What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

burmese

Active member
ne je za jed na
&*viem je za dvoch
&*ne a viem je za troch
&*no neviem je za štyroch *
& ja viem aj neviem*
&kur v a lud ja budiček, fasizmus je moj na-zor, a vlast ne som ich poslal sám na seba, zmente moj nazor
 

pMiii

Active member
Radost mi udelal clovicek, který mě v prosinci navštíví :ying:
Radost mi udelala prázdná basa, který se naplnila pivama z malopivovaru (Hubertus 12, Poutník 12 klasa) ✍️
Radost sem dostal ráno, SAD S1 vsechen vzesel z rodné hroudy vcetne Amnesky auto priamo od sweet seeds ze Špáňa sem bral 🇪🇸
Radost spolu s mrkvema, petrzelkama, redkvema, dajkonosama, cibulos, kedlubnos, co jsem sadil par dni z6 máme z tepleho slunecneho pocasi ☀️
Radost probiha mé pracovní volno v dobe 20 dnu v kuse 🔕🔇
Radost z poutníka kteroho ted popijim, hubertus byl taky 💮
 
Last edited:

pMiii

Active member
na krásné zahradě sem musel vše ukončit..
soused "zmrdkokotburan" mel nenechavé oči, kytkám sem asistoval u seppuku speciálně všem těm nejsilnějším, nejvitálnějším atp.. padly za zahradu, za její soukromí a především za svoji čest.
no jednu na pohled nejlabší "SAD4" a Amnasia Haze "cordobesa cut" auto sem ušetřil a poslal je prožít život do azylu jinam.. vedou si obstojně, dnes sem je navštívíl a zítra jdu též, no doma je doma :ninja:

jejich skrytá síla se hodí na později :ying:

spokojené léto, já osobně třeba těd chodím rád vláčet dravce (štika, candát, okoun) na jezera a to min. na 4h denně :wave:
 

fukuoko

Member
Tvl to mě mrzí, zrovna tvoje fotky mi daly inspiraci na outdoor co chci zkusit příští rok na své zahradě.

Mně udělaly radost sweet caramel auta který po dvou měsících a přepnutí na 10/14 začaly konečně kvést. Nakonec to auta teda nebudou a co mě nasralo je že z těch pěti kytek je jedna úplně něco jiného, sweet seeds už druhá špatná zkušenost 👎
 

pMiii

Active member
Hmm, to nezní moc dobře, snad pro ilustraci bych mohl nahodit, Amnesia Haze XL Auto od SS ..
 

Attachments

  • IMG_20220718_130042.jpg
    IMG_20220718_130042.jpg
    4.6 MB · Views: 108
  • IMG_20220718_125937.jpg
    IMG_20220718_125937.jpg
    3 MB · Views: 99

crazyben

Active member
to zamrzí... ale pořád si člověk řekne příroda... co teprve když ti půlku políčka přijde sklidit jeden zmrd a ještě má tu drzost si chodit kontrolovat kdy bude ten zbytek

DSCF0079.JPG
 

Latest posts

Latest posts

Top