What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis mag beszerzés!

argon

New member
Üdv mindenkinek!
Tik hogy szoktátok a magokat beszerezni?
Gondolkoztam rajta hogy én is rendelek de félek hogy a csomagot idő előtt elkapják!Azt mondják sokan buknak le online rendelésnél!
Ha online rendelitek hogy próbáljátok a lebukást elkerülni?
Külföldre nem mennék ki érte!
Hallotam olyat is hogy józsefvárosba lehet kapni tik erről mit gondoltok?
 
Last edited by a moderator:

GK_420

Active member
Állatkereskedésekben leheg kapni madáreleség fedőnéven. Abból nagy területet be tudsz vetni faszán és nem is drága.
 

vazsi

Member
Szinte senki nem bukik online rendelésnél, bushdoctor dot at, innen tudsz rendelni, osztrák, és ingyenes a szállításiköltség is.
 
Bushdokinal 50€ felett ingyenes a szallitas,nekem tavaly 3dik munkanapra megerkezett a csomag. Iden vonatoztam aztan megvettem szemelyesen. Amugy ha szoktal venni fuvet akkor nezd at abba is van neha par mag,bar azok altalaba eretlenek,de ha nemakarsz rendelni meg kimenni akkor max ez a lehetoseg van,ha csak nem ismersz olyat magyarba aki csinal magokat
 

Káresz

Member
Üdv mindenkinek!
Tik hogy szoktátok a magokat beszerezni?
Gondolkoztam rajta hogy én is rendelek de félek hogy a csomagot idő előtt elkapják!Azt mondják sokan buknak le online rendelésnél!
Ha online rendelitek hogy próbáljátok a lebukást elkerülni?
Külföldre nem mennék ki érte!
Hallotam olyat is hogy józsefvárosba lehet kapni tik erről mit gondoltok?

Én személyesen megyek ki Wien.
ÉS egyből kiderül bukta van-e :D
Holland csomagokat union belül is ellenőrzik szúrópróba szerűen.
Ügyvédem vagy jogi tanácsadóm szerint inkább menjek ki, mert
volt már ilyen ügye random vizsgálták. Ennek ellenére sztem többen rendelnek mint mennek érte személyesen, arányokban nem sok buktával.

Ha már két hónapja nemszittá(ezt azért mondom mert ilyen esetben hugyolnod kell tesztcélból), és paypallal fizetsz és nincs otthon berendezés akkor azt mondod hogy nem te rendelted és bizonyíték
hiányában megszüntetik az eljárást.
 

Kukutyin

Member
A kulcsa az egésznek, hogy csomagküldő szolgálatot (pl GLS) használj és akkor a hatóságok bevehetik a brét mert nem állami cég(mint pl a Magyar Királyi Póosta) és eun belül leszophatják magukat. Nyilvánvaló, hogy illegális tevékenységekre is használhatják az ilyen cégeket, de nem csak ez az oka, hogy nem adnak ki infót.

Gondolj bele. Hetven éves néni rendel egy háromágú fekete dildót és a fülébe jut, hogy a GLS-nél átnézhetik a csomagokat a FaszomRandomCsomagküldőnél meg nem... melyiket használná?
 

God_Speed

Member
Szintén a sógorokhoz nézek ki akár mag akár palánta, kevésbé érzem paranoidnak. Engem általában nem is a futár szolgálat tart vissza hanem hogy fizetek, PayPal is összevan kötve a kartyaddal sima kártyás vásárlás meg elég egyértelmű, de lehet én gondolom rosszul. De inkább plusz 10 fejenként haverral útiköltség és az egy napos progi :D
 

ZoldOvezet

Active member
Royal Queen Seeds,sok jót olvastam rólluk,ingyen mag,nekem 8 mellé raktak 3-at.

Ettől a csomagátvizsgálós dologtól nekem is feláll a szőr a hátamon,mondjuk a dhl-nél megfogják a vámnál..megnézik látják áhháááá szóval autoflower igen? majd mindjárt adunk mi neked automatát..azt automatán basznak be a yardra...majd megint hallgathatom kc-3611 sz fogvatartott lépjen elő..szállítás :D puff 3 év nagyfa
 

iwantmorebuds

Active member
Royal Queen Seeds,sok jót olvastam rólluk,ingyen mag,nekem 8 mellé raktak 3-at.

Ettől a csomagátvizsgálós dologtól nekem is feláll a szőr a hátamon,mondjuk a dhl-nél megfogják a vámnál..megnézik látják áhháááá szóval autoflower igen? majd mindjárt adunk mi neked automatát..azt automatán basznak be a yardra...majd megint hallgathatom kc-3611 sz fogvatartott lépjen elő..szállítás :D puff 3 év nagyfa
Ezeket az okorsegeket olvassatok valahol? :D
 

ZoldOvezet

Active member
ha megállítják akár pesten a vámnál, a régi btk 282. az újban nem tudom
282. § (1) Aki a hatósági előírások megszegésével kábítószert termeszt, előállít, megszerez, tart, az országba behoz, onnan kivisz, az ország területén átvisz, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
 

ZoldOvezet

Active member
kedvezménnyel aki elsőbüntényes jár a feles kedvezmény középmérték alá száll ha jó a bíró de 2. fokon úgyis levesz... 2,5 év 29 hónap annak lejön a fele 14,5 hónap...kibírható egy magért :D
 

GK_420

Active member
kedvezménnyel aki elsőbüntényes jár a feles kedvezmény középmérték alá száll ha jó a bíró de 2. fokon úgyis levesz... 2,5 év 29 hónap annak lejön a fele 14,5 hónap...kibírható egy magért :D
Csak azt felejted el hogy ez alapeset amit leírsz tehát növénynél 6-99 tő például. Magok pedig csak előkészületi stádium lehet! Ha 5 töved van lábon az csekély mennyiség ami rögtön 0-2 éves tétel de 2 évente eltereléssel kiváltható és nyilvántartásba se leszel mert törli az ügyet az ügyész.
Ha már riogatni akarod a jónépet ne hülyeséggel tedd....amúgyis cigi kávé legyen meg alsóágy aztán jó minden. :laughing:
 

ZoldOvezet

Active member
az 5 tő sem mind1 milyen stádiumban van...szerintem a mag is kábszernek számít az én meglátásom szerint...asszem

bemegyek a zárkába felrugom a vödröt kijelentem mától én vagyok a csicska akinek nem tetszik lehet boxolni,te mit keresel a felsőágyamon?! egész nap zoknitmosnák mivan vilmoooos?! kiszedném gta-san mivan gtaaaa??? xDDD jajj anyám de hülye ez a gyerek xDDDDDDDD
 

GK_420

Active member
az 5 tő sem mind1 milyen stádiumban van...szerintem a mag is kábszernek számít az én meglátásom szerint...asszem

bemegyek a zárkába felrugom a vödröt kijelentem mától én vagyok a csicska akinek nem tetszik lehet boxolni,te mit keresel a felsőágyamon?! egész nap zoknitmosnák mivan vilmoooos?! kiszedném gta-san mivan gtaaaa??? xDDD jajj anyám de hülye ez a gyerek xDDDDDDDD
Akkor felvilágosítalak és ez nem találgatás figyelj. Kábszer listán a THC van a kender hatóanyagai közül ezért legális a cbd olaj pl meg a másik közel 70 vegyület és a növény is. A mag nem tartalmaz THCt tehát nem kábszer de növényi szaporítóanyag amiből előállíthatod jogilag a kábszit tehát te előkészületet teszel a mag beszerzéssel a kábszi előállításra. Ezért árulják genetika megóvás meg vizsgálat céljából a legtöbb helyen bár ezt lámpákkal már nem venné be a bíró se. :D
Az 5 tő pedig stádium független erre bárhol rá is kereshetsz szóval tuti nem olvastál utánna se. Tehát az 5 porzós magonc is ugyan az mintha 5 tő két méteres szüret elötti lenne. Annyi a jogi csavar benne ha az 5 tő lábon áll 0-2 év vagy elterelés amint kivágod lesz belőle 1,5kg kábszer aztán rád rohad a műanyag lakat is. :D Na ez a jogi helyzet jelenleg...látom vágod hogy kell jógyereknek lenni. :laughing: Csinálj egy kávét gyorsan nekem meg a spanoknak...a tiedből. :laughing:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
majdnem.. ha kivágod, ha nem, mindkét tartományban nézik mi a rosszabb tétel, tőszám, vagy hatóanyag igazából 1 növénnyel is beszophatod, a van elég hatóanyag rajta aminek a totál thc tartalma eléri a jelentős alső határát.
 

GK_420

Active member
Az kivágás után van csak és persze egy kivágott növény bőven több csekélynél. Ha lábon áll nem nézhetnek mást...ha ilyen hülyeséget beszélsz legalább nézd már meg a törvényt ez nem mérlegelés kérdése mi a rosszabb...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
gk.. nm te fogod megmondani mit nézzenek.. lefoglalásnál amúgyis tőből jobbesetben, rosszabb esetben gyökerestül kicsapják. bebasszák egy zsákba amire az van írva BIZONYÍTÉK vagy BŰNJEL vagy valami ilyesmi faszság. onnan kezdve a laborban úgy méri a vegyész ahogy akarja, onnan kezdve úgy mérlegel a bíró ahogy akar, és onnan kezdve úgy állítja össze a vádiratot az ügyész, hogy a lehető legtöbb elgondolás benne legyen a legrosszabb felé vezetve a bírót az ítélet szempontjából. ennyi.
az hogy te szerinted egy növény szerintük meg 70g tiszta thc. vagy szerinted 0.07 g thc 100 növényről szerintük.. beszopatnak hidd el ha akarnak.
 

Latest posts

Latest posts

Top