What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

projekt Sour Diesel se zas o kousek protahuje všechno to sou holky zas na druhou stranu mužu dobře studovat dominatní jedince pro výběr samce týpek co to testuje má pět rostlin rust a struktura květu se už blíží tomu co považuji za DIESEL! jedna rostlina je i terpenicky diesel ostatní jsou někde na pul,jsou to pěkné pevné sour diesel bambule cejtím že sem už hodně blízko cíle!
výběru samce dávám vekou váhu a neskončím dřív než budu na 100% spokojen.
 
D

Dogon

pak tu máme enge haze pět kousku ;) roste to u známýho.
tak jak to vypadá na mou otázku mi řek nejlepší sou ty očíslovaný cos mi dával no a opravdu ty očíslovaný jsou engy a sou nejhezčí co má v tomto kole i vedle matinky super :woohoo:
moc pěkná práce z hobby breedingu.
všechny sou uchovaný pro selekci která se blíží fota se budu snažit pořídit :biggrin:
 
D

Dogon

enge haze ende Schluss 72dní
enge 1
picture.php

enge 1
picture.php


enge 2
picture.php

enge 2
picture.php
 
D

Dogon

škoda že nevím jak dopadla Ra2 selekce Critical Collision (Critical Mass "Bilbao cut" x [Ecsd /SfvOgKush Bx1]) mám ty semínka ;)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
taky mám ty semínka :D

krásné podařené engéčka!všechyn vypyadají fajně.. odér musí být hodně výrazný... poreferuj pak ja ti chutnali..

good job :respect:
 
D

Dogon

tato engy je varianta ecsd cos mi dával chemsoura nemám a bohužel ani klon týpek to všechno spálil savem.........
 
D

Dogon

dogon diesel prototype
picture.php

1
picture.php

2
picture.php

3
tak příště bude samec poslední krok k sour diesel doufám
 
D

Dogon

využiju té Gorilla Glue #4 na spojení genu co zrovna mám i těch pár semínek bude bomba škoda že nebude ten sour bubble samec
 
D

Dogon

počítám že konec srpna začátek září bych mohl být připraven s proměnou GG #4 na samce,no mám toho celkem dost ale dveře sou pořád otevřený :canabis:
 
D

Dogon

škoda to je!
sour bubble je jedna z mála elit v semenech,dává mocný kush kouř přirovnal bych to k og voní chutná a sílná je.
už týden stříkám koloidní stříbro na GG#4 ta chemd od tebe je real deal?pokud ano tak to bude masakr.
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jo read deal, má i tu mozaiku an listech.. je to skunk se silným efektem, připomíná mi to legendární chemsour7.. prostě pes :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ja si pamatuju žes keepoval sour bubble.. i ta dmt lajna je zajímavá.. ja ymslim že sour bubble je i v gg4? ne?
 
D

Dogon

jo read deal, má i tu mozaiku an listech.. je to skunk se silným efektem, připomíná mi to legendární chemsour7.. prostě pes :D

dobrá správa MAHA KALA :biggrin: budou semínka gorilla dog!
zaprášíl sem zatím na GG#4 chemdog ibl poslední opylení tím to samcem aby mě dál nerozptyloval od vývoje tak byl vyřazen zaměřím se na Backcrossing.
glue je uspěšně přeměněná v samce a holky se už připravují bude to cela plejáda genu ad je s čeho vybírat!
myslím že Gorilla Glue #4 = Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel--------(Sour Dubb by měl být sour bubble/ecsd)
v S1 se hodně projevuje sour bubble dle obrázku tady na icmag .
v další sezoně se zaměřím na test crossu GG#4 všichni nadšenci pro pomoc s testem sou vítáni!
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
chemdog ibl neni spatny partner pro bx.. držim palce a sem zvědavý jak se ti povede to bx..

mně se líbí i glue x sour bubble cross.. nicméně je mně jasné že to je uspávák :D
 
Top