What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis mag beszerzés!

Medicropper117

Active member
Szólj a postán is hogy drogtermesztéshez vársz genetikát szóval szeretnéd ha nem tűnne el....
Ha a 2 eurot csak ugy belevagod az a magyar postára nem ér be, de max csak oda.
Hasznalj karton lapot, hogy ne lehessen sehonnan kitapintani. Ha lehet hasznalj pufi boritekot. Ami meg levelkuldemeny kategoria. Akkor az ara nem lesz tobb mint annak amit leirtal.
Ha lehet cimet olyat adj meg ami nem a lakcimed. Nem tudhatod hogyan lesz csomagolva. Ha megfogják valahol mert gyanus....gondolom a tobbit nem kell mondjam. Ki lehet magyarazni de kinek kell a baj?!
Azert a kertnek nem ilyen amator módon allsz majd neki ugye?:p
(Persze mindenki elkezdi valahol, van akinek mákja van és az orra alá dörgölik ha hulyeseget csinalna es megussza a tanulopenzt:p)
 

retek

Member
Köszi a választ , termesztésben szerencsére van egy kis tapasztalatom csak ez a rendeléses dolog volt homály
 

retek

Member
De gondolom a nevemet meg kell adni a válaszborítékra, hogy átvehessem a postán?
Meg akkor címemet se muszáj megadnom, nem?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
persze.. lehet gombát is köröm alatt.. esetleg szájpenészt .
de azt nem értem.. miért nem szánsz rá egy kis zsetont és veszel eredeti magokat.. nem ismeretlen eredetűt.. ez az oldal csak mellékesben osztogat kendermagot a fő profilja a gombaspora.. ha nem lesz mag spórát fognak küldeni, mert jogukban áll. és nem reklamálhatsz akkor mi a faszt fogsz csinálni ?
 

retek

Member
Akkor muszáj lesz gombát termesszek :biggrin:
Szívesebben vennék magcégtől de most így ezt gondoltam, jó lesz ez nekem
 

GK_420

Active member
Erre tud valaki válaszolni?
MAGyarul ráírod a válaszbortékra hogy postán maradó küldemény valahova ne a névhez és a posta hivatal címét legyen a főposta ha lehet és a saját neved ennyi. Személyivel átveheted.
 

retek

Member
MAGyarul ráírod a válaszbortékra hogy postán maradó küldemény valahova ne a névhez és a posta hivatal címét legyen a főposta ha lehet és a saját neved ennyi. Személyivel átveheted.

Oké Köszi ,tehát akkor a nevem muszáj , a címem nem ha postán maradó
 

GK_420

Active member
Minek ismétled el? :D Ha nem a nevedre kérnéd mégis hogy vennéd át? Miért nem keresel rá a postán maradó kifejezésre? Ott a válasz ha így nem világos.
 

retek

Member
Akkor leírom ide is hogy megjött a freespora-s mag, 1 fajta, 3at kértem de gondolom alapból is egyszerre csak egyet adnak, hát nem jó a spanyolom:)
 

correctagent

New member
Sziasztok!
Bécsben klónokat lehet legalba venni? Ugy remlik mint ha lett volna ez regebben tema, talan Hanfeknal van? Vagy ki honnan szokott, honnan erdemes? :)
 

NebulaIICBD

New member
Igen, lehet venni klónokat Ausztriaban. Nagy valasztek van sok boltban. A hanfundhanf tokeletes valasztas, de van boven mas lehetoseg mas strainekkel. En legutobb wiener neunstadtba szereztem be, vagyis nem kell becsig elmenni. Googlizd meg hanfstecklinge wien. Valogass kedvedre. ( Floweryfield.at plantcity.at)
 

correctagent

New member
Igen, lehet venni klónokat Ausztriaban. Nagy valasztek van sok boltban. A hanfundhanf tokeletes valasztas, de van boven mas lehetoseg mas strainekkel. En legutobb wiener neunstadtba szereztem be, vagyis nem kell becsig elmenni. Googlizd meg hanfstecklinge wien. Valogass kedvedre. ( Floweryfield.at plantcity.at)

Koszonom a gyors valaszt, autoval mennyire gazos ügy klonokat szallitgatni? Vagy inkabb maradjon a tomegkozlekedes? :( Postat annyira nem preferalom az elore utalas miatt...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jah.. ez nem ámériká..és amúgy meg.. minden egy maggal kezdődik.. mit kell túlkompliklni, meg kérni csináldd magad kussolj és nem fája fejed később.
 
Top