What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Asa-i, eu sper totusi ca e gabor, ca altfel mi-e mila de el daca cu dosaru pe rol se interesa cum sa creasca iarba la bloc. Inteleg ca te poti plictisi dupa atat arest la domiciliu, dar parca sunt si alte activitati ce se pot face.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Sunt la un festival și un tip mi-a dat niște guerilla glue... E bun. :tiphat:
Haha, vazui Original Glue, ma si gandeam cum te-a prins (glued) gorila...!


L.E. Cum am scris Original, nu stiu. Ma gandeam la Gorilla.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Am găsit un j de cheese 2018. Am zis sa fiu drăguț și sa il dau tipului de mai devreme. Dacă tot a fost drăguț sa îmi dea ce zicea el ca e gorila glue organic home-grown... Mi se pare normal sa dau și eu.

I-a plăcut. Și a decis sa îmi dea un Bud de Critical Kush...



...incepe sa îmi placa aici... :tiphat:
 

deepstate

Member
Cu schimbarile climatice actuale Spania devine desert pana in 2050, mai bine ramai aici ca se schimba si la noi incet lucrurile spre bine.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Din spania poti reveni oricand acasa.. nu stiu daca vei gasi motive, dar sigur se poate, si zborurile sunt ieftine de obicei.
Iti recomand barcelona, pein alte orase am auzit ca nu sunt cluburi asa multe sau deloc.
 
Păi Spania e deșert de mult doar că nu pare pt că mai plantează oamenii și mențin vegetația udând-o.
Când o să mă duc o să fie în Nord , Bilbao(Pays Basco) sau Cantabria.Nordul are păduri râuri curate e mișto, am stat 5 sau 6 ani în ambele locații, mi-a plăcut mai mult Cantabria pt că are râul Ason e porțiune ce merge printre stânci e atât de curată apa ca vezi fundul la 6 metri adâncime sau orice adâncime și e o zonă mai rurală cu orașe micuțe. Nu-mi trebuie cluburi vreau doar să pot crește sative outdoor, pământurile sunt ieftin de închiriat poate o să cumpăr la un momentdat
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Is misto pentru socializare cluburile. Gasesti mereu groweri, oameni haiosi, ai cu cine vorbi.
 
Adevărat și chiar ai ce face în Barca dar nici nu cunosc pe nimeni acolo, nu am idee cum să caut de muncă acolo. Unde zic eu mai pot suna niște oameni sau pe patronul unde am lucrat și să mă duc la sigur
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Azi papam pui cu ierburi.
picture.php
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
:laughing::laughing::laughing:

Pai aia zicea si explo, la 20-22 e numai buna in liceu! Da' daca are 22, tre' sa mai manance...
 
Top