What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

Cruzito

Member
ma uitam de seminte si faceam o comparatie intre seedboutique si breederi, am observat ca diferenta de pret e de 3-5€ ma intreb care e diferenta :-? (pe langa pret)
 

itsmehigh

Member
cu dedicatie pentru paranoici :laughing: :bump:
 

Attachments

  • 12919770_1320631311296687_4420218358431617844_n.jpg
    12919770_1320631311296687_4420218358431617844_n.jpg
    21.7 KB · Views: 139

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@itsme: Hai ca fu tare! Buna treaba :)))))))

@cruzito: auzi, tu esti ca androidu din startrek de s-a prins de gluma dupa 5 ani. Bine, aia nu e gluma, dar tare...
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Poti sa fii sigur ca pe CPC erau. Aici? O sa aflam la un moment dat...

L.E. Acuma vazui ca in lista sunt doua dube de monitorizare. Cool! Ce importanti suntem :D Ma gandesc la un outdoor, oare apare si duba a treia?
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Nu, n-am realizat. Cand vezi scris "duba DIICOT" nu te mai gandesti la glume...

@itsme, fu un banc? Daca da, fu bun, oricum...
 

Misu

New member
Ne vindem toti la garda , ("mergem toti la puscarie , ca sa fie lumea fericita" Cheloo) l-au si saltat azi =)))

P.S: daca tot e teme off-topic , ma gandeam sa imi iau 5 superskunk-uri de pe nirvana , ce pararere aveti ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Treaba cu cheloo e destul de groasa, nu cred ca ajunge la trafic insa si-a pus casa la dispozitia prietenilor pentru consum de droguri. Iar asta e o fapta pedepsita de codul penal. Poate are insa noroc de un avocat bun. Dar daca se vrea sa fie dat ca exemplu, tot va ajunge la cazare gratuita o vreme.
In alta ordine de idei, la reteaua care furniza iarba pentru aceste petreceri tot prin magazinele de seminte autohtone s-a ajuns. Asa ca, grija mare. Daca o patit-o cheloo, o poate pati oricine. Si chiar daca nu se ajunge la fapte mai grele, chiar si audierile astea asupra consumatorilor nu sunt prea placute.
 

Latest posts

Latest posts

Top