What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

INDOOR - PYTANIA

G

Guest

noi zaczołem hodowle nasiona są juz w ziemi są to 4x nev haze x zamal i 4x skunk special z FEMALE SEEDS
I mam pytanie do was
ile za płace za prąd miesięcznie jezeli u nas kw\h kosztuje 1.50zł a mam lampe 400w prosze o pomoc bo niewiem ile zapłace i swiatło swieci sie 24h
pozdro
 

Fish131

Active member
O BIG LOL. 1,5 zl? U mnie jest po 0,38zl!
Ty przy foto 24/0 zaplacisz duzo! LOL 432 zl!
Napewno tyle u Ciebie kosztuje. Gdzie Ty ziom mieszkasz LOL
 
G

Guest

@afghani gdzieś widziałem przelicznik - opłaty.exe <-- takiego czegoś poszukaj.
btw. coś w H^^ drogi ten prąd u was ...
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
afghani widze bardzo chentny, to bardzo dobze,napewno ci dobze pojdzie
sama opieka roslin cie duzo nauczy, chodowanie jest bardzo latwe,tylko cierpliwosci

powodzenia
 
G

Guest

Dzięki hc jak skołuje aparat to bede dawał foty i z tym prądem to bede musiał sie upewnic bo mi tez wydaje sie ze za drogo
pozdro
 
G

Guest

Juz jest drugi dzien chodowli i mam takie pytanie czy wentylatory muszą chodzic w noc ?? prosze o odpowiedz
aha i drugie pytanie gdzie zamontowac filtr weglowy do wntylatora wprowadzającego powietrze czy do wentyla wyprowadzającego ??
 
Last edited:
Porozgladaj sie za filtrem weglowym na allegro na 100% cos znajdziesz w przestepnych cenach! Albo sam zrobi filttr weglowy :p Zycze udanej uprawy! Pzdr PeAcE
 
G

Guest

Dzieki ziomy za wszystkie rady.Jak skombinuje aparat bede dawał foty
I jescze jedno pytanie bo narazie mam te roslinki w w samej ziemi o ph7 i teraz pytanie czy moge uzyc miesznki ziemi takiej 3litry ziemi 1 litr perltu i 1 litr torfu
odpiszczie
pozdro
 
G

Guest

mieszanka zajebista, co do torfu to niech bedzie odkwaszony
ja dawno dawno temu za gorami ;P mialem mieszanke ziemia z dodatkiem nawozu biohamusowego(odrazu kupilem taka w sklepie) + perlit + kokos jak to bylo % to niewiem bo dawalem na oko ale roslo zajebiscie tylko pokazaly sie 3/3 samce i to byl koniec




e: co do pytania to jak najbardziej TAK zrob mieszanke

e2: co do 2 fotki to kompletna amatorka :p bron boze niewzorowac sie...
kompakty sa bardziej wydajne poziomo..
 
Last edited:
G

Guest

no elegancko ci rosły szkoda ze 3samce a uprawiasz cos teraz w indoor??
 
G

Guest

niestety nie, niemam gdzie... wszyscy czekamy na fotki :))
bede obserwowal jak tam u ciebie idzie

pozdrawiam i powodzenia
 

LDV

Active member
nie bylo mnie pare dni wiec co do ww:

[/quote]nie wiem skad ja mieliscie i czy to byla rzeczywiscie ww ale jak czestowalem ludzi moja ww z HQS to zazwyczaj mowili ze prawie po niej umarli tak sie tym ujarali [/quote]

bierzcie pod uwage ze rodzai WW jest tyle ze szok (hehehe) i kazda jest inna.

Pes masz racje ja tez mam po WW zabórzenia równowagi. Masz również racje co do tego ze jak sie siedzi sam na sam ze soba spizganym lub sie siedzi z kims ale trezeba udawac normalnego i nic sie nie mowi to wtedy faza jest naprawde ciężka.
Tak czy inaczej co do WW to faza składa sie z dwóch członów jeden podpowiada mi:
"w ogóle sie nie spizgałeś prawie"
a drugi:
"jestes spizgany jak huj"

Tak czy inaczej ja z kumplami zeby sie tym dobrze skuc to musimy spalic z 2 fify na łebka oczywiscie palac spokojnie i bez nerwów nabijajac smiejac sie itd tak ze wiecie nabijanie lufy trwa z 5 minut hehehe

Co jeszcze zauwazyłem?
Ci co mało palą w ogóle zioła (raz na tydzien-dwa) i nigdy nie palili często wezma 3 buchy mojej WW i sa spzigani maja zlewke itd...

Najgorsze na tym zielsku jest to ze wydaje sie ze jest wszystko OK i mozna isc do domu a na szczescie/ lub nieszczescie jak kto woli nadal jestesmy spzigani hehehe...

Specjalnie wizolem sowitego topa WW ponad 200km zeby mogl to grower inny sprobowac i nic kurwa z tego nie wyszło...

Jutro ide pogadac w sprawie tego HHK jak to bedzie wygladac i zalatwic sprawe z poczta bo niektorzy pewnie juz sraja w gacie w zwiazku z tym ze tyle czasu nic nie dostali - sorry (wiem z autopsji ;P )

A teraz spiźdzam na browarka

Home Sweet Home
 
G

Guest

LDV notomowiszomnie ja jaraamwlasnie troche zadko i niespalam taki ilosci :) wolesicgnac dw alightoe buszki i jest fajnie:D
 

LDV

Active member
ja tam super jaracz nie jestem i duzo tez nie potrzebuje ale jak mam sposobnosc to jaram tak zeby byc dobrze skutym miec zlewe w huj i caly czas cos gadac :p
 
G

Guest

Witam was
4 skunki special wyszły dzis z ziemi i 3 nev haze x zamal i od tej chwili mają jeden dzien za 2 tygodnie bede miał aparat bo ma mi siostra kupic bo jest w angli to bede dawał fotki.

I teraz zas pytanie bo dzisiaj miałem czas i zrobiłem tego growrooma o wymiarach 120cm szerokosci x 240 cm długosci x 260cm wysokosci i zastosuje wnim 3x400w hps.I teraz pytanie jak wtym boksie załatwic sprawe z wentylacją bo on jest wonski i mam zamiar zrobic ze dam 1wentyl wyciągający na bocznej sciance i dwa wentyle wpuszczjące na przeciwległom scianke czy moze tak bys czy jakos inaczje je ulokowac.
 
G

Guest

CZESC MAM PYTANIE BO DZISIAJ ZAMAWIAM PESTKI DO GROWROMU I MAM ZAMIAR ZAMUWIC Z DR.CHRONIC.COM I TERAZ PYTANIE CO MAM WPISAC W POLU STATE I W POLU COUNTRY PROSZE POZMUZCIE
 

tussin

Member
Agrrrrrr :(

Szukam materialu na odblysnik...
ma byc tani i zeby mial dobre parametry.

w gre wchodzi

- folia ratunkowa
- biała folia

- lub cos o czym jeszcze nie wiem...

prosze o porady .

niestety farba i malowanie nie wchodzi w gre :
 
G

Guest

tussin said:
Agrrrrrr :(

Szukam materialu na odblysnik...
ma byc tani i zeby mial dobre parametry.

w gre wchodzi

- folia ratunkowa
- biała folia

- lub cos o czym jeszcze nie wiem...

prosze o porady .

niestety farba i malowanie nie wchodzi w gre :

słuchaj moi zdaniem to folia aluminiowa by była dobra albo pomysl z blachy jakiejs zrobic odbłysnik. Jezeli sie myle to mnie poprawcie
pzdr.
 
Top