What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy x Purple strains!

ZoldOvezet

Active member
Alakulnak, a hetvegen johet a kaszas ezekert is. :biggrin: Ez melyik feno, a POG 2?

tudsz mindent ghóré ;)

picture.php


Ittvan egy közeli az x18ról :D

itt meg romlik a farhát:

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Blue Widow 1 : Szárazon,üvegben 66 gramm.

O.G3 szárazon üvegben 92 gramm :)

A két legkisebbről összesen 158 gramm idáig..:)

teljesen meg vagyok elégedve a produkcióval..sőtt nagyon is :)

bw 2 x18 már szárad..5nap múlva folytatom

külömböző okok miatt a nagyobb ogkat is távozásra kellett késztetni...ezek visznek meg hoznak megmondom az őszintét én hagytam volna még de közbejöttek olyan nem bekalkulált eszoc problémák ami miatt kénytelen voltam ezt a döntést meghozni

.
picture.php
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
BW2 száraz súly 54 gramm
X18 : 76 gramm

Ez meg a 2 nagy ogról jött le :

picture.php


236 gramm :)
nemtudom melyik mennyit hozott,mert egy soron száradtak..de nem is érdekel melyik mennyi...szerintem sok :)

A végleges száraz súlyok :

Blue Widow 1 : 66 gramm
Blue Widow 2 : 54 gramm
X18 : 76 Gramm
OG 1(felezős alapon) : 118 gramm
OG 2 (-||-) :118 gramm
OG 3 : 92 gramm

Ami összesen : 552 száraz rügy tesó..
ez jóval több mint amire én számítottam..nagyon nagyon boldog vagyok,hogy ennyi gecizés meg szopózás után ezek a növények így viszonyozták vissza..soha álmomban nem gondoltam volna..de what már jóelőre megmondta

Köszönöm mindenkinek aki betért,most egy időre pihenek bennt de ahogy eljön a hidegebb időszak visszaizzítom de készülök egy outdoorral is. A magokat egyértelműen a Huba támogatja :D

kössz a figyelmet béke

jah...és kössz mindent karóbahúzó-Vlad legyél szerencsés tesó!
 

Latest posts

Latest posts

Top