What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

iwantmorebuds

Active member
Nekem azt mondtad hogy gyapotban voltak...miféle közeg ez?!
Kimondott ilyet? :D egy szoval se mondtam :D azt mondtam h kockakba de h gyapot arrol nem volt szo :D
Ezek szerintem ilyen root riot kockak tokom tudja miez nezegettem rugalmas szivacsos anyaga van megis olyan mintha kokusz lenne, belul meg vmi kozeg van azt inkabb nem baszogattam szerintem vmi sajat keverek, de jo cucc felveszi a vizet ami kell azt dobja is alul a felesleget
Vannak azok a root riot kockak nekem arra hasonlit bar azt is csak kepen lattam es ezek nagyok, de mar kerestem ilyet egyelore nem talaltam :D
 

GK_420

Active member
Kimondott ilyet? :D egy szoval se mondtam :D azt mondtam h kockakba de h gyapot arrol nem volt szo :D
Ezek szerintem ilyen root riot kockak tokom tudja miez nezegettem rugalmas szivacsos anyaga van megis olyan mintha kokusz lenne, belul meg vmi kozeg van azt inkabb nem baszogattam szerintem vmi sajat keverek, de jo cucc felveszi a vizet ami kell azt dobja is alul a felesleget
Vannak azok a root riot kockak nekem arra hasonlit bar azt is csak kepen lattam es ezek nagyok, de mar kerestem ilyet egyelore nem talaltam :D
Nem láttam még kockában de a root riot tőzegből van.
 

iwantmorebuds

Active member
Nem láttam még kockában de a root riot tőzegből van.

Hat nemtudom, nem lattam meg csak kepen :D nem mondom azt se h kokusz. Nemtudom nem lattam meg ilyet legkozelebb megkerdem :D bar eleg lagymatag az angolja a szemelyzetnek en meg nemtok nemetul :D magyarul meg nem probaltam :D
 

Brain.storm

Member
Végre elkezdődött. :)
10. napja 12/12-ben
Az Én kis gagyi szar tápokkal kiégetett, 1000-es EC-n nevelt csenevészem. ;)
picture.php
 

Brain.storm

Member
Huha,lekaptal egy agat.. xD
12. Nap floView Image

Hát igen! Lekaptam egy ágat. Szerintem ezen is látszik, hogy egészséges és elég jól bírja a kiképzést. ;)
Te lefotóztad az egész ültetvényed, és van ott valami a kép közepén. Nekem egy panoráma kép is kevés lenne hozzá. :D
Amúgy szépek a lányaid. Kár, hogy lezárattad a naplód.
Szerintem békét kellene kötnünk! Nem szeretem ezt a faszösszeméregetést. Meg amúgy is. Egy oldalon állunk vagy mifene?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
de az nem látszik, hogy valóban azt a csodamixet kapják vagy milyen körülmények közt is élnek. ezzel igazából semmit nem bizonyítottál
 

Brain.storm

Member
de az nem látszik, hogy valóban azt a csodamixet kapják vagy milyen körülmények közt is élnek. ezzel igazából semmit nem bizonyítottál

Nem is akartam semmit bizonyítani! Szerintem nem kell nektek semmit bizonyítanom. ;) Miféle csodamixről van szó? 10 napja 5ml/l Vitaflóra
virágzásindító tápot kapnak 6.5-ös PH-ra beállítva. Minden 3. sima ph állított vizes locsolás run off-ig. Majd az 5. héten emelek 2 hétre a tápanyag mennyiségen. Mi ebben a csodamix?

A körülményekre vagy kíváncsi?
Kint vannak a csirkeólban 3db 100-as égő altt és a kutya a farkával legyezi őket, hogy legyen légáramlás...
 

GK_420

Active member
Hajrá brain remélem csirkehálót használsz attól nagyra nőnek! Azért használják a profik mint chrome kint a növények körül. Hidd el ez a tuti én értek hozzá...:laughing:
 

Brain.storm

Member
Nem en kezdtem,de mivek okosabb vagyok nem szolok tobbet hozzad,ez az utolso hszem feled..

Kajakra nem értelek Shiva! Békülni akarok, Te meg itt flegmázol. A konfliktushoz mindig 2 ember kell! Ezt ne feledd! Próbáld meg leküzdeni a személyiségzavarodat és nem lesz ennyi konfliktusod! Ha nem megy, kérj segítséget vagy kérdezd meg a kezelőorvosodat, gyógyszerészedet.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ennyit a hitelességről :D

megint a mellébeszélés meg a személyeskedés megy, miért nem a chatponthun basszátok a rezet, ha már a termesztésről nem tudtok párbeszédet folytatni ?
 

HappyDay.

Member
Ahány ember annyi féle nevelés, csak nem tudják elfogadni hogy másképpen is lehet mint ahogy ő csinálja. Az hogy kinek milyen körülmények adottak, pénz, hely, idő stb. az senkit nem érdekel :) Az meg hogy nem vagyunk egyformák azt meg el ne mond senkinek :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
még jó hogy nem vagyunk egyformák, különben szivhatna mindenki 6 hetesen szüretelt vitaflórás kőmüves actimelt. vagy a rosszabbik hogy mindenki a maximumra menne.. na azt képzeld el.. jó fű mindenkinél micsoda rémálom.
u.i.: nekem aztán nem kell bizonyítani semmit. pont leszarom mit szívsz, ha neked az jó akkor ámen. azoknak kell bizonyítanod az állításodat, akik felé ez a jótanács irányul. nem azok felé akik kapásból kiröhögnek ezért.
 
Top