What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Én azt kérdezném elsőként hogyha meghalok miert hideg a lábam?:D

Ha meghalsz és hidegnek érzed a lábad az igen nagy problémákat jelenthet. Akár azt is hogy nem haltál meg hiszen érzed. :D Na de nem kell a hsz vadászat ide a növények bajai jönnek. Nyiss egy lelkisegély topikot inkább úgy látom elkél még. :woohoo:
 
Ha termeszetes nafenynel akarom kikelteni a kis magvam... ez a marciusi honap megfelelo vagy tul hideg van meg? Elso Outdoor-probalkozasom lenne.Esetleg tippek tanacsok
 

what_can_there

Well-known member
Bizony a nap eleg erosen sut, ilyenkor marcius vegen mar inkabb csak a hideg levego okozhat problemakat, de ha meg tudod oldani, hogy ejszaka vedve legyenek, akkor mehet a moka.
 
C

chromegamix

ha most elülteted kb április 1-re kel ki. ha nem túl erős fénnyel neveled elő 3-4 hetet, április 21-28-ig, simán kezdheted.
 
C

chromegamix

ja, most olvasom, hogy kint akarod előnevelni... akkor várj az ültetéssel kb április 20-ig.

egyébként tudok fotózni növényeket, amik már a 3. levélpárt hozzák kint! tavaly ahol a trimmet eldobtam, már rengeteg van. élnek és virulnak. pakistániak.
 
C

chromegamix

azt nem tudom, de remélem hamarosan nyírják a füvet, mert közterületen van és nem szeretném az újságban viszont látni őket, hogy "ültetvény a város közepén" és ismeretlen tettes után nyomoznak.
 
IMG_0009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Múltévbe cask igy beloktem a magot egy 5 literes szarba
 

what_can_there

Well-known member
ja, most olvasom, hogy kint akarod előnevelni... akkor várj az ültetéssel kb április 20-ig.

egyébként tudok fotózni növényeket, amik már a 3. levélpárt hozzák kint! tavaly ahol a trimmet eldobtam, már rengeteg van. élnek és virulnak. pakistániak.

Melyik magcegtol van a paki?
 
C

chromegamix

Melyik magcegtol van a paki?
pakkból kiszedett magok. alias pakis_tán? xd... fél ipari.

régebben fél KF pakis (pakkos) növényekkel nyomult és gyakori kérdésem volt ez, hogy milyen magról van pakis tán?

nemtudom melyik találta ki a pakis kifejezést a pakkosra, de elég találó, abból lesz a jóféle pakistáni.
 
C

chromegamix

ha igazi paki kell, ott az X18 Pure Pakistani, árulják mag formában is (Tom Hill, Reserva Privada) vagy bécsben is klón formában vagy 5 helyen, de gondolom az téged annyira nem érint.
 

kera

New member
Hali! Sokaknal lattam, hogy valami legbubis hotukrot hasznalnak mylar helyett. Mi ez pontosan, hogy kell keresni tuzepen?
 
Top