What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zatah proti ceskym growshopum

papaja

Active member
Veteran
policie ted má databázi zákazníků e-shopů

a ten paragraf: šíření toxikomanie
 

pMiii

Active member
sila ... grower nejde proc ? sireni toxikomanie nebo co dopice už se zajebanym policejnim statem
 
G

grizly

sila ... grower nejde proc ? sireni toxikomanie nebo co dopice už se zajebanym policejnim statem

PROTEST PROTI NEJEDNOZNAČNÉMU VÝKLADU ZÁKONŮ O PĚSTOVÁNÍ LÉČEBNÉHO KONOPÍ V ČR
 

sensi23

Active member
Veteran
PROTEST PROTI NEJEDNOZNAČNÉMU VÝKLADU ZÁKONŮ O PĚSTOVÁNÍ LÉČEBNÉHO KONOPÍ V ČR

Spis nez protest se Carlos boji aby ho neobvinili taky rekl bych..protest uz je jen lacinej bullshit...Aspon kdyby tam byl neprehlednutelnej odkaz na demonstrace v pze a ostrave
 

papaja

Active member
Veteran
pan Krchovský kdysi napsal báseň

čekám tvůj dopis (už dva týdny...) abych jej mohl ignorovat ...
 

pMiii

Active member
btw, ale tak třeba se dá protestovat už jen tím, že máš botu číslo 48 co ty víš :D
 

sensi23

Active member
Veteran
muhehe bota c 48 zabila nejviiic..jako ty komenty tam ty vole to je uroven snad lepci ze to shodili dolu bo tam jak je videt je ohromna koncentrace totalni DEMENCE.
Rovnou tu rikam jestli tady zacnou naky takovyhle trollove narusovat zajetej hippie rad a pohodu mezi cleny nekompromisne mazu a navrhuji vedeni bany.
Nejvetsi internetovi valecnici tzv. grower hardcore warriors maj vetsinou 48 kilo 48 botu plnej xicht uhru a celej zivot je sikanovali 60kg silnejsi dementi...
 

simor

Member
Veteran
sensi, tohle prijde, taky cekame kdy nas zaplavi stado dementu :)
... jemně už to začíná.

pevne nervy čeče.
 

pMiii

Active member
No taky mě to napadlo abych pravdu řek, aby se ty některý demence z groweru nezačali pomalu přetahovat sem aj se svýma rádoby G. móresy ... no Sensi modli se :D
 

sensi23

Active member
Veteran
Vubec nejde o to kdo ma jak dllouho ucet,ale o to jak se kdo chova..rad tu uvidim nove tvare,kterym pujde o pestovani rostlinu atd ale nerad bych tu videl zase spam hejty atd..
 

Rakosnicek

Member
Veteran
však v pohodě, dělám si srandu :) ale pravda, že sem teď asi nalítne dost všelijakejch lidí a všichni budou potřebovat nahnat posty..
 

Mightyka

Active member
Veteran
Mrdky, mrdky, mrdky!!!
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2936338
Ty vole, Fridrych by potřeboval proplesknout! Fakt mě sere, když mi jako dospělýmu člověku někdo řiká co můžu dělat a co ne!

Plus když si člověk poslechne kecy o tom jak česká marihuana obsahuje moc THC a málo CNB a teda proto je nevhodné, aby tráva byla pěstovaná doma... To je tak, když o těhle věcech rozhodujou lidi co o tom vědi kuloví. Selekce a testy na obsah účinejch látek jim asi nic moc neřikaj. Nicméně docela mě sere, že něco takovýho nezaznělo jako protiargument na vyvrácení takovejdle hovadi...
 

Ruprechto

Member
zdarec pánové, Grower má dovolenou tak jsem přišel smrdět mezi Vás. Snad to tady podchytím kua, moc sem se tady tomu v minulosti nevěnoval a mám toho plné ruky zatím :)
 

pomelo

New member
Já sem chodím jen pro info do anglické sekce, ale to co teď děje, to se musím vyjádřit.. To je do nebe volající. Proč asi čekali a rozjeli to až po volbách, to je tak strašně okaté, mě to uráží, co ze mě dělají za ovečku. Příští měsíc mají dorazit první kamiony z Holandska, je to taž moc okatý. Kdyby tam seděl Kárl, tak se to nikdy nestane, nálada ve společnosti by byla jiná, taková škoda!
 

Latest posts

Latest posts

Top