What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Server-PC Grow Box/Marshydro 300

ZoldOvezet

Active member
Sziasztok!

Mivel Whip-nek igaza volt,nem szennyezem be a kérdezz-felelek topicot a hülyeségeimmel.Inkább ide pakolom a képeket,hátha érdekelhet is még valakit.

Magok: 2X AutoBlueMazar

Közeg: 60% mosott coco 40% perlit.

EC-PH mérő berendelve.

A hely 80 centi magas,20 centi széles,és 40 centi hosszú.

1 DB 12V-os pc venti látja el a befújást.

Tápoldatok: Vegre:Wuxal,
Bloomra: Plagron PK 13-14

Lámpa: Marshydro 300.. 60x5 wattos led panel. valós teljesítménye 145w +-5w.

Hőfok : Led működés közben 24-26 C, nélküle 21-23.

Most járok a 4. nap.

Fény/sötét:20/4.

2016.02.03.án kapcsolok 18/6-ba.

 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Most milyen messze a led? Amit nekem irtal az nagyon kozel van.
Plusz sztem fullad, ide is leirom ha már nyitottál neki naplót, hátha más nem így látja. De látom kerdezz felelekbe gk-tol is ezt a választ kaptad. Illetve irtad h a ph 7,3 ezert felesleges volt kimosni a kokuszt. Tartsd 6 körül szerintem. Ilyenkor én kb az ajanlott mennyiseg otodét használom a tápbol. Illetve ami magoncoknál még fontos az a páratartalom.
 

ZoldOvezet

Active member
1x ontoztem idaig, hogy ugy mondjam ma 4.napos,mikor atultettem a kókuszba a jiffyvel akkor adtam nekik 1-1 deci sima csapvizet 2 napja,azóta nem..most 60 centire van tőlük a led,(aláraktam egy cipősdobozt).Párásítani pedig beraktam egy pohár vizet közéjük.

Tápot még nem is láttak.

Amúgy kivittem rendes fényre őket,ès nem látszódik az a barna-sárga folt a pici leveleken,csak a led alatt...érdekess
 

ZoldOvezet

Active member
I. növény
picture.php


II.növény <- amelyikre nyafogok

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
Alakulnak a csertölgyek,kirugták magukat azt hittem az állam leesik.

I. 5. Nap
picture.php


II.5.Nap
picture.php



Nemtudom miért fejjel lefele teszi fel..azt se,hogy kéne megfordítani..bocsi :D
 
Last edited:

1MM0RT4L

Member
az a lefelé hajlo levél tényleg ilyen túlöntözés gyanus, nekem is ilyen volt csak kb 2 hetesen akkor tullocsoltam az 1iket, azt ilyen tünetek voltak, meg led alatt azt vettem észre ritkábban kell locsolni, nekem most lesz lassan 4 hetes ugyanez a led alatt, dobok majd képet ha érdekel
 

ZoldOvezet

Active member
az a lefelé hajlo levél tényleg ilyen túlöntözés gyanus, nekem is ilyen volt csak kb 2 hetesen akkor tullocsoltam az 1iket, azt ilyen tünetek voltak, meg led alatt azt vettem észre ritkábban kell locsolni, nekem most lesz lassan 4 hetes ugyanez a led alatt, dobok majd képet ha érdekel

Mekkora helyen vagy? Nem akarok szarakodni a pcbe...:/ emellé is akarok venni egy mh 600at oszt hadd szóljon.

Ugyan annyi vizzel locsolatam mind a kettőt,szerintem nem egyforma a két mag..
Mára kezdi képbeszedni magát am..görbült még mindíg,de szebben néz ki :)
 

ZoldOvezet

Active member
Nemtudom hol említettem,hogy sárgul a levele amiket hoznak...de látszik is valamennyire a képeken..hát a kifejlett bluemazarnak narancsos a levele persze hogy sárgul én hülye...ahhh

Köszönöm GK remélem elég lesz a két kis csíra mire beérik majd az out Kör..:) kintre soha tobbet autot csak femiset..:D szerinted jólehet ide MO-ra az Ocean Green Kush?
 

ZoldOvezet

Active member
I.8 nap ma kaptak 1-1 deci wuxalos vizet 1.5 ml/liter csapvîz.
A közeg teljesen ki volt száradva.Szerintem alakulnak.
Jöjjenek a képek. Már 18/6ban vannak Péntek óta.

picture.php


II.
picture.php


Családi:

picture.php
 

Quakes

New member
A telódban lévő Kézi giroszkóp miatt vannak elforgatva a képek. Javaslom mielőtt feltöltenéd először Windowsba forgasd el és mentsd el.
 
Last edited by a moderator:
Top