What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

4 pory roku .... tomeu

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
witaj @bajcus,milo cie widziec :)
czaczo dziekowac

zeby lato zbyd nudne niebylo wykielkowalem takie to
00 Seeds/ AUTO Chocolate Skunk
Sweet Seeds /AUTO Cream Mandarine XL
Dinafem Seeds/ AUTO Amnesia XXL
DNA Genetics Seeds /60 Day Wonder AUTOMATIC
Dinafem Seeds /OG Kush AUTO
ja tu tylko pomagam,niebedzie to roslo na moim kawalku podlogi .udalo mi sie kolege namowic na air poty ,az ciekawy jestem jak to bedzie,u sibie mam duze obawy z outdoorem.bardzo sie zmienilo prawo co to outowych upraw,zastary juz na hardcor jestem
czekam na karmelki dosidosf2 zeby zaczac swoja nowa przygode "_ indor
auto
picture.php


picture.php


pozdrawiam
 

klint

Active member
Veteran
Siema Tomram! :)
Czyli chcesz powiedzieæ ze wiêksze konsekwencje s± za outdoor ni¿ za indoor w la espania? :)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema @klint
nie dokonca to tak wyglada,glownie chodzi o widok publiczny,gdy wystawiasz rosline na widok osob trzecich *w hiszpani jest zakaz uprawy marihuany,wystawiajac rosline na widok pobliczny dzialasz przeciw zdrowiu publicznemu :).zeby weszli do domu potrzebuja miec udokumentowane (fotki) ze jest tam uprawa,lub sledztwo.do wejscia do domu potrzebuja nakaz i obecnosci sedziego.pozdro


i zeby sedzial wydal nakaz ,totez trzeba miec grubo grubo,do zarowki lub dwoch niekt nie przychodzi,chyba ze sasiedzie doniasa ze smierdzi ,przewwijaja sie ludzie i niepracujesz a merca masz na parkingu :)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
wsumie tak,i nie tak.zawsze to w jakis sposob chroni konsumenta,jedna mala szafa 0,80 m2 i nikt niemoze ci nic zazucic oprucz konsumpcji,a konsumetow nikt nie tyka gdy konsumuja u siebie w domu etc.
caly czas jest regulowana polityka,tutaj ciogle cos sie dzieje w temacie,prubuja zrobic teraz jakies regulacje dotyczace konsupcji medycznej ,w takiej czy inej postaci ,olej ,spray tabletki czy nawet sam susz ,hiszpania jest blika legalizacji medycznej,terapeltycznej.ale kiedy....
mi zmieniaja licznik na elektronik ,trzeba bedzie zredukowac pobor :(
 

klint

Active member
Veteran
Hmmm mm to i tak jeste¶ w lepszej sytuacji ni¿ ja tutaj w NL. Tutaj im siê nie podoba jak sam uprawiasz bo wtedy nie kupujesz w coffeshopie a to ju¿ ich boli bo pieni±¿ki trac±. A co do licznika to po wpadce tez zamontowali mi ten skurwialy elektroniczny. Go¶ciu który to montowal mówi³ ze on sam daje znaæ do centrali je¿eli s± du¿e skoki napiêcia lub du¿e zu¿ycie. Tak ¿e póki co sobie daruje. Jeszcze mnie portfel boli jak se pomy¶lê ile musialem zap³aciæ za 6 krzaków...
 

Bnyest

Active member
Siemka fajne pestunie. Gdzie zakupiłeś dosidos? FS?
Ps. Miej oko na te blueberry bx od Green beanz bo lubią wywalić banana
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
na firestax.stax ma zrobic restock archive ,nie pisze kiedy.mam ogromna ochote na bb bx.jak wywala banany,to zapewne umnie pokaze,bo zadko sie zdaza ze niepokazuja :p
pozdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
trochu odswierze , z autosami sie prawie juz niewiduje,brak czasi ,jeszcze rosna ,ktoregos dnia wrzuce fotki.ogolnie jedna z gwarantowanych auto okazala sie nie auto,tylko jeszcze czekamy zeby okazala preflory haha
i tak po2 miesiacach kurungu na galeziach : )
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
trochu odswierze , z autosami sie prawie juz niewiduje,brak czasi ,jeszcze rosna ,ktoregos dnia wrzuce fotki.ogolnie jedna z gwarantowanych auto okazala sie nie auto,tylko jeszcze czekamy zeby okazala preflory haha
i tak po2 miesiacach kurungu na galeziach : )

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top