What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Tápanyag formulák

Son of Soil

Member
LOL! :D

Na a nitrogént a szaturnuszról szerzem, a foszfort az uránuszról, a káliumot meg a plutóról, tudom az már nem bolygó, így kissebségi káliumom van , ami nem ér annyit 
 

DropleX

Member
Sztem ez faxsag,minden novinek mas az igenye ezt nem lehet altalanositani.. amugy itthonrol varazskerttol szinte minden tap beszerezheto,ami mostansag masoknal nem..
 

Son of Soil

Member
A mikróért meg a közértbe jársz nem?:)

Micro és mezo elemekért a hold sötét oldalára járok. A titkos keverék receptjét pedig a zsidógyíkemberektől loptam, ezért soha ,de soha nem fogom kiadni!!!!

mindmeghalunkdotcom , az igazság odaát van!44!!!!!!4437
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
lol varázskert, az még müködik ??
ott vettem az első hidrórendszeremet valamikor, amikor megnyitott, még az öregtől egy atami wilmát
 

iwantmorebuds

Active member
Na jo en ertem mire gondol a topic letrehozoja, es bedobom azt a reszt ami alapjan en elindultam, ezzel barmilyen auto gond nelkul vegig fog menni. Tang altal osszerakott recept es nagyszeruen mukodik az en tesztalanyaim a chronic es a moby dick... Ja es a dark devil is igy ment
A faszi egyebkent elegge erti a dolgat keresstek ra youtube csatornajara.
Szoval ez egy low budget recept tole a magyarazattal egyutt amit nem fogok leforditani :D


Heres a nice easy feeding schedule with very few ingredients that can grow big plants...... all you will need is a good light soil mix,I've developed this with Plagron Light so that's what I would suggest, a reasonable water supply, mine is PH7.4 and EC 0.4 most tap water will be around this range and the nutrients.
Base nutrients are Advanced Nutrients Sensi Bloom A&B then for bloom AN Carboload and Overdrive. Two of the test subjects were grown simply with these ingredients but the third needed extra Calmag so that's advisable to have. The nutrients are PH perfect so no need to check or adjust PH, I don't even adjust the starting 10 days water or the final flush water,it goes in at 7.4.


Days 1-10

Water.

Days 10-20

Sensi Bloom A&B at 1ml per 1L (of both A&B)

Days 20-30

Sensi Bloom A&B at 1.5ml per L

Days 30-40

Sensi Bloom A&B at 2ml per L.

Days 40-45

Sensi Bloom A&B at 2ml per L.
Carboload at 1ml per L.

Days 45-60

Sensi Bloom A&B at 2ml per L.
Carboload at 1ml per L.
Overdrive at 1ml per L.

Days 60-70

Water.

I've based this on a 70 day grow but if your plant takes longer or are photoperiods just extend the Overdrive phase. Non of the plants I used this schedule on had a 'mid grow flush' which makes this method even easier.

For fine tuning watch the leaves,if the tips burn, back off the base nutrients slightly or if the leaves start to pale then increase the base nutrients slightly.

Calmag can be added at 1ml per 1L all the time you feed Sensi bloom or if and when you see a deficiency.



Annyi hogy en kokusszal megyek a kulonbseg amnyi h Sensi bloom coco-t hasznalok nem a simat.
 

DropleX

Member
Amugy inyenceknek ajanlanam a Top Crop (USA) markat, kinnt nagyon nepszeru, szamos alaptapjuk,kiegeszitojuk hasonlo vagy meg jobb ANhez viszont negyed annyi aron! Pl Top Candy 1 l 11 eu
Bud Candy 1 l 50 eu,de meg sorolhatnam..
 

Brain.storm

Member
Sztem ez faxsag,minden novinek mas az igenye ezt nem lehet altalanositani.. amugy itthonrol varazskerttol szinte minden tap beszerezheto,ami mostansag masoknal nem..

Bitte danke Shiva! Csak most olvasom amit írtál, de ez telibe talált. (eddig még nem akadtam bele ebbe a varázskertbe) Az egész országban csak itt lehet kapni azt a tápot amit ki akarok próbálni. Nincs ennek a varázskertnek valami boltja ahová személyesen oda lehet menni és megvenni? Ettől a rendelgetős dologtól feláll a szőr a hátamon. :laughing:
 

Son of Soil

Member
Bitte danke Shiva! Csak most olvasom amit írtál, de ez telibe talált. (eddig még nem akadtam bele ebbe a varázskertbe) Az egész országban csak itt lehet kapni azt a tápot amit ki akarok próbálni. Nincs ennek a varázskertnek valami boltja ahová személyesen oda lehet menni és megvenni? Ettől a rendelgetős dologtól feláll a szőr a hátamon. :laughing:
De van. Bemész a babylonba és ha nem vagy gyanús (NÉBIH-s ellenőr), vagy ismerős arc vagy, aki gyakran jár arra, akkor kiadják neked a hátsó raktárból. A babylonos brigád vásárolta fel a varázskertet is.
 

Brain.storm

Member
De van. Bemész a babylonba és ha nem vagy gyanús (NÉBIH-s ellenőr), vagy ismerős arc vagy, aki gyakran jár arra, akkor kiadják neked a hátsó raktárból. A babylonos brigád vásárolta fel a varázskertet is.

Nah wazzzeg! Én meg elhittem, hogy nincs nekik raktáron. :laughing:
Jóba vagyok a Babylonos srácokkal. Nem sokszor, de szoktam oda menni. Mindig kikönyörgöm a PH- folyadékot. :laughing::laughing:
THX soul!
 

Dr Brown

Member
Bitte danke Shiva! Csak most olvasom amit írtál, de ez telibe talált. (eddig még nem akadtam bele ebbe a varázskertbe) Az egész országban csak itt lehet kapni azt a tápot amit ki akarok próbálni. Nincs ennek a varázskertnek valami boltja ahová személyesen oda lehet menni és megvenni? Ettől a rendelgetős dologtól feláll a szőr a hátamon. :laughing:


cserhát utca 25 07ker
 

DropleX

Member
Nincs mit! De korbeneztem ismetm,rendeltem tapokat s mar a greenspace is arul mindent!
Nagyobb a valasztek mint a varazskertnel xD
H&G Amino Treatment, Bud Xlel vkinek tapasztalat?
 

Latest posts

Latest posts

Top