What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
pekna siska, hodna svojho mena, enjoy.

ChocoChibaxVanilluna docela cumim na ty kvety :D jak voni?
ECSDxBB mas BB pheno, u mna najlepsi smoke minuleho roku prave ty BB dominantne phena.
THHxCK co vona? Levandula?

Mimochodem, ked myslis ze Kudlanka je alien, tak co toto? Som to chytil na zahrade a nechapem z toho tvora, silenost.

View Image View Image

Kudlanka mi trochu připomínala aliena, ale to co jsi vyfotil ty je brutální potvora hodna hororoveho filmu :biggrin:

Na ECSD x BB se těším,co jsi mi dával loni na test bylo moc dobrý (stavem i chutí)

THH x CK jo je tam lavandule,ale i dost výrazné kakaové podtóny.Velmi zajímavá a netradiční vůně.
Tohle se ti povedlo kamaráde.

Bohužel si myslím, že jako jediná chvilku revegovala.Ty vrchní nové květy jsou zvláštní.Přestal jsem zatmívat na konci srpna po 30dnech, kdy v přírodě ještě zdaleka není 12/12.

Už v minulosti mi to déle kvetoucí haze kultivary dělali.

Chocochiba x Vanilluna...těžko se mi charakterizuje,taková komplexní vůně složená z více prvků...květiny,lehce vanilka,velmi jemná vůně...přirovnal bych to k čisté THH...trochu borovice možná...I strukturou květů to vypadá na haze dominantní věc.

Zítra postnu, jak se to vyvíjí.
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sweet Mendo Bog X Dead Band

Velmi odolný strain.Bez náznaku plísně.Silné aroma.Skunk/kyselé ovoce.Slušný výnos.
Z fotky to moc nejde poznat,rostlina má cca 180cm
DÍKY MOC Psalm69

picture.php


picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Blue Meanie x Cocoa Kush

Čoko tóny + tropicke ovoce
Hodně pozdní nákvět,hodí se spíš pro light dep.
Odolnost vůči plísní dobrá
Díky Elanius

picture.php


picture.php


picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sweet Mendo Bog x Dead Band (klon opylovan pylem Ecsd)

picture.php


Na pristi rok mam jasno uvidime,co z toho poleze.
Velke diky Elanius a Psalm69.
 
Top