What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

FMS-Collective *3kW Secret Laboratory*

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
samci pěkní s výběrem ti nepomůžu, z fotek mně přijdou všichni tři ucházející... osobně se nemůžu dočkat až uvidim první samičí květy... jak se to kombinuje... doufám, že najdeš dobrou matku, jejíž řezany navštíví více growroomů a potěší tak milovníky trippy a speedy cannabis...

moc ti děkuju, že ses jich ujal.. doufám, že nebudeš litovat práce a času, které jsi do toho vložil...

Zdar Fluffy :wave:
U me vitazi #D, z ktereho si odoberu pyl a na cas hodim do matkarne.
Prvni náznaky květu už jedu, dnes je jedu hezky nafotit :)
Hadam se podari najit dobrou samici, a i kdyzne urcite si udelam pak F2.
Je jasne ze se rad podelim o prcky, aby nastivili vice growroomu....
JA sem rad ze mam tu moznost to jit, mam taky vnutorny pocit, ktery mavam casto ohledne rostlin, ze to bude libovka :D
:tiphat:
 
F

Fluffy Clouds

mno F2 nadělej :biggrin: jjj.. každopádně variace v pouhých deseti semenech bude velká... tahle varieta potřebuje trochu propracovat a zaselektit :biggrin: takže potřebuješ štěstí.. já to taky otestuju a se uvidí jestli se podařilo něco z těch intencí, které mě motivovali k vytvoření tohoto crossu, taky šlechtitel bodhi mě inspiroval, ptze udělal cross, který se jmenuje Isaac Haze a je to giesel(chemdog x nl/superskunk ?asi:biggrin:) x bangi haze, a četl jsem smokereport na to a zdá se, že se ty genetiky dobře kombinují..

variace bude velká, ptze jsem použil tři různé samce bangi haze(congo3/nepalese F6), všechny smradlavé teda, a tři samice: ecsd, riri a chemsour7, tobě jsem poslal 5 ririx a 5 ecsdx, takže variace bude, ale aspoň bude z čeho vybírat..

hlavní intencí bylo, aby to mělo silný sativoidní high, myslím i variace v efektu bude značná, ale všechno v hlavě, dál aby se to dobře a rychle větvilo, rychle kořenilo atd.. aby to mělo pořádný stretch, takže delší vegging není potřeba.. a aby to bylo resistentní, což například ecsd je, ecsd je fantastická rostlina do skleníku, žádná plíseň, vytahuje se parádně, má opravdu skvělé parametry, a chemsour je ve stavbě rostliny ještě o něco lepší než ecsd... chemsour7 dává ještě víc a vytahuje se stejně asi tak... bangi haze byla šlechtěná pro resistenci proti plísním a vlhku, je skvělá v tom... takže z obou stran jsou tam valstnosti, které jsou pro mě žádané... ale je to tam v mixu a musí se hledat :biggrin: sám si vlastně už otestoval odolnost vůči plísni, zatímco blú mankís to nepřežili cheche... diesel má tendenci dělat větší květenství, otevřenější.. a bych řekl, že některé phenotypy bangi haze, mají jednoznačně hustší květenství... a taky celkem salámy, a když připočítáme hybrid vigor, mohlo by se to znásobit a dělat to celkem velké salámy :D dlouhé myslím, s velkýma kalichama po dieselu... bangi haze by měla být true breeding v času kvetení a v obsahu pryskyřice.. diesel má celkem dost pryskyřice, ale bangi je na tom o něco líp imo... charakter pryskyřice nevím jaký bude, myslím, že se bude měnit od phena k phenu cheche sám jsem na to zvědavý, což je asi zřejmé z mého rozsáhlého postování zde.. je to testování a uvidí se teprve, zda to mělo smysl he potenciál to má velký, ale pořád je to hobby křížení.. lepšího testera jsem si nemohl přát. fakt...

tak ať to roste!
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar :wave:
F2 generaci budu delat urcite, proto jsem nechal poradne vyrust i samce, abych vedel jak vypadaji a podle toho si vybrat. Samec vybran s perfeknim rustem, vetvenim, a hodne masivnym nakvetem.
Mas pravdu ze nepotrebuji dlhy rust, vsechny sli na kvet kdyz meli kolem 30cm, a ted uz ma vetsina tak 60-80 cm, pritom je to jen zacatke kvetu. Pomalu dohanaju vyskove i druhu pulku boxu, a ja sem rad ze se to podarilo takhle vypocitat, ze na konci to bude priblizne v stejny vysce vsechno. Variabilita je velka jak pises, ale i tak verim a doufam ze se postesti najit samici, ktera bude mit nejlepsi vlastnosti po rodicech.... Potencial to ma a ja jim verim, proto sem je hned dal klicit. Ja to beru jak s jinym zbozim, napr. vinem, pivem, palenkou.... jsou velke pivovary, vinarne a lihovary, ale i tak vo vetsine pripadu kvalitnejsi a zajimavejsi vina, piva, palenky pochazeji od malych(rodinnych) pivovaru, vinnic a sklepu, nebo z palenky vyrobeny doma.
Vazim si tvych slov ohledne testera, ale je tady takych vice.
Za odmenu nova aktualizace !!!!

:tiphat:


mno F2 nadělej jjj.. každopádně variace v pouhých deseti semenech bude velká... tahle varieta potřebuje trochu propracovat a zaselektit :biggrin: takže potřebuješ štěstí.. já to taky otestuju a se uvidí jestli se podařilo něco z těch intencí, které mě motivovali k vytvoření tohoto crossu, taky šlechtitel bodhi mě inspiroval, ptze udělal cross, který se jmenuje Isaac Haze a je to giesel(chemdog x nl/superskunk ?asi:biggrin: x bangi haze, a četl jsem smokereport na to a zdá se, že se ty genetiky dobře kombinují..

variace bude velká, ptze jsem použil tři různé samce bangi haze(congo3/nepalese F6), všechny smradlavé teda, a tři samice: ecsd, riri a chemsour7, tobě jsem poslal 5 ririx a 5 ecsdx, takže variace bude, ale aspoň bude z čeho vybírat..

hlavní intencí bylo, aby to mělo silný sativoidní high, myslím i variace v efektu bude značná, ale všechno v hlavě, dál aby se to dobře a rychle větvilo, rychle kořenilo atd.. aby to mělo pořádný stretch, takže delší vegging není potřeba.. a aby to bylo resistentní, což například ecsd je, ecsd je fantastická rostlina do skleníku, žádná plíseň, vytahuje se parádně, má opravdu skvělé parametry, a chemsour je ve stavbě rostliny ještě o něco lepší než ecsd... chemsour7 dává ještě víc a vytahuje se stejně asi tak... bangi haze byla šlechtěná pro resistenci proti plísním a vlhku, je skvělá v tom... takže z obou stran jsou tam valstnosti, které jsou pro mě žádané... ale je to tam v mixu a musí se hledat :biggrin: sám si vlastně už otestoval odolnost vůči plísni, zatímco blú mankís to nepřežili cheche... diesel má tendenci dělat větší květenství, otevřenější.. a bych řekl, že některé phenotypy bangi haze, mají jednoznačně hustší květenství... a taky celkem salámy, a když připočítáme hybrid vigor, mohlo by se to znásobit a dělat to celkem velké salámy dlouhé myslím, s velkýma kalichama po dieselu... bangi haze by měla být true breeding v času kvetení a v obsahu pryskyřice.. diesel má celkem dost pryskyřice, ale bangi je na tom o něco líp imo... charakter pryskyřice nevím jaký bude, myslím, že se bude měnit od phena k phenu cheche sám jsem na to zvědavý, což je asi zřejmé z mého rozsáhlého postování zde.. je to testování a uvidí se teprve, zda to mělo smysl he potenciál to má velký, ale pořád je to hobby křížení.. lepšího testera jsem si nemohl přát. fakt...

tak ať to roste!
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar vsem,
Mám tady spominanou aktualizaci, troska vetsiho rozsahu.
Zacnu velkym boxem (2x600W HPS), který je v 10. den kvetu a uz zacinaji tvorit kvety. Dnes sem prostrihal nejspodnejsi vetvicky a pripravil ich tak na kvetovou fazy.
Vsechny dostali krmeni v podobe zalivky 1,5-2,0 lit./rostlinu.
hnojiva jsem pridal BioBizz FishMix 1ml/l a 2ml/l Advanced Nutries BigBud Liquid. pripraveny dve 16 litrove vedra s vyslednimi hodnotami
EC (1,4/1,5) Ph (6,2).

Prvni cast boxu je zaplnena 23 rostlinami v 6,5 litr. kvetnikoch.

- Pollen Chuck, LadyBerryKush, 3 x CaseyJones, Unknown cut
- Enge´Haze - 2x #A, 2x #C, 2x #?, 2x #E, 2x #F, 1x #H, 1x #K
- CaliChunk#2/NLA - 1x #3, 1x #4, 2x #5
- CaliChunk#8/NLA - 1x #5

Druhou cast boxu je zaplnena 15 rostlinamiv 11 litr. kvetnikoch.
Vyska rostlin od 70-100 cm dnes taky zalivka s hnojivem stejneho slozeni a pomeru jako u prvni pulky boxu. Tady dostali 2,0-2,5 lit./rostlinu, prestrihany spodni vetve.

- 5 x Kusharella
- 3 x Bubba Kush "katsu cut"
- 3 x Coastal Collision
- 1 x ChemDogD/C99 (C99 pheno)
- 2 x White Russian
- 1 x Sour Collision

1. pulka boxu
picture.php


2. pulka boxu
picture.php


-Kytky z 1. pulky boxu-

Pollen Chuck
picture.php



Pollen Chuck
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Pokracujem dalsimi dvoma rezmi z genofondu a zacinaji taky fotky rozbehnutych spominanych selekci. Prvni je nejhezci a hodne hezka roslina CaliChunk#8/NLA #5.

LadyBerryKush
picture.php


Casey Jones
picture.php


CaliChunk#8 x NLA #5
picture.php


CaliChunk#8 x NLA #5
picture.php


CaliChunk#8 x NLA #5
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Tady si ukazem opet kros CaliChunk/NLA, s rozdilnou samici pouzitou na opyleni a to CaliChunk#2.
U ni se mi libi vsechny tri samice co jsou, kazda trocha jina stavbou.

CaliChunk#2 x NLA #3
picture.php


CaliChunk#2 x NLA #3
picture.php


CaliChunk#2 x NLA #4
picture.php


CaliChunk#2 x NLA #5
picture.php


CaliChunk#2 x NLA #5
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
A konecne prichazeji na rad dlhouho ocekavane Fluffyho Enge´Haze, ktere musim priznat mi delaji radost.

EngeHaze #A
picture.php


EngeHaze #C
picture.php


EngeHaze #C
picture.php


EngeHaze #E
picture.php


EngeHaze #E
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Muzem prejit k druhy casti boxu a nahlednout tak na hezke keriky...

Sour Collision
picture.php


White Russian
picture.php


White Russian
picture.php


White Russian
picture.php


ChemDogD/C99 (C99 phen)
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Bubba Kush "katsu cut"
picture.php


Bubba Kush "katsu cut"
picture.php


Bubba Kush "katsu cut"
picture.php


Bubba Kush "katsu cut"
picture.php
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Ahoj Radvo.

Myslim, že to máš kvalitní. Je na co se těšit, sice trochu džungle ale to se spraví a kytky vypadají moc zdravě a zeleně. Taky skvělé info nám tu podáváš. Díky

měj se:)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
engéčka v perfektní kondičce:blowbubbles: mě se nejvíc líbí H, ptze má nejtenčí stonky.. C je nějaké malé..

a jinak stromyy! sour collision a kusharella mmmm miluju kusharellu

good job :tiphat:

Ahoj :wave:
Kondicku maji libbovou, musim taky uznat, a zatim jsem dal jednou EC 1,2 a jinac porad drzim pod 1,0. Vcera konkretne 0,97.
Moc se libi ze kazdnym dne je videt na nich zmenu, a porad rostou jak zbesile, ale zaroven si drzi dobre patrovani.. jj stromy... na konci kvet budou nektere tyhle sromy vysoky skoro jak ja.... hahaha...trocha prerostlo, ale to dame.... som zvedavy jak bude probihat kveteni....

Posledne jsem udelal trocha bordel u EngeHaze, zapsanim zlych phen. Jsem jsi mylsel ze tam neco nesedi, vcera sem se stavil pozret holky a konecne jsem si v tom udelal poradek. vysledek je vic nez uspokojivy co se tyce pomeru samic a samcu.
Nejhezci samec co byl zapsan jako #D, no je to pheno #J. Takze mam dva samce tohto phena.
A tady jeste phena samic - #A, #C, #D, #E, #F, #H, #K
a samce - #B, #I, #J.
To je perfektni vysledek, a bude se o neco lepe vyberat. :)
Zitra jedu opet pozret a tak udelam fotky a popisu si to poradne, aby byl v tom poradek.
Zitra taky budu presazat 50 kusu prcku z kelimku do 3,5l kvetniku, ktere pujdou do dvou boxu, kazdy s 600W HPS.

Do jednohe boxu jdou cisto rezy z matek a to konkretne :

- 8 x Jack Herrer (dar, zkusit treba vse)
- 6 x Cosatal Collision
- 4 x Blue Kush
- 3 x Uk Cheese "exodus"
- 2 x Double Strawberry Diesel
- 1 x ChemdogD/c99
- 1 x Kusharella


Do druhe boxu mam nachystany rezy na dokonceni selekce.
Ze zacatku tam dam vice rezu a pak vytridim samce a presadim samice do vetsich kvetniku. Doplnene budou rezmi z matek. Pocitam ze by mohlo byt ze selekce aspon 12 samic :)
Jde o :

Critical Collision -11 ks
WavyGravy - 7/8 ks
WreckD - 4ks
Sour Collision - 5ks
Kusharella - 8ks
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Vcerejsi rychly nahled do boxu s fotakem, hezky nakvitaji a zacina se objevovat i ma oblibena pryskyrice.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem,
nová aktualizace je tady, nakolik holky v dvojboxu mají dnes přesně 21.den květu/ 3. týden květení za sebou a konečně přestali růst a začínají více dávat do tvorby květů. Dnes sem je trocha přeházel tak aby měli všechny co nejlepší možní podmínky. Pár dnů zpět dokúpeno hnojivo BioBizz Bloom, tak holky hned dostali krmení do zálivky s EC 1,2 a Ph 6,3. Zatim všechny vypadají zdravě a spokojeny, tak uvidíme jak to celý pokvete a dokvete.
Zajímavě to vypadá na obou stranách a jsem zvedavý jaké květy budou na holkách, které jsou ve velkých květníkoch.
Příští návštěva labáku, bude v znamení focení nových posádek do dalších dvou boxů,, které se už připravuji v jednom z nich.
Zatím jsem přesadil rostliny, které se selektují (Critical Collision, WavyGravy a WreckD) do 3,5 litr. květníku. K nim ješte dopřesázim holky z matek na vyplnění volného místa po samcech. Nakolik to budou Kusharella a Sour Collision, ještě jím dám chvíli na čas.
Koncem tohto týdne by jsem chtěl přesadit i posádku do dalšího boxu, rovnou do 6,5 lit. květníku, aby se to mohlo přepnout pak na květ v ten istý den.
Takže příště (doufám že přes víkend) už fotky posádek do dalších boxů a už teď vím že se je na co těšit.

Tady ješte nějaké záběry z posledních dnů.....

Sour Collision
picture.php


Sour Collision
picture.php


Coastal Collision
picture.php


Coastal Collision
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Bubba Kush (katsu cut)
picture.php


Bubba Kush (katsu cut)
picture.php


White Russian
picture.php


White Russian
picture.php


White Russian
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Pohled do boxu za hezkého slněčného dne !!! :smoker:

Strana s selekci Enge´Haze a CaliChunk/NLA
picture.php


CaliChunk#2/NLA #3
picture.php


Bubba Kush "katsucut"
picture.php


Enge´Haze
picture.php


Díky za pozornost, návštěvu, přípomínky a hlavně za pochvaly !!!

Samozrejme trocha srandy, nikdy neuškodí.

Opatrujte se.

-Ra2-
 
Last edited:
F

Fluffy Clouds

Jde o :

Critical Collision -11 ks
WavyGravy - 7/8 ks
WreckD - 4ks
Sour Collision - 5ks
Kusharella - 8ks

hmmm to jsou všechno dobré semena... na tu criticalC jsem zvědavý, protože mám taky ty semena.. a samozřejmě sour collision to se musí:). chtěl bych se zeptat, to je kusharella F2 semena.. od toho samce co jsi ztratil R2?

hotová jungle radva.. prales plný zdravých kytizz, krásná přehlídka indoor genetik.. :blowbubbles:
 
Top