What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

what_can_there

Well-known member
Békés tüntetés a fű legalizálásáért. 2016.04.20. Peaceful demonstration, for legalizing cannabis in Hungary.
tiphat.gif


https://www.facebook.com/events/601544483328847/
 
S

ShivaDiva

Az ötlet nagyon jó,de sajnos tavalyelött is kb 20an voltak kinnt..
Inkàbb népszavazàst kéne kezdeményezni!
 

HappyDay.

Member
Ki szervezi? A Kossuth térre...tesztelni akarják a gerinctelen hazaáruló rasszista fideSS az új kamerákat? Vicc...de amíg a 2. követelés a kender fesztivál, addig az is marad.
 
S

ShivaDiva

Amig ezek a hulladékok vannak hatalmon nem lesz valtozas mivel a nyugdijasok, szegenyek szavaznak rajuk! Meg 18ra lesz egy par szazalekos rezsicsokkentes es ismet rajuk szavaz mki,tiszta vicc :D
 

Medicropper117

Active member
A politika ilyen. Az ember arra szavaz aki több pénzt rak a zsebébe. Ez nem titok es nyugaton mar ezer eve alkalmazzák...a legszebb az egeszben h olyan helyeken ahol jol elsz ugyanugy kőkeményen megrángatnak csak ki tudod fizetni. Ki állt elő odahaza még olyannal h támogatja a nagycsaládosokat. Ezt a mézes madzagot más is elhúzhatta volna az emberek orra előtt.
Azert nyernek mert olyat kinalnak ami arra kenyszeriti az embereket h megtegyék. Egy ember egyszer azt mondta, ha lenne valami hatása a szavazásnak az életkörülményeid kialakitasaban meg se engednék;)
 

HappyDay.

Member
Április 11.
A 12 pontból már megvan 4! Összeszedett banda, gratulálok.


Gondolom a 12. az lesz, hogy mindezt mészaros és mészaros művelheti csak meg, amik az ellopott földeken kaphatnak helyet.

Éljen a PÁRT!
 
" Egy ember egyszer azt mondta, ha lenne valami hatása a szavazásnak az életkörülményeid kialakitasaban meg se engednék" ez bolcs ember lehetett.
Sajnalom azokat akik meg hisznek a szavazasban...nem rajtunk mulik semmi.
 
S

ShivaDiva

Miert nem sztrajkoltok a pedagogusokkal egyutt? Ugy nagyobb media viszhangja lenne xD
 

GK_420

Active member
Legalább nem mertek kimondani se semmit, hurrá! Érzem előre mozdult valami...ja az csak a nyálam mert erre köpni lehetne csak.... :woohoo: :thank you: :thank you:
 

Medicropper117

Active member
Egy vicc az egész....rofl. 10 meg 11 éve olyan tömeg volt h alig fértünk el. Volt vonulás is a lezárt ferenc körúton meg fellépők. A Hajós zenekara, Copy Con stb stb
Ez már csak pacsmagolás nem tüntetés....
 

what_can_there

Well-known member
Mondjuk a zene sokat segitett volna, de aki ott sem volt az szerintem inkabb ne kopkodjon. Az elmult 10 evben megtriplazodott buntetesi teteleknek is lehet nemi koze a passzivitashoz.
 

GK_420

Active member
Mondjuk a zene sokat segitett volna, de aki ott sem volt az szerintem inkabb ne kopkodjon. Az elmult 10 evben megtriplazodott buntetesi teteleknek is lehet nemi koze a passzivitashoz.
Mégis miért ne? Ez csak kárt okozott semmi mást...írjanak inkább egy érdemi nyílt levelet ahogy én is tervezem ha egyszer végre elkap az ihlet. Írjanak petíciót gyűjtsenek hozzá aláírást...feldobják netre a sablont meg hova lehet elküldeni nekik aztán összeszedik az emberek szépen...na ezeknek lehet bármi haszna. Ez nem vitt előre semmit talán nem is tudnak róla hogy ilyen volt vagy mi is volt ez...egy jó szónoklatról se írtak lett volna. Szóval aki oda ment tudta aztán itt be is zárult a kör. Mond hogy milyen fasza gyerekek voltak hogy buzdítani se mertek egy polgári engedetlenségre csak elméletben beszélt...vicc de komolyan.
 

Medicropper117

Active member
Jó. Azért azokat se bántsuk akik ténylegesen megjelentek vagy szervezték. Abban azert egyet érthetünk sztem h akik szervezték azok a mi oldalunkon állnak. Más kérdés h milyen formában materializálódott a dolog a végére. Ha otthon vagyok azért azt a mikrofont elkaptam volna a színpadon :laughing:
 

Brain.storm

Member
Szerintem itthon már mindenki meg van félemlítve! Nagyon nagyon sokan kimentek volna arra a tüntetésre, ha nem féltek volna! És a félelem jogos! Amíg a kis nyugdíjas néni gyilkosát 5 évre ítélik, addig a "mocskos tetves fűszívó drogost" 10-re...
 

what_can_there

Well-known member
Mégis miért ne? Ez csak kárt okozott semmi mást...írjanak inkább egy érdemi nyílt levelet ahogy én is tervezem ha egyszer végre elkap az ihlet. Írjanak petíciót gyűjtsenek hozzá aláírást...feldobják netre a sablont meg hova lehet elküldeni nekik aztán összeszedik az emberek szépen...na ezeknek lehet bármi haszna. Ez nem vitt előre semmit talán nem is tudnak róla hogy ilyen volt vagy mi is volt ez...egy jó szónoklatról se írtak lett volna. Szóval aki oda ment tudta aztán itt be is zárult a kör. Mond hogy milyen fasza gyerekek voltak hogy buzdítani se mertek egy polgári engedetlenségre csak elméletben beszélt...vicc de komolyan.

Azert, amit Medicropper is ir. Aki a mi oldalunkon all, azt folosleges es karos tamadni, a szabad kapacitast olyanokon kellene levezetni, akik ra is szolgaltak. Ha az osszes energiat, amit egymas piszkalasaba fektetunk, mind az ellenzok taboranak a meggyozesere forditanank, akkor mar nem vitatema lenne a legalizacio, hanem tortenelem. En ugy tudom, hogy volt mar hazai szintu nepszavazasi kezdemenyezes, meg europai szintu is es egyikbol sem lett semmi. Most elvileg az ENSZ uj iranyelveket szab a drogpolitikaban, de az sem jelent sokat, foleg a palinkaszabadsagharcosokat nem fogja meghatni.
 

GK_420

Active member
Igen volt én alá is írtam. ;) Fb-n a szervező tett ki egész más hangvételű összefoglalót. Ő zenéről meg felszólalókról is írt meg komolyabb egy éves szervezésről hogy valami jobb legyen jövőre. Bár addigra változást vizionál meg történelmet írtak most ez azért túlzás. Nekem továbbra is az a meglátásom hogy van olyan amikor a tenni akarás nem előre mozdít de hogy akkor most itt mi történt azt se tudni...
 
Top