What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Én azt kérdezném elsőként hogyha meghalok miert hideg a lábam?:D

Ha meghalsz és hidegnek érzed a lábad az igen nagy problémákat jelenthet. Akár azt is hogy nem haltál meg hiszen érzed. :D Na de nem kell a hsz vadászat ide a növények bajai jönnek. Nyiss egy lelkisegély topikot inkább úgy látom elkél még. :woohoo:
 
Ha termeszetes nafenynel akarom kikelteni a kis magvam... ez a marciusi honap megfelelo vagy tul hideg van meg? Elso Outdoor-probalkozasom lenne.Esetleg tippek tanacsok
 

what_can_there

Well-known member
Bizony a nap eleg erosen sut, ilyenkor marcius vegen mar inkabb csak a hideg levego okozhat problemakat, de ha meg tudod oldani, hogy ejszaka vedve legyenek, akkor mehet a moka.
 
C

chromegamix

ha most elülteted kb április 1-re kel ki. ha nem túl erős fénnyel neveled elő 3-4 hetet, április 21-28-ig, simán kezdheted.
 
C

chromegamix

ja, most olvasom, hogy kint akarod előnevelni... akkor várj az ültetéssel kb április 20-ig.

egyébként tudok fotózni növényeket, amik már a 3. levélpárt hozzák kint! tavaly ahol a trimmet eldobtam, már rengeteg van. élnek és virulnak. pakistániak.
 
C

chromegamix

azt nem tudom, de remélem hamarosan nyírják a füvet, mert közterületen van és nem szeretném az újságban viszont látni őket, hogy "ültetvény a város közepén" és ismeretlen tettes után nyomoznak.
 
IMG_0009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Múltévbe cask igy beloktem a magot egy 5 literes szarba
 

what_can_there

Well-known member
ja, most olvasom, hogy kint akarod előnevelni... akkor várj az ültetéssel kb április 20-ig.

egyébként tudok fotózni növényeket, amik már a 3. levélpárt hozzák kint! tavaly ahol a trimmet eldobtam, már rengeteg van. élnek és virulnak. pakistániak.

Melyik magcegtol van a paki?
 
C

chromegamix

Melyik magcegtol van a paki?
pakkból kiszedett magok. alias pakis_tán? xd... fél ipari.

régebben fél KF pakis (pakkos) növényekkel nyomult és gyakori kérdésem volt ez, hogy milyen magról van pakis tán?

nemtudom melyik találta ki a pakis kifejezést a pakkosra, de elég találó, abból lesz a jóféle pakistáni.
 
C

chromegamix

ha igazi paki kell, ott az X18 Pure Pakistani, árulják mag formában is (Tom Hill, Reserva Privada) vagy bécsben is klón formában vagy 5 helyen, de gondolom az téged annyira nem érint.
 

kera

New member
Hali! Sokaknal lattam, hogy valami legbubis hotukrot hasznalnak mylar helyett. Mi ez pontosan, hogy kell keresni tuzepen?
 
Top