдат обективни....въпреки всичко ще опитам...:tiphat:
Блаgгодаря за инфото bgrow!
 
E

EverLast

Хм интересно ама на мен ми изглежда доста налудничиво!!! Сигурен съм,че с нестабилен сорт ако се приложи това ще има хермита. Ще следя с интерес та кой ще тества пръв?
 
E

EverLast

:tiphat: Да звучи странно,но съм решил да експериментирам,аз започвам след около 4-5 седмици и ще се пробвам с Big-Bang на Greenhouse защото той е по стабилен на стрес става дума че го препоръчват за Sea of Green и ScrOG надявам се да издържи и на светлинното издевателство,ще видим,.!А между другото аватара ти страшно ми напомня на един изключително ценен кадър от един друг форум,и чесно да си кажа малко ми липсват компетентните му постове:)

Стабилните гени нямат нищо общо с това как ще се гледа сорта...специално за тоя сорт не мога да кажа нищо, понеже не съм фен на Зелената къща. Мога да ти дам 1 малък съвет тествай 1клонинг за това дали ще хермафродира по следният начин:
Всеки ден го поставяш на различен светлинен режим 16,22,15,11,24 примерно и ако той не стане хермафродит значи имаш 100% стабилен женски ген и тогава даже можеш да си направиш фем.семки но ако стане можеш да забравиш за твоя експеримент и ще трябва да търсиш някой друг. Разрови се тука из форума Breeders Lab има невероятно количество ценна информация прочети статиите на Sam the Skunkman.
Някво съвпадение ще е това с тоя другия форум хахахахаххаа:bump:
 
Suzaliavam vse oste za bulgarskia i zatova pochti ne se vkluchvam,no bih iskal da doprinesa i az s kakvoto moga.Ostaviam vi snimki na edin ot SCROGs revegetiran ot predi 2 sedmici.:tiphat:
 

Attachments

  • Picture 222 (Medium).jpg
    Picture 222 (Medium).jpg
    70.4 KB · Views: 80
  • Picture 223 (Medium).jpg
    Picture 223 (Medium).jpg
    70.9 KB · Views: 81
  • Picture 237 (Medium).jpg
    Picture 237 (Medium).jpg
    98.6 KB · Views: 82
  • Picture 249 (Medium).jpg
    Picture 249 (Medium).jpg
    76.8 KB · Views: 84

Latest posts

Latest posts

Top