What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Auto Jack Herer - Mars Hydro TS1000 - 20l talaj

Cannavaro

Member
Sziasztok!

Nyitok én is egy naplót, hogy ne csak Zserbónál élösködjek :)

Felszerelés/Tecnika:
Fény- Mars Hydro TS-1000 LED (60 cm-re a növényektöl)

Talaj- Oázis natúr Tözeg, Florimo Kertészeti Perlit, Oázis Füszernövény föld (ez csak a tetején van a magonc miatt), Oázis Prémium Zöldség föld - - - ezek keveréke

Öntözés- állott és állított csapvíz lesz, EC: 0,4 (203 ppm), foszforsavval vagy citromsavval állítom be enyhén savasra (lakmuszpapírral ellen?rzöm :))
M?szer: TDS-3 ppm-mérö

Táp- Volldünger Linz Classic lesz, 0.9 g/liter a terv, majd a 2-3. héttöl elvileg, ha jól olvastam (exkalapalatt), ezzel végig lehet vinni, mert komplex

Most a 4-5. napon vagyok
4-6 cm-es növényekkel (az egyiknek mintha nem akarna kibomlani az 1. levélpárja)
hömérséklet: 20-22 C
páratartalom: 55-65%
a föld tetejét nedvesítem spriccnivel csak
fény: 3200 lux (dimmelve, telefonnal mértem, 2 applikációval is), a lámpa kb. 60cm távolságra van a növényektöl.

Bármilyen tanácsot elfogadok és gyakran meg is fogadom, ha nem ütközik nagyon a lehetöségeimmel.. a józan ésszel vagy egyéb fontos dologgal :) és mindent köszönök el?re is!
:plant grow:

IMG_20201122_154142.jpg

IMG_20201122_154121.jpg
 

Cannavaro

Member
Bocsi, kihagytam, hogy kb. 19 literes (5 gallon) fekete szövet-cserepeim vannak, amit adtak a 70x70x160-as Mars Hydro sátorhoz.
 

Cannavaro

Member
ja és kiszívó ventilátor is van szénszürövel, 100 m3/h folyamatosan megy, kivéve, ha 2 órára lekapcsolom a sötét szakaszban, hogy gyüljön egy kis pára, ill. pihenjen kicsit.

18 fény / 6 sötét a terv végig
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mé mire számítottál ?

royal jack leírás is monnya pl :

In many ways, Royal Jack Automatic really is like a mini-version of the original; however, given Royal Jack’s autoflowering nature, it can be grown nearly anywhere! After the seeds are germinated, feminized plants will grow quickly and be ready to harvest in just 11-12 weeks.
 

Cannavaro

Member
Erre már nem emlékeztem :D annyi mindent összeolvastam azóta. Magot rendelni volt kb. a legkönnyebb.

Amúgy az elképzeléseim, leírtak kb. helytállóak? Bár úgy vettem észre, hogy már odamondtál volna vmi csíp?set, ha nagy sületlenséget írok ;)
 
Z

Zserbo

16% thc ,nl + haze ir a magceg (seedmaffia)bar az ugye lehet marketing is .. kivancsi leszek
 

Cannavaro

Member
7. nap.. utánaolvastam még az autok fényigényének és emeltem a luxot 6800-ra. A másik növényt úgy néz ki sikerült meghalasztanom, így beteszek a helyére egy másikat.. próba szerencse, hátha nem lesz baj abból a 8-9 nap különbségb?l (1-2 nap alatt el?bújik) .. ha igen, akkor így jártam. Mit gondoltok?
 

Attachments

  • IMG_20201125_215600.jpg
    IMG_20201125_215600.jpg
    73.6 KB · Views: 63
Top