What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

Zdravím všechny kdo jste nakoukli vzhledem k tomu že se venkovní sezona blíží ke konci a neměl bych si s čím hrát tak sem rozjel malý projekt u kterého není zaručen úspěch ale jeto pro mě výzva z nejasným výsledkem.
o co tedy půjde crossení feminizačním procesem :)
připravil jsem si colloidal silver a začal stříkat několik vybraných klonu.

ECSD(dhk)
picture.php


ECSD
picture.php
 
D

Dogon

UK cheese(exodus) dohledatelná k Brightside který byl spjat z exodus tedy legitimní.
picture.php


UK cheese(exodus)
picture.php


Blue Meanie(spg)
Mystery Strain x Blueberry UK old school hippies sheffield community.
mytsery byla udajně NL5 ze starých zásob od sensi seeds já si to nemyslím zřetelně jde aroma k cheese se silným berry pod tonem.

picture.php


picture.php

napovídá tomu i dvojí zoubkování známe u exodus cheese.

budou připraveny tyto klony na ruzne variace + S1
S1
ECSD
CHemdog D
UK Cheese
Blue Meanie

WIFI
Larry og
critical mass (bilbo)
Sour Diesel IBL (riri)
Dog jones (spg)
Coastal Collision(MP)

možná něco přibude mám místo na 12 květníku :tiphat:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Pro mě prosim Larry OG x ECSD a White Fire OG x ECSD!!! :D

Snad se kulky brzy otevřou a pyl bude životaschopnej... Good luck!

To koloidní stříbro sis vyráběl sám, nebo koupil? Už dlouho jsme se chtěl podívat jak moc náročná je homemade výroba, jak kvůli kytkám, tak na plísen na nohou :D.
 
D

Dogon

letošní outdoor sezona nebyla valná málo slunka hodně deště v závěru z očekávaným babím letem ale i tak mužu říct že projekt CHemdog IBL bude nakonec Úspěšný na začadku srpna jsem začal připravovat rostliny na květ metodou Zatemňování jednalo se o tyto klony
zde otec
picture.php

který dal vzniknout nové generaci hybridu
Flagada Jones (Casey Jones x Strawberry diesel)
Ghost Train Haze # 8(Hells Angel OG x Nevil's Wreck)
Chem d
ECSD
Sour Diesel (riri)
Dog jones( Casey Jones(true cannablis cut)x chemdog d
bubble gum
bubba kush(katsu)
uk cheese(exodus)
blue meanie
SourDawgyJones(Sour Dawg x Casey Jones)šunkuv projekt
wifi
larry og
a možná sem na něco zapoměl :)
počítám tak 7-10 dní a dodám fota ze sklizně (snad nepříjde žádná čorka) od všeho budou volný semínka tak pokud by jste někdo měl o něco zájem neváhejte a dejte vědět(samozřejmě že za fota výslednýho produktu :tiphat:
 
D

Dogon

Pro mě prosim Larry OG x ECSD a White Fire OG x ECSD!!! :D

Snad se kulky brzy otevřou a pyl bude životaschopnej... Good luck!

To koloidní stříbro sis vyráběl sám, nebo koupil? Už dlouho jsme se chtěl podívat jak moc náročná je homemade výroba, jak kvůli kytkám, tak na plísen na nohou :D.

Larry OG x ECSD a White Fire OG x ECSD sou tvoje jestli budou!

koloidní stříbro dělám sám ppm neměřím.rostliny reagují velice dobře i na nižší koncentrace.
litr destilovaný vody,12v trafo od vláčku z dětství a kousek stříbra jako diody a do 24 hodin máš co potřebuješ jeto velice jednoduchá věc.
jen je problém že ty banány nesypou tak jak jsme zvyklí u regular samcu a pylu je po poskrovnu :ying:
 
D

Dogon

mám tu ještě jednu věc s kterou vás postupně seznámím jedná se o projekt který začal před dvouma léty na záchranu unavenýho klonu Sour Diesel(riri) na kterým tedká děláme z kamarádem mimo komunu.
rodokmen je Sour Diesel(riri)xECSDxSFV OG KUSH Bx1 crossil Ra2 následně byl vybrán samec z 50 rostlin nebo tak nák a backross na Sour Diesel(riri) vzešlo 150-200 semínek ted se testuje a pokud se najde typická stavba SD na samci tak je připravená ECSD jo možná to není cesta jak dostat sour ale co pokus omyl.
S1 prý také není cesta říkal rez dog jinak by to už dávno udělal ale spousta S1 je hodně dobrá.
 
Last edited:
M

miris

taky sem chtěl něco poexperimentovat se stříbrem. záchrana riri cut když je tu ecsd verze není to zbytečný ? jinak já bych zkusil něco asi :D ecsd x larry og uvidíme
 
D

Dogon

zbytečný jde o osobní preference a hlavně chci diesla v podobě semen a riri je pravděpodobně nejlepší kopie mám k němu osobní vztah.
co sem kouřil sour diesla od dvou celkem uspěšných seed bank tak to bylo spíš k pláčí.
žadná chut natož sour a zhulenost nudná vytuhlost nic pro mě.
 
M

miris

ririho mi sklidili cikáni a tedka budu sklízet ecsd, rozhodně mě taky zaujal :D prý je to téměř stejný akorát ecsd lepší proto se ptám. s tou plísní letos je to hnus, jedinej katsu zatím drží . at to roste !
 
D

Dogon

ten muj rychlenej bubba v květináči to pěkně odsírá začal tak na 40 dnu a obden obírám šedivku-guerilla zatím odolává
tak ad to tak zustane

colloidal silver homemade made in Dogon :biggrin:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


tohle dostaneš po 12-14 hodinách a stříkáš......
 
D

Dogon

viva la marijuana

viva la marijuana

underground breeding programm (enge haze) se dostala do fáze formování květenství, pohlaví je fifty fifty v počtu pět na pět už se těším na ty terpenické variace unikátního citrusovo kadidlový profilu :biggrin:

vzal sem pár šištiček ze zahrádky (BM,SDJ,DJ) v 57 dnu lehce proschlí žadnej curing a musím říct že mě zachvátila žravá a zplenil sem co se dalo fuj.

jelikož jsem socka a vyškrabuji sklenice tak z bordelu co sem posbíral sem si připravil reefers oilers huuučíto brutalně
buenos días y buenas noches :biggrin:
 
D

Dogon

mám tu ještě jednu věc s kterou vás postupně seznámím jedná se o projekt který začal před dvouma léty na záchranu unavenýho klonu Sour Diesel(riri) na kterým tedká děláme z kamarádem mimo komunu.
rodokmen je Sour Diesel(riri)xECSDxSFV OG KUSH Bx1 crossil Ra2 následně byl vybrán samec z 50 rostlin nebo tak nák a backross na Sour Diesel(riri) vzešlo 150-200 semínek ted se testuje a pokud se najde typická stavba SD na samci tak je připravená ECSD jo možná to není cesta jak dostat sour ale co pokus omyl.
S1 prý také není cesta říkal rez dog jinak by to už dávno udělal ale spousta S1 je hodně dobrá.

Alpha Diesel (Sour Diesel IBL x ECSD) to by mohlo fungovat.
 
M

miris

Zajímavý tady :) jaký mas zkušenosti potom po zasažení a sklizni? Jak u jaký genetiky asi? Hermeni při stresu stabilita atd protože udělat si par seeds bude levnejsi s takovou chuti :)
 

Phuuu Ad

Active member
Sakra chlape ty se urcite nenudis :D na tohle je radost se koukat.
Samozasobitelstvi je super drzim palce at ten se ten pyl jen sype.
 
D

Dogon

Zajímavý tady :) jaký mas zkušenosti potom po zasažení a sklizni? Jak u jaký genetiky asi? Hermeni při stresu stabilita atd protože udělat si par seeds bude levnejsi s takovou chuti :)

specifikuj to já nerozumím otázce.
sem jen kluk z vesnice :biggrin:
 

Latest posts

Latest posts

Top