What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018 Urbangrow

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Sper sa nu creada lumea ca am doar 2 plante. Am 4: Cheese, Granddaddy Purple si 2 Automate de la Seedsman:

Un Sweet Tooth Auto
picture.php
picture.php


si

Sour Diesel Haze Auto
picture.php
picture.php


:tiphat:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Pt ca a apărut mucegaiul alb am tăiat totu ieri. Și bine m făcut ca în zona mea numai ploaie anunță la meteo. Acum budu se usucă ușor. Deocamdată nici urma de mucegai și sper sa continue asa pana sunt gata. De abea aștept sa termine. Îmi pute casa a iarba. Sper sa nu îmi miroasă hainele ca am de văzut multă lume săptămâna asta...
 

plm

Member
Depinde, eu in timp ce cresteam pe indoor, si mai ieseam pe afara chiar fara nimic la mine, am primit de vreo 2-3 ori observatii ca ce miros a weed, sau daca am ceva la mine si etc.

Obisnuindu-te cu mirosul, tu nu mai tii cont, dar daca vine cineva din exterior la tine e grav, mirosul de weed se impregneaza in tot ca tutunul ars.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Felicitari! Arata bine toate, insa mie mi se pare ca e o diferenta clara de calitate intre cele regular si cele auto! Asta doar din poze.. la fumat probabil ca o sa ne zici tu dupa ce te joci cu ele putin. Spor la curing si fumat!
 
Top