What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Любимия ви сорт.Впечатления,препорък и и &#108

C

coco fknbrice

bgrow 4етеш последния ми пост свързан с твоята персона.
просташко е да се заяждаш с момиче по такъв долен начин ... ясно!!
и повярвай нямаш фен клуб и никой не те мрази защото със твоите 243 поста показа ясно на всички че не струваш и 5 стотинки

сбогом
 

r3v3ng3

Member
Не е по темата,но какво стана с модераторите некво движение има ли по въпроса?Колкото до бгроу на всички им е ясно,че е възможно най-смешната селска тояга...убийте простотата му с мълчание!
 

_Ina_

Active member
Veteran
А някои да има впе4атления от Еуфория на ДП? Те маи вобще нямат тъпи видове като цяло. Понеже искат да го взимаме.
 

focktor

Member
A very fine Skunk selection, very commercial, very heavy bloom, bumper harvest, the famous Skunk "high", taste not so sweet as our other Skunk selections.
One of our favourites, also for greenhouse....
Very commercial... ;)
 
E

EverLast

Ами все още няма никво развитие....а ето,че тъпотията на някой взе жертви......

@Ina
Хм Инче ако ги вземете ще те чакам да ми кажеш отзиви....а надявам се,че не се вързваш на такива елементарни провокации...
@bgrow
А ти не мислиш ли,че вече наистина прекаляваш?
 

obione

Active member
Споко Еверласт... скоро нали ще ни ставаш модератор, така че момчето с "добрите" обноски ще трябва да мисли вече какво пише.
 

_Ina_

Active member
Veteran
Ами аз бях за двете индики,но пък на партия трябва единия вид ние да изберем,а другия-те:) Някои ако го е гледал нека сподели. Не,не се връзвам и не отговарям много много:)
 

damyanek

Member
В момента отглеждам един Church на GH и един Lemon Skunk на DNA...и двата сорта се отглеждат лесно и не са претенциозни като изключим ,че чърча яката го напада всички което яде коноп за разлика от лемона който е точно до него,за жалост и поради стечение на обстоятелствата не мога да ви кажа на открито как са в момента ,но до преди да ги откъснат вървяха перфектно и само на ест. тор,тези сега ги гледам на една тераска.
чърча е в 10л саксия (страх ме беше да не стане мн голямо а и тогава не знаех никакви нискостресови тренита които можех да му приложа без да стане херми)в момента е към 1м елхообразно и тъкмо почна да налива главите от днешна проба от много малка най-долна главичка много доволно с много зарибен аромат (надявам се тепърва да стане още по хубав) меко влиза ,но предполагам вкуса им ще се промени когато се нахрани.
Лемона е 80см в 25л саксия изявена сатива пак елхообразна форма и е с 2 седмици поне назад в цъфтежа.Него ще го опитам след 2 седмици.Ако го откъсна малко по-рано дали ще е по ароматен от колкото да го оставя да озрее хубаво?
 

Astral

Member
capsicum бртатле спомена,че имаш развита толерантност.Пробвал ли си някой сорт който го дават за точно такива случаи и ако да какви са ти впечатленията...има ли нещо вярно или само си пишат хората да зарибяват.Тя веднъж развие ли се толерантност само смяната на сортовете върши работа според мен...за това разнообразие му е майката :)
 

_Ina_

Active member
Veteran
И почивка понякога хаха Ако пушиш през 3,4 дни е много по яко напушването. И какви ще са тези специални сортове интересно?
 

Astral

Member
хахха...да аз това практикувам предимно :)Ама ми е интересно дали е вярно това или е поредния маркетингов трик.
 

yoss33

Well-known member
Veteran
А някои да има впе4атления от Еуфория на ДП? Те маи вобще нямат тъпи видове като цяло. Понеже искат да го взимаме.

Миналата година един познат ме напуши веднъж с Еуфория на ДП - беше си класически скънк вкус и напушване, само че потентността беше посредствена, да речем 3 пъти по-слабо от дърбан скънка, който пушех тогава (и до сега... :) ). Те са го казали добре - комерсиален сорт, т.е. посредствен с големи добиви.
 

yoss33

Well-known member
Veteran
capsicum бртатле спомена,че имаш развита толерантност.Пробвал ли си някой сорт който го дават за точно такива случаи и ако да какви са ти впечатленията...има ли нещо вярно или само си пишат хората да зарибяват.Тя веднъж развие ли се толерантност само смяната на сортовете върши работа според мен...за това разнообразие му е майката :)
Просто трябва да се пушат хубави сативи - тук няма толерантност :) И след 1 година пушене пак ти харесва както в началото. И пак си те напушва от една-2 дръпки всеки път (ако ще и да е 10 пъти на ден).

А иначе по темата, моят любим сорт е Haze, светло-зелените фено-та. Някои растения от хибридите на Haze (NL5xHaze, HazexSkunk, JH) се доближават, но единствения хибрид от тия, които съм пробвал, и който наистина може да се равнява с чистия Haze, е Нирванския Oaxacan x JH.
 

_Ina_

Active member
Veteran
Аха,еми аз не го искам много много. повече съм навита на Мазар и някои други,които разглеждам в момента. Искам нещо много размазващо да е и до към 50 евро примерно.
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Пробвай Afghan-a на Нирвана, евтин е и е безобразно размазващ. Бяха ми подарили едно пликче, една вечер направих една дръпка, лежах на леглото 3 часа без да мога да стана (буквално!) и на следващия ден го подарих на приятел, който се кефи на такива изживявания :) Най индикестото нещо, което съм пушил, с изключение на едно хашишово масло, истински day-spoiler...
 

_Ina_

Active member
Veteran
Да,нещо подобно имам предвид хаха Благодаря Гледам че има доста Авганита.
 

capsicum

Member
Просто трябва да се пушат хубави сативи - тук няма толерантност :) И след 1 година пушене пак ти харесва както в началото. И пак си те напушва от една-2 дръпки всеки път (ако ще и да е 10 пъти на ден).

А иначе по темата, моят любим сорт е Haze, светло-зелените фено-та. Някои растения от хибридите на Haze (NL5xHaze, HazexSkunk, JH) се доближават, но единствения хибрид от тия, които съм пробвал, и който наистина може да се равнява с чистия Haze, е Нирванския Oaxacan x JH.


Аз съм фен на индиките, не защото ги харесвам повече, а именно защото по бавно привиквам към тях! Сигурно няма да ми повярваш , но ми трябват средно 5-6 дни от каквато и да е сатива , за да привикна към нея... нямам представа каква химични съставки се отделят в моят организъм , но друг подобен случай с толкова висока толерантност не съм срещал досега! Може и мозъчния тумор, който имах, да е оказвал влияние , но в момента не зная какво ми влияе... Просто привиквам адски бързо! Ще кажете , че не съм пушил качествени сортове, но това просто не е така... явно съм си странен.:wtf:
 

_Ina_

Active member
Veteran
О,надявам се че вече си ОК Може би наистина трябва рядко и силни козове в такъв случаи. И дали вобще е полезно?
 

capsicum

Member
Благодаря, да! Всичко вече е наред- до колкото зная този мой проблем не би трябвало да има значение за начина, по който ме лови канабиса, но лично аз нямам друго обяснение!
Беше ми казано да изпозвам силни индики за мигрената и безсънието... но това не обяснява силната толерантност към THC-то. Ами прави сте , че ако се разнообразяват сортовете - рядко се развива толерантност , но е трудно да се прави... ако бяхме в Амстердам- нямаше да се оплаквам, но тук не познавам чак толкова гровери за да постигна тази идилия!
 

obione

Active member
братко capsicum, от една amnesia haze(130euro 10fem pack) миналата година се правехме на щайги, привикнахме ама малко и то след един месец чак. Накрая като свърши даже и от листата се напушвахме пък сме сериозни пушачи честно .А като те слушам ми се иска да си направим един batle-кой ще си легне пръв...
 
Top