What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

Berki

New member
album.php
 

Brain.storm

Member
Berki! Hallod Te FIÚ!!! Tedd publikussá az albumot ahova feltöltötted a képet mert lóf@szt se látni, csak egy nagy fehérséget! ;)
 

GK_420

Active member
Engem tech csak az érdekel ezt a bugát szét is tudtad nyomatni a grinderrel vagy csak a kép miatt tetted bele? :D
(akinek ekkora pénisz pump kell annak pedig részvétem :laughing: )
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
tekercs te amúgy is rafkós vagy, meghekkelted a vaporizer pumpáját ?? azé ez kemény, multifunkciós vapo :D
 

Medicropper117

Active member
Engem tech csak az érdekel ezt a bugát szét is tudtad nyomatni a grinderrel vagy csak a kép miatt tetted bele? :D
(akinek ekkora pénisz pump kell annak pedig részvétem :laughing: )

Szét hát. Azért ez a grinder megevett már pár grammot;)
Nem az első volt h túl volt töltve kicsit. Amugy azt szoktam csinalni h ledaralok valamennyit es ami a cigibe nem kell megy egy dobozba. Ha abban van egy komplett tömés az megy a vapóba amíg a következő cigit tekerem:)

Whiped: jah, jól jön mikor ki akarok baszni valakivel. Csak tömök neki egyet a péniszpumpába amit előző este használtam:laughing:
 

Medicropper117

Active member
Csináltam egy kis e-juice-t. Wappa dupla mentol:)
40ml motyóban majdnem feloldódott a 1,5 gramm olaj. Megküzdöttem mire elvalasztottam azt ami nekem kell de ütősnek ígérkezik. Már eléggé be voltam tépve mikor megkóstoltam de megcsavart. Szerintem jó. Majd holnap tesztelem tisztán és megírom mivan
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    44.6 KB · Views: 51

Latest posts

Latest posts

Top