What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Garden 700 m.n.m

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zdravím místní posádku.

Dostal sem letos možnost zkusit zajímavou genetiku, tak se s váma podělím o svou radost z pěstování.Tři rostliny už měsíc zatmívám zbytek jede venku na zahradě.

Geny:

MSS
CH3
Heriuana x Triple afghan slam
Biddy early citral
Jackberry x Lebanon
PCK
Larry Og kush x The Purps
Bubba kush
BB
ESCD
Dutch kush
Sweet cheese auto

Tímto chci poděkovat Mrakovi a Elaniusovi za genetiku :thank you:
 

Attachments

  • escd.jpg
    escd.jpg
    67.8 KB · Views: 77
  • mss.jpg
    mss.jpg
    87.7 KB · Views: 71
  • dutch kush.jpg
    dutch kush.jpg
    108.3 KB · Views: 75
  • ch3.jpg
    ch3.jpg
    136 KB · Views: 79
Last edited:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zatmívačky

Zatmívačky

Jelikož mám velice omezené místo pro zatmívání.Rozhodl jsme se pro MSS a 2x ESCD
MSS: ze začátku voněla hodně sladce ale ted s přibývající dobou květu je to více do pižma s trochou citrusů.

ESCD: o hodně pomalejší nákvět než u MSS ale to se dalo čekat když kvete nějakých 70 dní.Když si rukou přejedu to listu rozvoní se do neuvěřitelných ovocných tónu.

foto:
1)MSS
2)MSS
3)ESCD
4)Sweet cheese auto
5)SCH auto
 

Attachments

  • sweet cheese1.jpg
    sweet cheese1.jpg
    80.5 KB · Views: 73
  • scha.jpg
    scha.jpg
    78.5 KB · Views: 89
  • escd Kv?t.jpg
    escd Kv?t.jpg
    69.1 KB · Views: 83
  • MSS kve.jpg
    MSS kve.jpg
    77.3 KB · Views: 85
  • MSS kv?t.jpg
    MSS kv?t.jpg
    73.4 KB · Views: 80

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
foto ze zahrady

foto ze zahrady

Ještě sem hodím pár fotek ze zahrady.Hodně mě potěšila Heri x triple afgan slam ta už květe.Jinak vše v růstu.

1)heri x triple afgan
2)Biddy
3)Bubba
4)Dutch kush
5)PCK
 

Attachments

  • PCK.jpg
    PCK.jpg
    104.8 KB · Views: 81
  • DK.jpg
    DK.jpg
    122.5 KB · Views: 88
  • BUBBA.jpg
    BUBBA.jpg
    111.6 KB · Views: 80
  • biddy 2.jpg
    biddy 2.jpg
    125.8 KB · Views: 81
  • heri x triple afgan.jpg
    heri x triple afgan.jpg
    122.7 KB · Views: 76

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
MSS

MSS

Zatím nejdál je MSS.Tyto fotky jsou cca z 5 týdne květu.Teď(6. týden) už začínám prolívat pouze vodou s enzymy.
Jak už jsem napsal ze sladkých trochu ovocných tónů vůně se teď ke konci projevuje spíš pižmově nevím, jak jinak popsat tu vůni, ale vzhledově a strukturou se mi tento strain zamlouvá a už se nemůžu dočkat první ochutnávky :pimp3:

Ještě dotaz pro lidi, co už tento model mají zkosenej.V kolikátým dnu jste sklízeli a jak ste byli spokojení s kvalitou?
 

Attachments

  • MSS1.jpg
    MSS1.jpg
    78.7 KB · Views: 80
  • MSS2.jpg
    MSS2.jpg
    88.1 KB · Views: 82
  • MSS3.jpg
    MSS3.jpg
    91.8 KB · Views: 75
Zdar máš to moc pěkný je vidět že se holkam daří:)Začala ti už kvést ta dutch kush?Pochází semeno z legalizace?
S pozdravem Bio....
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zdarec.Diky za pochvalu.Dutch kush zatim nekvete, ale doufam ze brzo zacne.Podle informaci by mela dozravat u nas nekdy v rijnu.Jeji rustovy potencial je dobry, ma kolem 2 metru a ze vsech rostlin co mam ciste venku ma nejvyraznejsi aroma.Puvod je z legalizace.Zatim se jevy jako cista indika,obrovsky tlusty listy,robusni ker.Mela by byt hotova za 60 dni.No nevim, jestli to byla zrovna idealni volba na out ale v zatmivačce uz nebylo misto, tak uvidime co z toho bude.
Co tvoje zkusenosti?
 
No měl sem dvě semena obě z Legalizace obě krasně naklíčily ale očividně každá jiný pheno .Jedna 100% indika a druhá cca 20/80 sat/indi.(zatím odzkoušena 20/80)Roste krasně do klasického smrčku intermody do 8cm začátek květu po 10 dnech 12/12. Cca 18 den to ukázalo koule sem otrhal po par dnech znovu a bylo jich ještě několikrát víc tak šla pryč.Respektive víc vypadala jako samec než samice :((Doufam že ta indika dopadne lépe.
S pozdravem Bio...
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Update:

U Zatmívaček sme se dostali na hranici 50 dnů.
MSS: tady to vidím na max týden a jde dolů.V pátek budu mít půjčenou lupu, tak uvidím jak vypadají trichomy.

ESCD: má ještě čas,ale vůně mě absolutně dostává už teď :-D velmi ovocné a zároveň ten odér hodně těžký zatuchliny...

1)MSS
2)MSS
3)ESCD
4)ESCD
 

Attachments

  • MSS 33.jpg
    MSS 33.jpg
    80.6 KB · Views: 75
  • MSS 34.jpg
    MSS 34.jpg
    68.3 KB · Views: 77
  • ESCD.jpg
    ESCD.jpg
    71.4 KB · Views: 74
  • ESCD CELA.jpg
    ESCD CELA.jpg
    98.8 KB · Views: 76

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Zahrada:

Začal kvést i Biddy cca týden zpátky.Jinak pěkně kvetou i slunečnice a mečíky. :biggrin:

1)Biddy
2)Biddy s mečíkem
3)DK se slunečnicí
4)Heri x Triple Afgan
 

Attachments

  • BIddy 2.jpg
    BIddy 2.jpg
    131.3 KB · Views: 79
  • BiDDY.jpg
    BiDDY.jpg
    135.1 KB · Views: 73
  • DK slune?nice.jpg
    DK slune?nice.jpg
    138.3 KB · Views: 75
  • HERIx Triple.jpg
    HERIx Triple.jpg
    122.9 KB · Views: 80

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
update

update

Malej update
MSS už to má za sebou až bude víc času hodím foto sušiny a nějaký report.
Jinak vše kvete kromě BB.
Z toho co zatím stojí za zveřejnění.
1)ECSD
2)ECSD
3)Heri x Triple afgan - nejrychlejší letošní model a pokud bude možnost pojedu ho i příští rok.Hodně ovocný tóny.Už se těším až bude hotová.Opravdu ideální do našich podmínek.
 

Attachments

  • herixtripl.jpg
    herixtripl.jpg
    90.3 KB · Views: 81
  • ECSD222.jpg
    ECSD222.jpg
    56.8 KB · Views: 73
  • ECSD111.jpg
    ECSD111.jpg
    66.3 KB · Views: 79

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sklidil jsem Heri x Triple afghan cca v půlce září.Což je pro mě ideální čas.Tady se podepíšu pod matkáře.Vůně je rumově ovocná :biggrin: Menší keřík co se hodně větví.
Výnos lehce přes 100g pěkných tvrdých palic.

1)HerixTriple
2)HerixTriple
3)MSS detail
4)PCK
 

Attachments

  • Herri x Triple afgan 22.jpg
    Herri x Triple afgan 22.jpg
    75.1 KB · Views: 79
  • Hrri x triple  22.jpg
    Hrri x triple 22.jpg
    73.1 KB · Views: 82
  • MSS detail.jpg
    MSS detail.jpg
    58.1 KB · Views: 77
  • PCK 01.jpg
    PCK 01.jpg
    64.8 KB · Views: 84

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Ještě sem hodím fotku ECSD v růstu.Tato neuvěřitelná bylina, co voní po levanduli, je jedna z nejsilnějším modelů, co jsem kdy kouřil.Opravdu síla a chuťově unikátní :biggrin:
Výnos: jel jsem ji v cca 4litrovch květináích

Příjemný překvapení letošního roku je Dutch kush. Vidím to max 14dní a bude hotová.Určitě největší kytka letos.zajímavě voní takovej ovocnej mix plus těžká zatuchlina.

Z dalších odrůd:

jackberry x lebanon zbývá jí asi týden.Lehce do fialova.Velmi ovocá vůně.

CH3- malej keřík menší ale velmi tvrdé a obsypané palice,už se na ní těším.

PCK- tak 14 dní.Už tu o něm bylo napsáno hodně.Střední velikost.Fialovej model.Slušnej výnos.

BB- tu jsem chtěl původně zatmívat bohužel nebylo místo,takže šla ven.Má před sebou tak měsíc,takže to nebude úplně ono vzhledem k teplotám...uvidíme

Big diesel(gunjah seed)-14dní do konce...příjemný překvapení,palice do fialova,diesel vůně,slušnej výnos

Biddy early citral-Sklízel jsem ho včera,sativa 3metry ,velkej výnos,později hodím smoke report

1)ECSD
2)Dutch Kush

Příště foto.
 

Attachments

  • ECSD 22.jpg
    ECSD 22.jpg
    110 KB · Views: 83
  • DUTCH KUSH.jpg
    DUTCH KUSH.jpg
    105.4 KB · Views: 85

Mightyka

Active member
Veteran
Čau,
ECSD vypadá hodně luxusně :)

Ta TAS x Heri je od mrakoplaše? Jestli jo, tak tu jsem selektoval já, neni vůbec špatná, jen poměr kalich/list by mohl bejt lepší. Letos jedu NHU x Heri a poměr kalich/list je o hodně lepší, ale bohužel začala ted házet banány a ještě tak tejden ji zbejvá a i přes tohle počasí jsme našel nějakou plíseň.
Kámoš má jiný pheno ovocný a to vypadá zatim hodně skvěle. Vůbec netušim kdo tyhle krosy s tim heri samcem dělal, ale jsou dost dobrý. Bohužel jsem všechny semena poslal člověku "jmenem" ZAU, že udělá řádnou out selekci a pak se po něm slehla zem...
 

-GD-

Active member
se ZAU se řešilo i něco na g.cz, nějaká objednávka ve větším... poslali love a už se neozval....
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
zdarec

GD- jo je to ze semínek z legalizace.Asi jsem měl štestí na semínko ale je z toho hrozný monstrum, který je cítit na velkou vzdálenost.Pokuď stihne dojet,mohla by být slušná úroda.

Mightyka- ano TAS x Heri mam od mraka...tak to klobouk dolů opravdu se ti povedla.Já jsem max spokojenej, jak s brzkým dozráváním,tak i s tvrdostí palic a vůní.Určitě pojedu i přístí rok našel jsem v ní asi 4 semena ,tak uvidíme co z toho bude.
O NHU jsem slyšel chvalu,tak pak hoď foto.Zajímalo by mě, jak vypadá.

Se Zau jsem měl jít do společné objednávky ale nakonec z toho sešlo a jsem rád protože ti, kdo s ním do toho šli neviděli ani semena ani peníze....

Jedeš letos zatmívačky? Tvůj projekt ,co jsi dělal pár let z5 je parádní a musím říct,že mě inspiroval něco podobnýho zkusit.Já teda ve značně skromnějších podmínkách a i výsledkově ale nadchlo mě to a jak ECSD tak i MSS dopadli nad očekávání.Nikdo nepoznal, že je to out :biggrin:
 
Last edited:

5U52K4

Member
Mel jsem cca 2 roky zpet semena erdbeer x NHU/heri ,ze si pres zimu udelam matku na out. Bohuzel jsem to musel vsechno vyhodit,hazely banany ve velkem.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc hezké kytizz :respect:

ale asi došlo k záměně, jestliže je tvuj diesel levandulový, pak se zřejmě jedná o tzv. riri diesel, který je víc indika než ecsd a liší se právě tím že je levandulový a taky víc silnější.

This powerfull Lavender/Citrus taste always make me crazy
I'm used to grow ECSD too (which is very tasty and frosty) but this SD IBL cut has a really stronger lavender flavour.

It can be absolutely lovely to smoke, even really fresh. the best sample i smoked was quick dried, after two days, it tasted like the lavender/sour taste, along with a very fruity aftertaste, which dissapear with curing... But after a while you get a little bored of the taste, but the high, never

!

Thanks for the seeds Rez, this pheno is a keeper.. I'm smoking some ECSD right now, and i can say yours is at least comparable, and maybe even stronger than the ECSD. but i need to grow the ECSD on my own to be sure...
 

elanius

Well-known member
Veteran
hmm, ECSD je odomna, cize je to tvuj klon Mahakala. Myslim, ze to bude len odlisnym vnimanim vone, ludia maju ruzne citlive receptory a inu paletu. U mna sa ECSD sluni taky, ale levandulu tam necitim. Kazdopadne zajimave citacie, som na Ririho celkem zvedavy :tiphat:
Fotky ECSD:
 
Top