What's new

MINI SCROG Arjan's haze pod 150w HPS

jhook

Member
ако правите самоделка, в никакъв случай не ползвайте обикновено стъкло, защото спира доста от светлината. По добре е плексиглас (Не поликарбонат), той има сравнително добра светлопропускливост. А иначе боросиликатното стъкло е най добре за целта(BK-7)
имам идея:dance013:
мисля си:watchplant: ако системата е затапена и няма стъкло ,и въздуха който смучи, да е смо през отворите за крушките ????разбрахте ли идеята ?на принципа на азперациците по таваните, но на отворите ще има крушка с рефлектор :thank you::scripture:


п-п:мисля си че ще работи перфектно:wave:
 

capsicum

Member
Има една тъкава поговорка " Убий тъпака с мълчание" тъка, че може да продалжаваш да си обиждаш аз съм пас в тези неща.

А относно грешките ..... просто понякога тъка се напушвам, че едва виждам буквите :laughing:

По-малак съм от 26 каде ма сложи :tiphat:

п.с. Ти обаче много се засегна.... не оставяй да те провокирват тъка лесно!!


OK, bahura ! Напослед съм станал малко обидчив и се дразня и от най-малките подмятания.... но какво да се прави- като няма за пушене:watchplant:
 

capsicum

Member
ако правите самоделка, в никакъв случай не ползвайте обикновено стъкло, защото спира доста от светлината. По добре е плексиглас (Не поликарбонат), той има сравнително добра светлопропускливост. А иначе боросиликатното стъкло е най добре за целта(BK-7)
Абсолчтно си прав. А има ли някакъв начин да се разбере какво е стъклото, защото моят cool tube е купешки, но нямаше такава информация.
 

bahura

Member
Абсолчтно си прав. А има ли някакъв начин да се разбере какво е стъклото, защото моят cool tube е купешки, но нямаше такава информация.

capsicum твоя е най-вероятно като моя плексиглас!
 

Attachments

  • cooltube 125f.jpg
    cooltube 125f.jpg
    14.3 KB · Views: 86
Абсолчтно си прав. А има ли някакъв начин да се разбере какво е стъклото, защото моят cool tube е купешки, но нямаше такава информация.

Аз съм се интересувал от такова стъкло, но е ужасно скъпо. Намерих немска фирма производител, с представителство в Бг, но разбира се го нямаха в наличност и само с поръчка. Ще купя някой ден па пробваме каква е разликата между двата вида стъкло
 
Top