What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Első próbálkozásom ! Segítséget elfogadok .

dexch

Member
Üdv adott egy box pár darab mag ha nem sikerülne amit most elkezdtem :D

szekrény mérete : 120cm magas
60cm széles
befele meg 40 centi mély..

Virágföld : Florino Általános virágföld 6,4 ph
Víz : ph-t még nem tudom be lőni mert nincs még ph - om de test kitem már van napokban lesz ph- om ,
Fény : Rohs Led 300 w full spektrum

Nos kicsiráztatam pár jobb fajta pakketos magot el ültettem , most kap 18/6 fényt meg látjuk mi lessz :D hőmérőt a napokba veszek , de olyan 22-24 fok közt lehet , led mellé rakjak esetleg még cfl -t párat? vagy felesleges? meg kis hely miatt hogyan tréningeljem ? mit ajánlotok ? növényt közelebb raktam most ledhez mert ugy láttam elkezdett nyulni .

picture.php


picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Üdv adott egy box pár darab mag ha nem sikerülne amit most elkezdtem :D

szekrény mérete : 120cm magas
60cm széles
befele meg 40 centi mély..

Virágföld : Florino Általános virágföld 6,4 ph
Víz : ph-t még nem tudom be lőni mert nincs még ph - om de test kitem már van napokban lesz ph- om ,
Fény : Rohs Led 300 w full spektrum

Nos kicsiráztatam pár jobb fajta pakketos magot el ültettem , most kap 18/6 fényt meg látjuk mi lessz :D hőmérőt a napokba veszek , de olyan 22-24 fok közt lehet , led mellé rakjak esetleg még cfl -t párat? vagy felesleges? meg kis hely miatt hogyan tréningeljem ? mit ajánlotok ? növényt közelebb raktam most ledhez mert ugy láttam elkezdett nyulni .

View Image

View Image

Szia :) igen valóban ha messze van megnyúlhat,mert ez a led igazából csupán csak 100 wattos kínai szemfényvesztés a 300watt csak a neve.
Tedd 10-15 centire a növényhez,de hasonló teljesítményt várhatsz ha ezzel akarsz virágoztatni,mint thcgecco pc-s growja. Lst tréninget ajánlok a jobb fényelosztás miatt. Megy 1 db toppolást 2 főszárra,hogy mindkét oldalra el tudd húzni :) Sok sikert
 

dexch

Member
Rakok be 2 db Philips TORNADO ESAVER 32W 827 E27 2700K - 2250 lument igér / db segithet valamit? vagy felesleges be rakni?
 

Tauberbischofs

Active member
Ha a 300W ledet ki kell egészíteni egy 0,24m2 alapterületű szekrényben akkor jobb, ha a ledet be sem teszed vagy meg sem veszed.
A cfl 70lm/W-ot tud. Azért meg végképp felesleges pénzt adni.
 

dexch

Member
hát it irták hogy kinai a led meg hogy 300 w helyett tán 100 nem tudom megnézzük akitől kaptam azt mondta le hozott vele már pár kört elég jo hozammal , nincs ph - om de citrom lével lehet viznek ph ját lefele huzni legalább is teszt ezt mutatja ameddig nincs ph- om meg teszi ez is?
 

dexch

Member
üdv, este felment 29-30 fokra a növény :s picitt aggaszt most vágok boxnak felső sarkába eegy négyzetet a hátuljára rá 12 cm ventit kifele fujja a levegőt , meg oldodhat 1-2 fokot változtathat? nem sok válaszra számitok... az eddigiek alapján..
 

dexch

Member
eddig mint a képen látod volt 1 venti ami fujta rá a levegőt :D de most be tettem még eggyet ami szekrény sarkába van felül vágtam neki ki 1 akkora helyet mint a ventillátor felfogattam és most ott fujja ki a levegőt
 

dexch

Member
+ a vödröt is le cseréltem mert alig lehetet töle becsukni a szekrény ajtot ugye 30cm mély csak a szekrény.. tudom kicsi de EZ VAN MOST .. át raktam 5 literesbe , mert ugye SoG olni szeretnék ugy döntöttem nem a város akarom be teriteni... csak 1 kis ön el látást.. 3-4 et be rakni legyen rajtuk 20-25g / tő és már boldog vagyok..
 

dexch

Member
ez a mostani ami bent van egy hete ezt még január 8 ig hagyom 18/6 ba... de már csirázik 3 mag azok már alapbol 12/12 őt fognak kapni.. és lessz ami lessz
 

NebulaIICBD

New member
Vagj 1 masik lyukat is a szekrenyre ahol be is tud menni a levego!!

Citromle helyett en vennek inkabb citromsavat. Barhol kaphato (spar penny).

En ekkora helyre nem raknek be 4 novenyt. En ezzel az 1el mennek. Sog helyett inkabb scrog.

Szerintem az ahitott 80-100g ot ekkora helyen nem egyszeru lehozni. Nem lehetetlen de akkor ossze kell kapnod magad.

Sok sikert!
 

Magonc001

Member
Nekem nem látszik ebben a naplóban egy kép sem. Jó a kiszívó ventilátor, de vágj ki egy jukat alul is hogy ott tudja beszívni a levegőt
 

Magonc001

Member
Lehet nálam van a hiba, de úgy kell hogy csinálsz a profilodban egy albumot feltöltődés oda és azt a linket másold be ide
 
Top