What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

911-бърза помощ,въпроси,проблеми

_Ina_

Active member
Veteran
иглолистната маса е вероятно да е кофти.най-добре ще направиш да видиш една класическа смеска,примерно торф,червей,перлит или рецепта,която със сигурност работи(ей тука има един изрод-Том Хил,той казваше доста рецепти за почва) и пак да ги пресадиш като този път направо ги сложиш и в по-големи саксии,но не с тази твоя измишлиотина,а я смени изцяло и не добавяй нищо излишно.Впрочем съмнява ме така да заиглеждат от тор от червей,просто преторяваш доста без нужда и така постигаш обратен ефект,а торенето се прави с цел да подсили и освежи допълнително,не да забави и прецака:).Махни всичко скапано,остави само свежите зеленки места да се оправят.Може и от лампата да са изпържени ако няма влага и вентуилация добра още повече.
 

mortis

New member
Здравейте, токущо се регистрирах защото видях вашия форум и прочетох интересни неща. Обръщам се към вас с много спешен проблем. Днес кога посетих градинката ми видях, че имам срашен проблем. Цветята са с покафенели (като изгорени) листа. Дори на връхчетата. Много са зле, а най-интересното е, че не всичките цветя са така, а само някой от тях. Не съм сменял нито торта, нито нищо. Не знам какво стана изведнъж. По това което намерих в този форум ми заприлича на недостиг на фосфор самоче не само долните листа са така зле, но и горните. До сега се развиваха много добре, почти 2м са високи и сега изведнъж.... Благодаря предварително!
 

_Ina_

Active member
Veteran
ехо,хубаво е някаква снимка и в каква почва са,с какво си ги хранил.Иначе само ще предполагат хората и няма да ти свършим работа:)
 

Chicho

New member
Слаба реколта

Слаба реколта

Моля ви дайте съвети как да увелича добива.Гледам на две натриеви лампи от по 600 вата и от 20 растения вадя 200гр.,имам и вентилация и всичко.Мой приятел гелда в гардероба си под 1 лампа 7 растения и вади също 200гр.
Направо съм полудял,моля дайте съвети
 

mortis

New member
Не знам как да качвам снимки... :( Иначе съм на външно, торта е Кристалон. Новобранец съм и още не съм на ясно с нещата, извинете ме!
 

somebodyx

Member
Не знам как да качвам снимки... :( Иначе съм на външно, торта е Кристалон. Новобранец съм и още не съм на ясно с нещата, извинете ме!

Drag & Drop (издърпваш ги в браузера) и ти ги качва :)
 

HdGarden

New member
Хора кажете на какъв светлинен цикъл да ги гледам животните,фотопериодни са.18/6 от началото,и като реша да цъфтят 12/12 така ли
 

Kermidon

Member
Supertrive много далеч от алга мик.Супертрайв по-добър продукт , но зависи за какво ти е
 

HdGarden

New member
Ами за какво ми е,за поддържане на цветето жизнено и здраво,да не му липсват никфи макро микро ел,за стресирано раст.след пресаждане,общо взето за такива работи.
 

richl

New member
Здравейте,
Да попитам подробности за поливане с Рипен ? , т.е. домашно направен Рипен! кога се полива, по колко ?
Благодаря...

Болните Растения ги направих на Майки , Клонингите станаха Феноменални!!!!
 
Top