What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Egy jó süti.

eddyweed

New member
Hello
Azért nyitottam témát mert szeretnék sütit csinálni de még nem csináltam egyszer se. Van valakinek valami jó kis receptje?
Idáig nekem ez a vajas téma tetszik, annyi gramm vaj amennyi fű és aztán összefőzni egy fazékban utána leszűrni és abból a vajból mehet a süti.
 

Medicropper117

Active member
Igy van. A vaj a lényeg. Utana lehet akarmi. Brownie, muffin. Akár még rántotta is ha jol csinalod.
6db mutfinhoz elég kb 50g bár ezt neked kell kitapasztalni mert ha gyenge (1-1 aranynal nem az...sőt, bitang eros kell legyen) akkor lehet tobb kell.
Trimm és levél is megfelel a vajhoz amugy.
 

eddyweed

New member
Igazából az egész növényt beletesszük :) sajna nem lett valami sok és elég levegős bugák vannak rajta :( ma lecsíptem feltettem száradni a padlásra, aztán majd érlelem egy kicsit. Ha mondjuk van 50 g füvem ahhoz 50 gramm vajat használjak ?
 

eddyweed

New member
Ha beérik biztosan jó lesz :)

Ma akartam nyitni egy naplót mert volt kint az udvaron egy Ice Cool Fem. növények a virágzási idő 3. hetében járta hölgy 1,2 méter magas. Ma elmentem két haverommal, délután bicózni, és a tesóm is elment otthonról. Hazajöttünk 7 óra körül és miután elmentek a haverok hátramentem megnézni a kicsikét de nem volt ott valami patkány bemászott és ellopta :mad: kihúzta tövestől az egészet. Megtanultam hogy senkiben nem bízhat az ember még a haverjaiban sem, Valószínű valamelyik elvitte, még jó hogy nem raktam ki többet :( Maradok a benti termesztésnél.

Attól még a süti meglesz, csak gondoltam megosztom veletek.
 

GK_420

Active member
Gratulálok, hamarosan ezek a jógyerekek a rendőrségen is a te neveddel mosdatják majd magukat.
 

GK_420

Active member
Nem is csak ha elkapják őket...jó lesz otthon termelgetned ilyen háttérrel. 5 tő fölé ne menj meg 10g virágnál több ne legyen...
 

eddyweed

New member
Nem mondtam neki hanem észrevette mikor jött hozzám, nem voltam elég óvatos. Pár hete egy ismerősömtől elloptak 7 növényt az udravból, és ő is arra a személyre gyanakszik akire én, így utólag kiderült. Csak nem fogom tudni rábizonyítani az a baj.
 

GK_420

Active member
hol kéne bizonyítanod? Feljelented? Hehe...verd nyakon te gyökér...mit játszotok vele? Ketten elveritek ha a haverotok nem lesz nehéz. Na hajrá addig ne is írj amíg hagyod magad meglopni...
 

Kukutyin

Member
Azt tedd hozzá GK, hogy aki hagyja magát meglopni a haverja által. Milyen haverjaid vannak neked eddy? Tudod madarat tolláról... ha pedig te úgy érzed nem vagy olyan, akkor nincsenek olyan barátaid.
 

dev.

Well-known member
Nemrég csináltam némi vajat trimmlevélből, ez az első alkalom, és rohadt büdösnek érzem. Ez normális?
 

GK_420

Active member
Jó illata és íze van...:D Teába téve a vajat tiszta kender ízt illatot ad. Más szaga nem kéne legyen...túlhevítetted vagy elfőtt esetleg?
 

dev.

Well-known member
Vajból csináltam, zöld színű, érződik rajta a kender, de ha nem tudnám miből van, inkább csak növényszagúnak mondanám.
 

Latest posts

Latest posts

Top