What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2020 !

fenikss

New member
Nikt się nie odzywa to chociaż ja napiszę..

Życzę wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku co by wszystkim zbiory wyszły piękne i bezpieczne :)
 

eHo

Active member
Wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich prawdziwych growerów.

picture.php



Forum niestety umarło, może Ci którzy tutaj zaczeli sprzedawać swoje nasiona i eliminować wszystkich ktorzy te nasiona woleli rozdawać zrozumieją co zrobili. A było tutaj naprawdę pięknie.
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Forum niestety umarło, może Ci którzy tutaj zaczeli sprzedawać swoje nasiona i eliminować wszystkich ktorzy te nasiona woleli rozdawać zrozumieją co zrobili. A było tutaj naprawdę pięknie.

Acha zaczeli sprzedawac nasiona i nikt juz nie chcial brac za darmo , a moze nie chcieli juz dawac ?
Nie , forum umarło przez takich userow jak Ty , ja i reszta userow , piszesz posta po 2 latach i myślisz że wiara będzie czekać aż coś się tu zadzieje ?

Wchodzili codziennie ale że nic się tu nie działo to zaprzestali bo wiedzą że nic tu się nie zmieniło od ostatniej wizyty , podłoże upadku jest całkiem inne .

Życzę wszystkim dużo zdrówka w Nowym roku .:tiphat:
 

eHo

Active member
Przestałem tu zagladac i wiele innych osob tez w momencie gdy sie pojawilo kilku nowych moderatorow, i kazdy post typu "zrobiłem sporo fajnych pestek i sie zastanawiam co z nimi zrobic, może mi podpowiecie?" był kasowany pomimo ze nie mówił wprost że chce się te nasiona rozdać. Jak był Kov czy HC to takich akcji poprostu nie było. Jak sie potem okazało Ci ktorzy pietnowali takie posty zaczeli sprzedawac tutaj nasiona, wiec cos musi być na rzeczy. z reszta nie tylko na polskiej czesci tego forum działy się takie akcje.
 

Bnyest

Well-known member
to i ja cos wrzuce

chem 91s1 od CSI humbold
Lemon lotus Bodhi
maly hazowy topek to Metal dragon f2 od Snow high
i facet Herijuana x yeti og f3
wszystkie 3 nim potraktowane i pomalutku cos tam sobie z tych pestek wysiewam. Narazie wrzucilem do ziemi chem91s1 x (heri x yetif3)
 

Attachments

  • DSCN8521.jpg
    DSCN8521.jpg
    56.5 KB · Views: 83
  • DSCN8655.jpg
    DSCN8655.jpg
    63.1 KB · Views: 88
  • DSCN8647.jpg
    DSCN8647.jpg
    54.3 KB · Views: 83
  • DSCN8601.jpg
    DSCN8601.jpg
    92.9 KB · Views: 86
  • 14
    14
    53.5 KB · Views: 98
  • DSCN8753.jpg
    DSCN8753.jpg
    117.2 KB · Views: 89
  • DSCN8808.jpg
    DSCN8808.jpg
    96.6 KB · Views: 83
  • heriyeti1.jpg
    heriyeti1.jpg
    55 KB · Views: 81

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siemandero

Siemandero

Witam Wszystkich serdecznie :huggg:

Pedze zyczenia Szczesliwego Nowego Roku Wam Wszystkim zlozyc :tiphat:

ZZ:dance013:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Przestałem tu zagladac i wiele innych osob tez w momencie gdy sie pojawilo kilku nowych moderatorow, i kazdy post typu "zrobiłem sporo fajnych pestek i sie zastanawiam co z nimi zrobic, może mi podpowiecie?" był kasowany pomimo ze nie mówił wprost że chce się te nasiona rozdać. Jak był Kov czy HC to takich akcji poprostu nie było. Jak sie potem okazało Ci ktorzy pietnowali takie posty zaczeli sprzedawac tutaj nasiona, wiec cos musi być na rzeczy. z reszta nie tylko na polskiej czesci tego forum działy się takie akcje.


Co w ogrodzie rosnie Ci 2005-2006
Moderator - Hot Cargo - 5135 postow w temacie

Rok 2007
Moderator - Hot Cargo - 5991 postow w temacie - jedyny wzrost o 16 %

Rok 2008
Moderator - Kov - 3798 postow - pierwszy spadek o 36%
wiec z Twojego wnioskowania kov juz kasowal posty o nasiona i zaczol sprzedawac swoje ?

Rok 2009 - Kov - 2667 postow , kolejny spadek o 40%

Rok 2010 - Kov - 1917 postow , kolejny spadek o 40%

Rok 2011 - ZZ - 1536 Postow , kolejny spadek

i tak dalej i dalej , z kazdym rokiem poczawszy od 2008 forum notuje spadek , nieprzerwalnie od 12 lat ciagly spadek ,Twoja teoria nie ma tu uzasadnienia , bo chyba nie uwazasz ze wszyscy na tym forum przychodzili tu po te darmowe nasiona , ludzie tu przychodzili w wiekszosci chwalic sie swoimi roslinkami , spedzic dobrze czas .
 

ziben

Active member
Veteran
Wszystkiego dobrego dla Wszystkich na ten nowy rok! :tiphat:

Ja sobie życzę żebym w końcu wziął się za indoor i kupił jakiś sprzęt...

:tiphat:
 

klint

Active member
Veteran
Hej ludziska :) wszystkiego dobrego w nowym roku! A ja sobie życzę żeby wróciło życie na forum jak za czasów jego świetności.. :)
 

klint

Active member
Veteran
Witojcie..! :) już za chwilę juz za momencik odpalam pestki na balkonowy setup.. tak zaczynam wcześnie bo mam zamiar w maju mieć juz dosc pokaźne panny :) btw dziękuję raz jeszcze za pestki.. Masakrator, Selasie.. :)
picture.php
 

Bfc

Member
Moje konto wciąż aktywne - szok z niedowierzaniem.
Witajcie, dużo zdrowia i spokoju ducha:jump:
 

Carrington

Active member
Witam i o zdrowie pytam
tiphat.gif

Po prawie trzech latach nieobecności postanowiłem coś napisać.
W tym momencie u mnie już nic nie rośnie, więc zapodam zdjęcie ostatnich dosychających sztuk, w większości od ZZ (za które po stokroć dziękuję
smile.gif
), a są to: Monster Cheese (miazga - nikt tego nie chce palić, efekt zabija), Dog Jones (o ile dobrze pamiętam nazwę), którego ja osobiście bardzo lubię i jakaś gałąź Grapefruita od FS - też jeden z moich faworytów.

picture.php



Co do poprzednich wpisów, to nie ma co się spinać i kłócić Panowie, polska strefa forum umarła śmiercią naturalną, ludzie związani od początku z forum ICMag, a wcześniej z OG mają już swoje lata i z własnego doświadczenia powiem, że to jest zwyczajnie brak czasu na udzielanie się na forum (rodzina, praca, sport, inne zajawki itp.).
Sam bardzo często o Was wszystkich ciepło myślę i życzę Wam wszystkiego co najlepsze.
Pomyślności i z fartem.


Pozdro, Carry :biggrin:
 

castlevania

Member
Siema mordeczki ;)
Oj dawno mnie tu nie było, niestety sprawy życiowe odsunęły na dłuuugo od forum, co nie znaczy że nic nie działałem ;) w tym roku może się uda w końcu polecieć z outem i oby z fartem czego i Wam życzę. Pozdrowionka dla starych i nowych graczy ;)
 

padkontrol

Member
Veteran
Witam wszystkich!

@Finger: Fajnie Cię widzieć ponownie!

Widzę że stara gwardia powoli przebudza się z przedłużonego snu zimowego :) Super!
Chyba trzeba pomyśleć nad jakimś projektem. Dużo pozytywnych wspomnień z tym miejscem, dużo super ludzi poznanych.

Rozkręćmy z powrotem to forum i ten topic!

Pozdro
Pad :tiphat:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
@Pad
Wzajemnie, miło że ktoś ze starszyzny czasem się tu pojawi. :woohoo:
Dobrze byłoby wskrzesić polską sekcję, ale czy się uda? Czas pokaze :tiphat:

Z kolorowym pozdrowieniem

 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top