What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

polak

Active member
Witam fotografow.

Zauwazylem, ze ostanio ujawnilo sie w Polandzie wielu zapalencow fotografi. Nie mowie tutaj o zdjęciach tylko cannabisu, lecz o zdjeciach naszej pieknej Polskiej (w wyjatkowych okolicznosciach i zagraniczne focisze sie przydadza, wyjatek stanowia krajanie na obczyznie, np. HC ;) ) przyrody, od morza przez niziny, wyzyny i co tam tylko bedzie po drodze, az po piekne gory.

Chcial bym abyscie zamieszczali tutaj wasze "pikczery". Zwazywszy na osoby z wolniejszym internetem, chcial bym aby fotki dawac w postaci miniaturek, jedynie najlepsze zdjecie mozemy dac powiekszone. Ulatwi to ogladanie, np. mi z żółwim netem :) Przyjmijmy taka zasade:

Ilosc fotek w poscie nieograniczona, chyba, ze sa limity ICmagowe, najlepsze foto z posta dajemy w oryginalnej rozdzielczosci. Oczywiscie jak komus nie chce sie bawic w kopiowanie adresu obrazka, prosze bardzo zostaw same miniaturki :)


W przyszlosci dopisze cos do tego wstepu.

pozdrawiam fotografow - amatorow i profesjonalistow,

polak
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no i dobry thread

to ja copy i paste co dalem wczesniej, a nie tszeba zmniejszyc

hehe

siedze sobie w pokoju , patsze cos w internecie, ale cos mi tutaj niepasuje,hehe
patsze na sciany w pokoju i wszystko zrobilo sie czerwone. mysle co to tak sie stalo? ide na balkon a tu niebo takie czerwone jak jeszcze nigdy tutaj niewidzialem. to bylo cos niesamowite. to szybko zlapalem camere i pare tdzeba bylo zdjenc zrobic.







robie te zdjencia ,pstrykam , a tu kurwa jak nie pierdolnie blisko domu wielki piorun,hehe , myslalem ze sie zesram haha. to bylo i jest moje pierwsze i jedyne zlapanie pioruna na cameze. niebo z takim silnym kolorem jeszcze niewidzialem. zdjencia pokazujo dosyc autentycznie jak niebo wyglondalo.
wszystko trwalo moze 10 min i zaras po malym deszczu koror czerwony zniknol z nieba. cuda naszej malej planety,hehe









peace
 
Last edited:

polak

Active member
Hot mi dzisiaj tak walnelo, ze az korki w domu poszly. Dawac chłopaki, dawac, wiem ze macie pelno fociszy :)

Opiszczie maszyny ktorymi robicie jezeli mozecie :)




 
Last edited:
D

dEv-9

Hahaha dobra mrowka, niech zbiera zbiera, uzbiera troche zlomu, sprzeda, i sobie kupi chate z pudelka od zapalek. :yoinks:
 

rogin

Member
Mozna wrzucac tez inne fotki znalezione w necie takie ciekawe ?? Czy tylko własnej produkcji ?











PS greengirl to twoje fotki ?? Bo jak tak to RESPECT wyjebka sa. A tak pozatym to ty dziwczyna jestes czy tylko taki nick ?
 
Last edited:
G

Guest


kapelusz z melanzu :D

troche nie w temacie bo nie w plenerze, ale polak chyba mi wybaczysz :D
PM :)
 

polak

Active member
Dawac chlopaki wiecej :)






5755irysek3.jpg



:lurk:
 
Last edited:
Top