What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CBD Olaj Jogi státusz.

Pillang

Well-known member
Valaki fejtse ki már nekem mi a külömbség a thc és a magasabb cbd tartalmú fű között,mert tudtom szerint a cbdnek nincs pszihoaktiv hatasa.. :|

Volt idén egy cbd növényem, nem nyűgözöt le, azt érezni rajta, hogy gyenge, ennyi.
 

Alanbrown88

Member
A cbd pont azért cbd mert minimális benne a thc,helyette a cbd dominál.A betépést a thc okozza. A cbdt nem igazán érzed.De attól még gyógyít/enyhít betegségeket.Bár én azt mondom az az igazi betegségek kezelésére amibe azért van bizonyos thc szint is és emellett cbd kb mindkettő közepes szinten. Gondolom van ilyen strain.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
van, de ez már részletkérdés, mert össze lehet állítani két-, akár 3-4-5-.. féle fajtából is a keveréket, amit használ az ember, akárhogy is.
 

what_can_there

Well-known member
Ez igy van en is keverni szoktam, mert nekem se a tiszta sativak nem eleg erosek, se az orvosi fajtak, mindegyiktol van egy kis hianyerzetem, de ha pl. egybe keverek Malawit meg VCDC-t, akkor egy olyan foleg indica hatast kapok, ami szamomra teljesen elvezheto es nagyban hasonlit az altalam preferalt tomeny indicakhoz, mint amilyen az NLxDC vagy a Maple Leaf Indi.
 

Pillang

Well-known member
A cbd pont azért cbd mert minimális benne a thc,helyette a cbd dominál.A betépést a thc okozza. A cbdt nem igazán érzed.De attól még gyógyít/enyhít betegségeket.Bár én azt mondom az az igazi betegségek kezelésére amibe azért van bizonyos thc szint is és emellett cbd kb mindkettő közepes szinten. Gondolom van ilyen strain.

Egye, aki kezeli magát! Másra nem jó, bár az íze finom.
 
Top