What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Trocha do mlyna

G

green johny

Green crack se vybarvil do ananasu , velmi mňam fruity , podobny c99 imo. Plísně přitahuje, prosychani nutnost, jinak do konce října hotova
picture.php


picture.php


Twthh vzadu je taky sladká / mango , ale sofistikovanější kořeněné podtóny nebo co : ))
Nasazuje se cannaflush a humic blast
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Chocolate oranges venku zvládá dobře ale chce týden dva ... je to "nejmíň výnosný" pheno2 , dost dobrý kouř imo :)

picture.php


picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Trocha charas GC , chuťově pecka , čistý , DIY pycovina, už vím proč jsem si dal práci s t!m vs!m organic m!xovan!m
Co na prstech to v plicich :D autentické ananasové bubblegum orgie
 
Last edited:
G

green johny

Twhaze kdyby mělo víc primyho slunka tak možná i dozraje letos, teď už ma jen odpolední cca 3h , citromango spice, pokud to půjde, dva týdny

picture.php


picture.php


To samý gerrits x zamaldelica ( bushy pheno3 )
picture.php


Zamaldelica (ace mangocarrot) x Panama ( f10 lemony)
Qb288 na 50w, 40 cisel nad , seems enough
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Twthh guerilla
picture.php


Ww drai (almost dry)
picture.php


Chocolate oranges a ww jeste y pěkně kynou a odolávají ve třpytivem potu sliznic (příště)
 
G

green johny

Zpomalený zrychleny film to je trochu poslední týdny :D good luck to You And family

Tohle by ti chutnalo tw th haze gerilla low bud by maha. Ta ve skleníku dostala dnes naposled zalivku humic blast cannaflush a uvidíme za týden cca, zastipek rychlosusenej solidní nářez hh...
Ke konci se mi zdá více spice- incensey citrus a to mango Sweet šlo do pozadi
A ta venkovní je taková citrus ale vic sprite
picture.php


Cho2, tady je na tom líp ta venkovní než skleníková lol
picture.php


Příští rok určo amnesia glue a lajtdep :woohoo:
Any automatické mechanizace zkusenosti?
 
Last edited:
G

green johny

Qboard288 si vede dobře , je čas jít z poloviny (50w) na plnej (100w). panamdelica - pět seeds bush, 2revegly řízky ze září a indický věci na kost gsc sdubb faceoff , dik, a kaktusy dík za tip
picture.php
 
Last edited:
G

green johny

Pokoukavam jsem a ve Vídni mají zajímavej cross face off s cherry pie asi zkusim :) jinak napůl usušená zamalawi kdesevtala tu se vzala mrkev v kouri haha, vůní až humusové Malawi earthy ale po sklizni zamalovati.
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Super, že se to chytilo. Ten Face Off a SourDubb pojedeš jako první. Jsem hodně zvědavej jak to zhodnotíš. Počítej s tim, že ten SourDubb je hodně indikovej a nepotáhne se, naopak ten OG bude zlo :).

Co se týče Vídně, tak pokud pojedeš a bude možnost vem na 100% Sunset Sherbert, zatim na to slyšim jen samou chválu. Maj ho tam :).


Good luck!
 

Mightyka

Active member
Veteran
Aha, já myslel, že byla řeč o CloneLabu, ty maj Sunset Sherbert ve Vídni.
Jinak Gelato neni špatný, zkoušel jsem v Cali. Kupodivu to bylo nejlepší co jsem tam zkusil, na druhou stranu vše ostatní bylo hodně podprůměrný.
 

Latest posts

Latest posts

Top