What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

WESOLY POKOJ

cheech and bong

Active member

to pokoj zarowno moj jak i wasz do wesolego pokoju zapraszam wszystkich ktorzy maja do powiedzenia cos wesolego albo maja wesole zdjecia. Wesole to pojecie wzgledne jesli np dla kogos wesolym widokiem jest kupa to prosze bardzo :) :lurk: ale lepiej niech to beda wesole rzeczy zwiazane z ganja no dobra nie paplam wiecej tylko wio ;]

lowrydery





wesoly balast

wesoly noz kolo kurdupla


hm hm hm to zawsze wesole


uwydatnianie wesolosci zawartych w wesolym zielu





 
Last edited:

cheech and bong

Active member
A tak w ogole to w pokoju mam :
female seeds

1x grapefruit
1x white widow
4x easy bud
4x skunk special

inne sionka
3x lowryder
4x bubbleberry
3x god bud
ok 8x schrom x bs x white widow
i okolo 30 roznosci ktore poleca na out
takie jak ak 48 x papaya, lowryder, ww x em, hell's angel, durban silver star x em, sensi outdoor mix... w sumie jest tego ok 30 przeznaczonego na out
narazie roslinki spoczywaja pod 600 watt ale dostana potem jeszcze 400 :)
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
siemasz Cheech !!!

Dawno się "publicznie" nie pokazywałeś, dobrze wiedzieć, że trzymasz się dobrze i masz pokój pełen dziewczyn... chciałbym teraz poczuć ten zapach... hehehe

Ogólnie grow zajebisty ale daj więcej fotek i podpisz co jest co jak masz czas. Ile mają planty które zostawiasz na indoor? Są na tym samym etapie rozwoju? Podaj troche więcej szczegółów ;)

pozdro brachu i udanej uprawy

peace :wave:
 
Last edited:

cheech and bong

Active member
ciesze sie ze znalazly sie wesole osoby :)
tussin zajebista dzabba ;] widac ze ma luza

HC tobie to dziekuje za pesteczki jak zawsze rosna pieknie

witaj leptosoma kope lat :)

jak tylko bede mial troszke czasu to zrobie dokladniejsza rozpiske tym czasem dzieki za zainteresowanie na pewno bedzie na tym threadzie zielono

PS twoje ak48 x papaya niedlugo wyladuja na spocie zobaczymy jak sobie poradza na polskiej ziemi
 

pogo

New member
oj cheech jeszcze weselej bedziesz mial po harvescie

bardzo ladnie sie zapowiada

pozdro
 

cheech and bong

Active member
maly update z mojego wesolego przybytku troche mi nie idzie ten grow roslinki mi nierowno rosna przesuszaja sie nie ma tego czagos co zawsze mialem tege ze same rosna i nie ma zadnych problemow ale niewazne wazne ze sie troche zielono zrobilo bo bylo raczej zolto niz zielono wczesniej. do tego jakis kurewski robal zezarl mi szczyt god buda ze tez musial wybrac ta rosline nie mogl sie zadowolic jakas white widow no kutafon jeden. Szczyt rosliny wygladal jak by sie listki skrecily i nieprawidlowo rosly chwycilem go i chcialem urwac bo i tak bym szczyt przycial a tu mi z tego ta oslizgla kreatura wylazi no nic pajaczek bedzie mial uczte :)

lowryder


calosc


bubbleberry





nawozik


godbud

zzarty godbud ze skurwielem w srodku

skurwiel

przyjaciel skurwiela :)
 
Last edited:
G

Guest

ha cheech widze ze god budy pieknie rosna :D super tak 3mac dalej naprawde masz tam wesolo hehe. a robalem sie nie martw jakos bedzie mnie za to ptaki sraja na rosliny bo mam spota na dachu hehe

peace pes
 
G

Guest

To ja tez dam cos od siebie ;) Zakrecona roslinka ;)

Ps cheech ladne roslinki :D
Pozdro, Wujek
 
B

bronek

same smiesznosci ... ;D
smieszni straznicy moich spotow:
*wazka:



*jaszczur:

*jeden gosc polityczny:

i na koniec....smieszne grzybki


Dziekuje za uwage.
 
Last edited:
B

bronek

Temu psiakowi nic nie umknie
zwroccie uwage jak sobie radzi z wysoki plotem
ta tabliczka rzeczywiscie wisi na bramie,a nie na plocie wiec ja [niezrecznie] wmontowalem zeby dwoch fotek nie wrzucac.

 
B

bronek

HEYAH BANNANA

HEYAH BANNANA

To nie kryptoreklama-to efekt braterskiego: "NIE GARB SIE!!"

 
G

Guest

juz ich dawno niema ale byly wesole to chyba moge je tu wrzucic :p :D

fajnie sie je wyginalo

santa maria cudak :D brzydal jakich malo :D



fruitbowl moj ulubieniec, mialem ochote go zajarac ale niestety to byl samiec :(
 
Last edited:

pitisbitis

New member
...

...

fajnie rze w polsce tesz chodujecie Lowryder, w szwecji jest goronczka na nich bo to jedyna odmiana jak narazie ktora kwitnie w szwecji na polu :confused:
A w polsce slyszalem rze piekna pogoda wiec morzecie chodowac prawie co chcecie w lesie jerzeli sie nie myle?
Piekne roslinki macie chlopaki :lurk:
 
Top