What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Trocha do mlyna

G

green johny

Green crack se vybarvil do ananasu , velmi mňam fruity , podobny c99 imo. Plísně přitahuje, prosychani nutnost, jinak do konce října hotova
picture.php


picture.php


Twthh vzadu je taky sladká / mango , ale sofistikovanější kořeněné podtóny nebo co : ))
Nasazuje se cannaflush a humic blast
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Chocolate oranges venku zvládá dobře ale chce týden dva ... je to "nejmíň výnosný" pheno2 , dost dobrý kouř imo :)

picture.php


picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Trocha charas GC , chuťově pecka , čistý , DIY pycovina, už vím proč jsem si dal práci s t!m vs!m organic m!xovan!m
Co na prstech to v plicich :D autentické ananasové bubblegum orgie
 
Last edited:
G

green johny

Twhaze kdyby mělo víc primyho slunka tak možná i dozraje letos, teď už ma jen odpolední cca 3h , citromango spice, pokud to půjde, dva týdny

picture.php


picture.php


To samý gerrits x zamaldelica ( bushy pheno3 )
picture.php


Zamaldelica (ace mangocarrot) x Panama ( f10 lemony)
Qb288 na 50w, 40 cisel nad , seems enough
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Twthh guerilla
picture.php


Ww drai (almost dry)
picture.php


Chocolate oranges a ww jeste y pěkně kynou a odolávají ve třpytivem potu sliznic (příště)
 
G

green johny

Zpomalený zrychleny film to je trochu poslední týdny :D good luck to You And family

Tohle by ti chutnalo tw th haze gerilla low bud by maha. Ta ve skleníku dostala dnes naposled zalivku humic blast cannaflush a uvidíme za týden cca, zastipek rychlosusenej solidní nářez hh...
Ke konci se mi zdá více spice- incensey citrus a to mango Sweet šlo do pozadi
A ta venkovní je taková citrus ale vic sprite
picture.php


Cho2, tady je na tom líp ta venkovní než skleníková lol
picture.php


Příští rok určo amnesia glue a lajtdep :woohoo:
Any automatické mechanizace zkusenosti?
 
Last edited:
G

green johny

Qboard288 si vede dobře , je čas jít z poloviny (50w) na plnej (100w). panamdelica - pět seeds bush, 2revegly řízky ze září a indický věci na kost gsc sdubb faceoff , dik, a kaktusy dík za tip
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Pokoukavam jsem a ve Vídni mají zajímavej cross face off s cherry pie asi zkusim :) jinak napůl usušená zamalawi kdesevtala tu se vzala mrkev v kouri haha, vůní až humusové Malawi earthy ale po sklizni zamalovati.
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Super, že se to chytilo. Ten Face Off a SourDubb pojedeš jako první. Jsem hodně zvědavej jak to zhodnotíš. Počítej s tim, že ten SourDubb je hodně indikovej a nepotáhne se, naopak ten OG bude zlo :).

Co se týče Vídně, tak pokud pojedeš a bude možnost vem na 100% Sunset Sherbert, zatim na to slyšim jen samou chválu. Maj ho tam :).


Good luck!
 

Mightyka

Active member
Veteran
Aha, já myslel, že byla řeč o CloneLabu, ty maj Sunset Sherbert ve Vídni.
Jinak Gelato neni špatný, zkoušel jsem v Cali. Kupodivu to bylo nejlepší co jsem tam zkusil, na druhou stranu vše ostatní bylo hodně podprůměrný.
 

Latest posts

Latest posts

Top