What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sensi seeds - Hindu Kush

capsicum

Member
El jardinero как върви, колега. Как цветята тези шибани горещи дни. Някакво забавяне да си забелязал...

Аз се чудя дали да не спра HPS-а и включа някоя 100W cfl за следващите 2 горещи вечери. Това ще намали темпа на фотосинтеза, но се чудя дали няма да намали стреса като цяло и съответно шанаса от хермафродизъм... Как мислите- дали има логика или съм по-"спрял" отколко си мисля..:shucks::tumbleweed:

ПП Вече бокса ми е пълен с замръзнали бутилчици от мин вода. Малък ефект, но като съм ги разположил до саксиите се надявам поне да постигна по-ниски температури на корените.
 

capsicum

Member
Хей- как върви при теб. Какво се получи в тези жеги. Моите мисля, че от 5 дни не са мръднали, само листа им падат- чудя се повече тор ли искат или просто заради високите температури... гадост...
 
E

EverLast

Добра работа друже!!! Поздравления за реколтата но ако може и да чуем твоето мнение за сорта относно отглеждането и ест смоук репорт ще чакаме след 2-3 седмици :D
 

El jardinero

Active member
Мерси друже.Какво да ти кажа,много лесен сорт.Два фенотипа излязоха,и два та ми харесват на външен вид.Може и да не се използва филтър понеже почти не мирише.Усеща се много сладникъв мирис.При мене се забави цъфтежа понеже топирах в началото на 12/12.Бих казал че е готов за 45 дни цъфтеж.Използвах само тор от коприва.Напълно органично гледане и при много висока температура достигайки до 38 градуса.Интензитета на лампата е доста слаб със сравнение с чисто нова.Така,че като цяло съм доволен от сорта.Запазил съм си 2 бонзай майки и от двата фенотипа.Смоук репорт до 2 седмици.....:tiphat:
 

_Ina_

Active member
Veteran
Свежо си е останало до края,макар 4е аз бих го оставила още 10ина дни като го гледам на снимките. зна4и продължи до краи без вентилатори и тн на яка жега? Не си ли4и:)
 
Top