What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Aktuális Btk. magyarul!

Tboy8607

New member
Szia !

Kis segítséget szeretnék kérni ha menne.


>
> Elsőként a helyzetet tárnám fel. 2015.09.11 -vel fejeztem be egy elterelést, amit
> 2015. 12.23 -án zárt le az ügyészség és halasztva lett a vádemelés az elterelés
> végeztével. Jelenleg van egy újabb ügyem. 2017.10.17 -én házkutatást tartottak,
> viszont nem találtak a lakásban, de vizeletemben marihuanat igen. Kérdésre
> elmondtam, hogy kb. 1 hónapja fogyasztottam utoljára, de nem kérdezték honnan
> származott kitől vettem. A lényeg viszont az lenne, hogy egy 2017 -ben megtörtént
> ügy miatt jöttek és az ügyben kérdezősködtek, hogy 2017 -ben vásároltam e
> kábítószert xy -tól. Erre a saját érdekeimet tekintve nem adtam választ, míg
> ügyvédemmel nem konzultálok "cím" alatt... Így egyenlőre elestem az enyhítő
> körülményektől, mivel az általuk feltételezett xy személyre nem tettem terhelő
> vallomást...
> Az elterelés papíron 2015.09.11 és 2017.09.11 között eltelt 2 év, viszont az
> ügyészség 2015.12.23 -án szüntette meg az eljárást.
> A házkutatás megkezdésekor, már papíron volt rögzítve, hogy eljárás van ellenem,
> mivel telefonos beszélgetés lehallgatása alapján (szerintük a virágnyelv is
> bizonyíték) többszöri alkalommal vásároltam xy -tól csekély mennyiségű marihuanat
> saját felhasználásra.....
> 2011 -ben is volt egy ilyen esetem az is eltereléssel végződött, majd a 2015 -ös
> szintén.
>
> KÉRDÉSEM:
> Kaphatok e letöltendő büntetést vagy csak pénzbírság lesz belőle esetleg
> felfüggesztett ?
> Vállalhatok e elterelést ?
> Érdemes e ügyvédet fogadnom a tárgyalásra ?
>
> Előre is köszönöm a segítséget !
> Üdv!
> Tboy
 
M

Mackosajt

Szia !

Kis segítséget szeretnék kérni ha menne.


>
> Elsőként a helyzetet tárnám fel. 2015.09.11 -vel fejeztem be egy elterelést, amit
> 2015. 12.23 -án zárt le az ügyészség és halasztva lett a vádemelés az elterelés
> végeztével. Jelenleg van egy újabb ügyem. 2017.10.17 -én házkutatást tartottak,
> viszont nem találtak a lakásban, de vizeletemben marihuanat igen. Kérdésre
> elmondtam, hogy kb. 1 hónapja fogyasztottam utoljára, de nem kérdezték honnan
> származott kitől vettem. A lényeg viszont az lenne, hogy egy 2017 -ben megtörtént
> ügy miatt jöttek és az ügyben kérdezősködtek, hogy 2017 -ben vásároltam e
> kábítószert xy -tól. Erre a saját érdekeimet tekintve nem adtam választ, míg
> ügyvédemmel nem konzultálok "cím" alatt... Így egyenlőre elestem az enyhítő
> körülményektől, mivel az általuk feltételezett xy személyre nem tettem terhelő
> vallomást...
> Az elterelés papíron 2015.09.11 és 2017.09.11 között eltelt 2 év, viszont az
> ügyészség 2015.12.23 -án szüntette meg az eljárást.
> A házkutatás megkezdésekor, már papíron volt rögzítve, hogy eljárás van ellenem,
> mivel telefonos beszélgetés lehallgatása alapján (szerintük a virágnyelv is
> bizonyíték) többszöri alkalommal vásároltam xy -tól csekély mennyiségű marihuanat
> saját felhasználásra.....
> 2011 -ben is volt egy ilyen esetem az is eltereléssel végződött, majd a 2015 -ös
> szintén.
>
> KÉRDÉSEM:
> Kaphatok e letöltendő büntetést vagy csak pénzbírság lesz belőle esetleg
> felfüggesztett ?
> Vállalhatok e elterelést ?
> Érdemes e ügyvédet fogadnom a tárgyalásra ?
>
> Előre is köszönöm a segítséget !
> Üdv!
> Tboy
Hozzád aztán haza járnak rendesen. Szerintem megúszod egy pénzbüntivel.
 
Ha nem talalnak nalad cuccot,kápét,kimeresre alkalmazott szarokat meg miegymast...foleg novenyeket.Akkor ne parazz!*semmi nem lesz,kapsz egy elterelest oszt csók.(de kozben is szivhatsz mert nincs penze senkinek a vizelettesztekre)
 
O

offika

Haliho! Kis para azert felbukkant bennem sajna nem mint flash..
Ugymond a spanom "lebukott" felirtak a rendszamat lattak h fuvet ad a masiknak egy szemelygepjarmuben és hesszelte egy csavo oda ment ordibalt h dorogoztok stb.. felirta a rendszamat és telozott egyből..
Gyakran szoktam vele talizni fb- szoktuk lezsirozni a talit semmi masrol nincs ott szó.. inkabb snapchaten..
Ebből lesz nekem valami bajom esetleg? Hogy kikkel talizgat és igy ramterelodik valami?
Nem szivesen utom meg a bokam foleg hogy van itthon jópár g-télre elrakva...
Plusz a boxrol ne is beszeljek..
Szerintetek van okom aggodalomra?
 
Top