What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Smoke/Grow review

iwantmorebuds

Active member
Na megprobalom ezt a topicot még egyszer. Szerintem a legnagyobb probléma hogy sokan azt se tudjak mit irjanak.

Gondoltam osszedobok egy ures peldat amit a lustabbak is csak kimasolnak es beilleszthetik feltoltve ide. Igy nincs vele tul sok munka megis minden infot tartalmazhat.
Akinek van ötlete a modositashoz az az off topicba irja azt.
Termeszetesen nem kotelezo ezt a veziot hasznalni ;)

Magcég :

Strain:

Auto/fotos

Közeg:
Leírás:

Tápozás:
Leírás

Fény:

Virágzás hossza:

Száraz szüret: _g

Értékelések: * rossz ***** kitűnő

Megjelenés: * - *****
Leírás

ILLAT:* - *****
Leírás

Nehézség: *nehéz - *****könnyű

Az eredmény: * - *****
Leírás

Figyelem! Ezt a topicot csak reportok bejegyzesere hasznaljuk egyeb jellegu komment kerdes nelkul torolve lesznek. Gratuláciok es egyeb jellegű hozzaszolasokhoz hasznaljatok a give reputation gombot
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Magcég : Sweet Seeds

Strain: Dark Devil

Auto/fotos: Auto

Közeg: kókusz, perlitte
Leírás: 80/20 aranyban + autopot

Tápcsalád: Advanced nutrients
Leírás: sensi grow coco,sensi bloom coco, woodoo juice, carboload, b-52
Egyeb: potsil silica, ca, mg

Fény: 250w hps 18/6 végig

Virágzás hossza:70 nap magtol

Száraz szüret: 151g

Megjelenés: ****

ILLAT:*****
A bugak illata gyumolcsos jellegu

Az eredmény: ****
A viragok kicsit sativas jelleguek lettek kicsit levegos is de kijott a lila ami nagyott dobott az osszkepen. A sativas virag hatasra is sativas volt, de kellemes gyumolcsos ize felejthetetlen

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Magcég : hanftol hozott kis palanta

Strain: Chronic

Auto/fotos Auto

Közeg: kokusz/perlitte
Leírás: 80/20 12l airpotban

Tápozás: Advanced nutrients

Fény: 250w hps

Virágzás hossza: 78 nap

Száraz szüret: 123g

Értékelés: * rossz ***** kitűnő


Megjelenés: *****
hatalmasra nott, igazabol semmijen traininget nem alkalmaztam, gyonyoru bugakat is hozott igy teljesen elgedett voltam vele, talan mondhatom hogy az egyik legjobb autom volt

ILLAT:*****
az az igazi jellegzetes, karakteres fuszag

Az eredmény: *****
A szep nagy bugak, hatasra is nagyon jo volt, szepen be is ert igy aztan le is utott ahogy kell

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

picture.php


Bővebbeb: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?threadid=329338
 

iwantmorebuds

Active member
Magcég : Dinafem

Strain: Moby Dick XXL

Auto/fotos Auto

Közeg: kokusz/perlitte
Leírás:80/20 10l potban

Tápozás: Advanced Nutrients

Fény: 250w hps

Virágzás hossza: ~100nap magtol

Száraz szüret: 110g

Értékelések: * rossz ***** kitűnő

Megjelenés: ****
Magasra nott, hatalmas main colaval ami egyebkent a strain jellemzoje is, sativas alkat ami miatt eleg nehez volt kezelni a nagyobb bugakat, nyeklett minden fele

ILLAT:****
gyumolcsos

Nehézség: ****
Az eredmény: ****
Szepen hozott, a sativas viragok hoztak az elvart hatast is mellé, kiraly kis nap kozbeni moka
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
DTC99 avagy kellenek a arany kockák!

DTC99 avagy kellenek a arany kockák!

Magcég : Dutchgrown

Strain: Magenta 99

Auto/fotos : Fotós

Közeg: coco
Leírás:
pck x dtc99(durban x thai x c99)
Tápozás:ferti IV
ec 1.4-1.5mS/cm

Fény: 600w/nm

Virágzás hossza:60-75 nap

Száraz szüret: ? g

Értékelések: ***

Megjelenés: *****

ILLAT:*****
PCK-ra jellemző parfüm keveredik az édeskés fűszeres illattal

Nehézség: *****
Nem tudom mi a nehéz? -nekem minden könnyű :D :D :p

Az eredmény: ****
Leírás
PCK ahogy általában a lilák picsafüstök, annyira nem is ájultam el tőle, viszont írtó szép. A zöld fenók közül a legsativasabb viszont olyan paranoid tripet hozott hogy rutin róka indica-matyi haverom magára akarta hívni a mentőket -ez nem vicc nem nagyzolás, ha kell idecitálom és elmondja maga :D

attachment.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Magcég : Cannacopia
Strain: Resin bomb

Auto/fotos: Fotós

Közeg: már nem emlékszem talán coco
Leírás:

Tápozás: ferti IV
szokásos

Fény: 600w/nm

Virágzás hossza: 65nap

Száraz szüret: ? g

Értékelések: ***

Megjelenés: *****
Fasza nem nagyranövő indica

ILLAT:*****
Jó masszív mély férfia kv illat -olyan igazi fekete frissen őrölt

Nehézség: *****
Igazi F1, vitális volt!

Az eredmény: *****
Mennyé aludni indica

attachment.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Magcég : ACE

Strain: Panama (még az f8-as készletből kb 2-3 éve vettem)

Auto/fotos Fotós

Közeg: coco, gyapot, anyaföld, golyó, semmi -igazából mindenben csináltam már kivéve lámpa alatt földben :)

Leírás: közeg az vót, igen, ezt le is tudom írni

Tápozás: Ferti IV
szokásos

Fény: 600w /nm

Virágzás hossza: 80nap

Száraz szüret: ?g

Értékelések: *****
Bent faszán terem, kint csak délebre jó mert kell neki a nagybugálhoz az októberi napfény -amúgy nov elején szedhető! -illetve a nem pink hajú fenója mindenhol tud jól teremni annak csak a beltartalmával nem voltam elégedett -se illatra se ízre se hatásra nem hozta az elvártakat, a pink hajú viszont csoda

Megjelenés: *****
csodaszép nyúlánk de jó testalkatú sativa

ILLAT:*****
fűszeres menta és valami virág ami most nem jut eszembe majd eset editálom mikor asszony megmondja -ő mondta rá anno
Nehézség: *****
könnyű csak kell hozzé türelem
Az eredmény: *****
Fantasztikus sativa, kali mist és közte vacilálok mindig a c99-et kiütötte a pxisből még úgy is hogy majd 2x annyit érik

attachment.php

attachment.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Magcég : Dapk Genetics

Strain:
FFM threesome Dutch Queen -Dubledutch x c99 bx1f2

Auto/fotos fotős

Közeg: gyapot
6.5g grodan kocka

Tápozás:Ferti IV

Szokásos

Fény: 600w/nm

Virágzás hossza: 60nap
Száraz szüret: jó sok g
Értékelések: *****
DD isten termő c99 detto együtt pedig csoda
Megjelenés: *****
Combomnyi top :D
ILLAT:*****
Fűszeres ananászkoktél vodkával

Nehézség: *****
kiesik a zsebedből a nedves szőnyegre, csírázik és már is hoz egy embernyi bugát -ilyet csak a Dapk Genetics tud -amúgy tényleg iszonyat vitális

Az eredmény: *****
jól hoz és jót üt, kellmes kiegyensúlyozott lebegős, skunkos


attachment.php
 
Last edited by a moderator:
M

Mackosajt

Magcég: Hanf & Hanf klon, amugy Dutch Passion.

Strain: Power Plant

Auto/fotos: Fotos

Közeg: Altalanos viragfold, perlit, stb.
Leírás: 80/20%

Tápozás: Advanced rootstim, Ferti, Volldunger, Plagron PK13, 14
Leírás: vegben rootstim+ferti, viragzasban Volldunger+PK, majd szuret elott csak pk.

Fény: Kinti termesztesu.

Virágzás hossza: 10 het, elso szuret oktober kozepe.

Száraz szüret: 150g - Juliusban elultetett 20cm-es klon.

Értékelések: ***** kitűnő

Megjelenés: *****
Leírás: Sativas, karcsu alkatu, karcsu furtokkel.

ILLAT: *****
Leírás: Nagyon jo illat, gyumolcsos iz, perfect.

Az eredmény: *****
Leírás: Tokeletes fajta, kinn is idoben megerik, nem problemas a termesztese, strapabiro strain. En csak ajanlani tudom, foleg annak aki szereti a sativa fuveket.

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
M

Mackosajt

Magcég: Hanf & Hanf klon, azt hiszem ez is DP

Strain: Mazar

Auto/fotos: Fotos.

Közeg: Altalanos viragfold, perlit, stb.
Leírás: 80/20%

Tápozás: Advanced rootstim, Ferti, Volldunger, Plagron PK13, 14
Leírás: vegben rootstim+ferti, viragzasban Volldunger+PK, majd szuret elott csak pk.

Fény: Kinti termesztesu.

Virágzás hossza: 10 het, szuret oktober kozepe.

Száraz szüret: 120g - Juliusban elultetett 20cm-es klon.

Értékelések: ***** kitűnő

Megjelenés: *****
Leírás: Tomzsi, eros megjelenesu, nagy lapulevelekkel. Tipikus indica. Szoros, tomor viragokkal.

ILLAT: *****
Leírás: Nagyon jo illat szinten, gyumolcsos iz, lagy fust.
Az eredmény: *****
Leírás: Az eddigi legjobb indica, ami valaha volt nalam. Tetszik, biztos fogom meg termeszteni ezt a fajtat.

attachment.php
 

Off/On

Member
Üdv all megkaptam a nyereményt what can there-től. Sajna képet nem tudtam hozni de a beígért smoke reportot lehozom.

A fajta: NLxDC
A motta totálisan tömör volt. Semmi gond nem volt vele. Csak mivel sajnálatos módon megfáztam ezért ízről illatról nem tudok mit mondani. Épp ezért vontam be 3 ismerősömet a kóstolásba így az ízről illatról az ők tapasztalataik a döntőek. 1, 2, 3- ként nevezem őket. Kezdem magammal.
Íz: -
Illat:-
Hatás: indika. De az a durva fotelberagadós hatás. Egy kicsit dobogtatta a szívemet, ezért nekem ez a fajta kifejezetten az erős fajtákhoz megy. Mind1 , hogy este vagy reggel használtam, a vége ugyanaz lett. Kellemes pihenés majd alvás. Füstje nem kapart nem köhögtetett.
Összegzés: mivel a szívemet dobogtatta ezért nekem erős volt. De ettől eltekintve nagyon jó fajta. Alváshoz tökéletes! Hogy meddig tart a hatása nem tudom mert nem jutottam el a 2.jointig kb 1,5 órát bírtam ébren utána bealudtam. 10/9

1.
Íz: édeskés, néhol földes.
Illat: édeskés büdös.
Hatás: állítása szerint még nem szívott ilyen erős fajtát soha. Neki is dobogtatta a szívét. Viszont ő eljutott a 2. Cigi feléig utána ő is bealudt, akárcsak a cigi. 10/10

2.
Íz: széna, gaz
Illat: büdös
Hatás: erős volt nagyon. Ő se szívott mostanában ilyet. Viszont őt is bealtatta az első cigi. 10/10

3.
Íz: citrusosan édeskés
Illat: nagyon erős, átható, édes
Hatás: totális stone! Legjobb!! Nagyon erős, a hátfájása mintha nem is lett volna. Nagyon jó fájdalomcsillapító ill altató! Kell még neki �� 10/10
 

Son of Soil

Member
Magcég : DNA GENETICS
Strain: KOSHER KUSH
Auto/fotos: Fotoperiodikus feminizált.

Közeg: Perlit.
Leírás: Csak perlit, top feed.

Tápozás: Ipari műtrágyázás: Kalcium nitrát, kálium nitrát, kálium hidroxid, kalcium nitráttal kiegészíthető alacsony nitrát tartalmú 100%-ban vízoldható komplex műtrágya mikroelemekkel (direkt nem írok márkát, mert nincs jelentősége, kell venni egyet és azt megfelelően kiegészíteni), foszforsav, salétromsav, magnézium szulfát, kálium szilikát.

Leírás: Mikor, hogy, figyeltem a növényeket és a tápoldatot a tankban. Végig tartottam az NPK : 1-1-2 gerincvonalat.

Fény: 400W GE lucalox LU/400/XO/T , elejétől a végéig.

Virágzás hossza: ~ 10 hét, azok az egyedek, amik kevesebb fényt kapnak, tehát sognál a kert szélén vannak, a 8. hétre teljesen beérnek, azok, amik több fényt kapnak, tovább virágoznak.

Száraz szüret: 348g 283g/65g felső/alsó virágzat

Értékelések: **** (Jó hiszemű vagyok, a hozamtól és hermásodástól eltekintek ebben a pontban)

Megjelenés: ***
Leírás: Nagy tőszámú sognál (36db/nm) is alacsony hozam, nyúlánkfajta, virágzásra kapcsolás után négyszeresére nő, kötelező hálózni, ebből adódóan az alsó hajtásokat le kell szedni és csak a felső 30cm-en lesz érdemi buga, de ott se sok. Kötelező a szénszűrő. Brutálisan hermásodik, nem sikerült elraknom herma mentes egyedet, pedig szelektálásnál még nem hermásodott, amit elraktam anyának és még azt hozzátenném, hogy ez volt a legbőtermőbb feno, azt sajnálom csak, hogy kevés maggal kezdtem neki a szelektálásnak, több kellett volna.

ILLAT:*****

Leírás: Fűszeres fűillat földes beütéssel, tényleg nagyon durván földes beütéssel. Igazi kuriózum. Ízre dettó.

Nehézség: *****(+*)

Az eredmény: ****
Leírás: Harmat gyenge hozam, bitang erős indika domináns hybrid, nagyon nehéz virágzattal kb. másfélszer annyit nyom, mint egy skunk virágzat súlyra. Kezdőknek nagyon nem ajánlott, mert sírás lehet a vége.


attachment.php

attachment.php


attachment.php


Mani/Pedi után:
attachment.php

attachment.php
 

Attachments

  • KosherKush1.jpg
    KosherKush1.jpg
    61.2 KB · Views: 103
  • KosherKush2.jpg
    KosherKush2.jpg
    52.3 KB · Views: 116
  • KosherKush3.jpg
    KosherKush3.jpg
    66 KB · Views: 100
  • KosherKush4.jpg
    KosherKush4.jpg
    61.5 KB · Views: 96
  • KosherKush5.jpg
    KosherKush5.jpg
    57.6 KB · Views: 101
  • 2.jpg
    2.jpg
    51 KB · Views: 113
  • 1.jpg
    1.jpg
    72.4 KB · Views: 122
Last edited:

Prisma

Active member
Hi!

Oaseeds Bulk Seed Black Domina Auto: 02442988-FBB2-473C-99C4-A834207FEC70.jpg
Nem ismerem pontosan a magbankot, ajándék volt a többi mellé.
Kissé korán szedtem, de így is tömör gyantás bugákat hozott, szép barna és narancs bibékkel. Édes illata volt, érezhető afgán háttérrel. Súlyának harmadára száradt csak. Szárítás után erősen afgán a hajazott, kis gyümölcs beütéssel.
Hatása az értetlenségből adódóan nem volt kiütős, abszolút élvezhető indica finomság lett. Kicsit zsibbadós, pihentető és szerintem elég komoly fájdalom csillapító. Hatás erőssége így gyenge közepes, beérve is maximum közepes.
Íze szintén édes, erős hasis íze van, nagyon finom.

Kezdőknek amúgy ajánlatos, olcsó, hálás és vitális fajta. Nálam 6/10.

Oaseeds Bulk Seeds Critical AK auto
Ez nem ajándék volt, szándékosan vettem. Asszem 1.90€ volt darabja.
Na ez egy marha jó strain, igazán dinamikusan fejlődik, szép nagy budokat növeszt. Nem egyszerre szedtem le, de nagyon jól termett. 6l potban kültéren 110g-t hozott nedvesen intenzív tápozás mellett. Még nem száradt le.
Szüretkor már büdös dög szaga volt, egyáltalán nem kellemes... ez a legrosszabb tulajdonsága. Elég gyantás növény, sajnos magas levél/virág aránnyal, tömör igazi indica virágokkal.
Nagyon tömör, közepes szopó trimmelni, büdös.
Most hogy szárad skunk és ak szagát érzem rajta, kezd egész kellemes lenni.
Még ezt is hagyhattam volna, de már nem bírtam elviselni azt a dögszagot amit ez a kis szarházi árasztott.
De szerintem pont igy volt optimális a szüret, legalábbis a hatás erről árulkodik. Igazi indica punch, nem akarsz felkelni a fotelból, rövidtávú memória 0, egyfolytában zaba, néha néha fetrengős high :D Azt kell mondjam marha jó, és erős. Nem sikerült meg olyan cigit csinálnom ami nem ütött ki, pedig nem vagyok egy kezdő smoker xD :D
Íze eléggé összetett, fűszeres, erős karakteres, kicsit kaparós (még az érlelés hátra van), szerintem a Super Skunk hasonló. Érezhető itt is az afgán vonal.
Nálam ez a fajta 9/10. Tudja amit tudni kell, főleg egy autoflonak.[/ATTACH]
 

Attachments

  • 634ADA04-A7AA-4D33-A098-477526B3F694.jpg
    634ADA04-A7AA-4D33-A098-477526B3F694.jpg
    73.7 KB · Views: 108
Top